Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fotó értékelő webalkalmazá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fotó értékelő webalkalmazás használatával kiderült, hogy külsőre szar pasi vagyok. Most mi lesz az életem értelme?

Figyelt kérdés

10/3-as pasi vagyok, anonim értékelések alapján. Egy nagy rakás szar, emberi ürülék vagyok. Mindez férfiként egyenlő azzal, hogy soha nem lehet nőm, normális életem, gyerekeim, semmi.

Szerintetek ennek fényében, mihez kezdjek az életemmel? Legalábbis ami maradt belőle, 30 vagyok, soha sem volt sikerem nőknél. (De legalább már tudom az okát).



2021. márc. 26. 14:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
97%

Ja, király, a Photofeeleren én is csak 10/3-4 voltam, pedig még az idegesítően alacsony önbizalmammal is tudom magamról, hogy azért 10/6 megvagyok :D

Szóval az ottani értékelésekre ne adj, csak nyom mindenki valamit kér másodperc alatt.

2021. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
95%

"hiszen több a férfi sokkal"


És hol????

2021. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#17: "bizonyítsd akkor, mert én nem hármasnak tartom magam, mégse tetszettem még átlagosnak mondható pasiknak (mert a kapafogú traktoros faszagyerek, meg az igénytelen kisebbségi fuckboyok nem számítanak átlagosnak)."


Várom a privát üzenetedet.


#22: "És hol????"


50 éves kor alatt mindenhol: [link]


És ebben nincsenek benne az itt élő külföldiek, akik között szintén több a férfi.

2021. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a külső a minden és azon is sokat tudsz változtatni ha hízol, fogysz vagy izmosodsz. Esetleg egy előnyösebb frizura vagy szakáll ha úgy gondolod illik az arcodhoz.

Az öltözködés is sokat tud segíteni, hogy legyen önbizalmat.

2021. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Ahhoz annyi pénz kéne, hogy egy 10/3-as pasinak nője legyen, mint Mészáros Lőrincnek. Igaz, hogy nem az ő pénze, hanem Orbáné, mert Mészáros csak Pénztáros, de Dubajoztatja a nőjét meg minden.

Mit csináljak, hogy annyi pénzem legyen? Menjek el Kolumbiába és csempésszek be 3 tonna kokaint az USA-ba?

Mondjuk tekintve az életemet és a lehetőségeimet, ötletnek nem is rossz...

2021. márc. 26. 18:46
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Na, megnéztem az oldalt, fel is töltöttem egy képet. Nem akarok nagyképű lenni, de 10/8 simán vagyok. Az eddig érkezett válaszok alapján 6-7 kategória vagyok ott🤣 szerintem max 2-3mp nyomnak gombokat, esetleg kifogásolják a képed minőségét, de ennyi. Komolytalan. (Mindenesetre magamnak szórakoztató volt, hogy milyen "rafinált" dolgokat gondoltak rólam egy 2016-os, Xiaomi telóval készített kép alapján xD)
2021. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

En is 3 korul szoktam kapni a Photofeeler-en.


Majd ha lesz annyi penzem, 50 korul beujitok vmi azsiai sugar baby-t :)



36F incel

2021. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

"Na, megnéztem az oldalt, fel is töltöttem egy képet. Nem akarok nagyképű lenni, de 10/8 simán vagyok. Az eddig érkezett válaszok alapján 6-7 kategória vagyok ott"

Férfi vagy vagy nő? Nagyon nem mind1, ugyanis a photofeeler csak férfiaknak hasznos. A nők gyakorlatilag 8-ról indulnak ott, akik nem nagyon csúnyák. Ha esetleg nő vagy és 6-7-est kaptál feeleren, akkor valószínűleg nem vagy sokkal szebb mint a Lochness-i szörny. Nem hogy még 10/8.

Ha férfiként kaptál 6-7-et akkor az már egész jó.

2021. márc. 27. 14:13
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tízes skálás dolog ott ment nagyon félre, hogy az emberek egyik része azt próbálja megítélni, hogy a többiek, a tömeg szerint valaki hányas (többé kevésbé), a másik a saját ízlését rakja bele.


Eredetileg a leghitelesebb 10-es skála abból keletkezne, ha minden ember meg lenne kérdezve, hogy szerinte (csakis szerinte) az adott személy hányas. De mivel ezt saccolni nehéz, így sorba kéne rendezni az elérhető embereket, hogy milyen sorrendben választaná őket és az alapján kalkulálódna ki a pontszám.


Ezen belül pedig a legrelevánsabb az lenne, ha csak azokra szűkítenénk a kört, akik bejönnek a pontozandó személynek. De ez ugyancsak torzítana (mert ha Molnár Krisztiánnak bármilyen nő bejön 14-99-ig, egy Jack Blacknek meg csak az instamodellek, akkor utóbbi kapna kevesebb pontot a relevánssá szűkített statisztikán. De ettől még neki - mivel csak az instamodellek jönnek be - csak ez, ami számít, attól, hogy Lang Györgyi 10-esre értékelte még nem lesz kisegítve.

2021. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!