Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, akik átlagos vagy átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik átlagos vagy átlag alatti férfiakkal vannak együtt! Milyen gyakori köztetek a szex?

Figyelt kérdés
Az átlag alattit nem a hagyományos női értelemben értem, hogy nem éri el a Ryan Gosling szintet, hanem például itt NEM MAGASABB, mint 5-ös szint: [link]

#szex #külső #nemi élet #alfa #átlagos férfi
2021. márc. 26. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt jópár kapcsolatom, ahol az exeim szintúgy széles skálán mozogtak külsőre, mint szexuális kultúrába.


Lehet, hogy egy férfi bármekkora jégkirálynőt képes megtöcskölni, hatalmas élvezettel, ha az csak annyit nyújt, hogy jól néz ki. (nem gondolom így)


De férfiak esetében nem ilyen egyszerű a helyzet. Nem lehet a külső (és idevenném a farok hosszát is) és a szexuális kultúra között párhuzamot vonni. Életem első szerelme nagyon jól nézett ki, de langyos volt vele a szex. Nem is igazán kívántam olyan intenzíven a dolgot.

Aztán az egyik partnerem, aki kinézetben sem, de még farok hosszban sem vehette fel az exemmel a versenyt... na vele isteni volt a szex. Teljesen bekkattantam tőle. Vele tanultam meg élvezni a szexet.

2021. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, melyik elmebeteg állította össze ezt a hulladék listát? Nő vagyok, és szögezzük le, hogy semmi értelme (alapból ezeknek a listáknak sem, de ezekkel a példákkal pláne egy szánalom).
2021. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lista van nőkről is?
2021. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de az 5-ös sor utolsó pasi kenterbe veri az összeset, talán még a 9-es sor utolsója az, aki nem nyálgép és szorult bele nem kevés férfiasság, de ha választani kell, nekem az 5-ösből az 5-ös kell, ígérem neki, hogy olyan nimfomán leszek vele, hogy még ő fog besokallni.:D
2021. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Pardon, 5-ből 4-es az álompasim.
2021. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!