Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan fiú akin látszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú akin látszik, hogy normális, érzelmes, jólelkű azokat általában miért nem jó a csajoknak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 15:53
 21/98 anonim ***** válasza:
100%

Neked olyan nő kell, aki az IQ-ra, EQ-ra gerjed. Mint én. 😁


Vicceltem, rám ne írj - de azért azt hadd mondjam el, hogy az ilyen furabogarak tényleg halálosan rá tudnak kattanni arra, aki az agyával , a stílusával képes felpiszkálni a kívancsiságunkat, az érzelmi intelligenciájával a vágyat, hogy közelebbről megismerjük, egy csipetnyi jól irányzott pimaszsággal pedig azt, hogy ez a közelség("tavolság") f.cktor negatív értéket vegyen fel.

Egyetlen "szépfiú" pasim volt, aki épp emiatt taszított sokáig, és gondoltam öntelt f.sznak (nem trafáltam nagyon mellé, de volt önkritikája), az összes többi amolyan "semmi extra", de végtelenül érzékeny, intelligens, tehetséges és jó humorú volt. Sosem vágytam mellettük nettó jóképűekre. Észre se vettem azokat. Vannak még ilyenek, ebben 100% biztos vagyok.

2021. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
4%
#20 Nincs olyan hogy ronda férfi, max átlagos. A nőknek sokkal fontosabbak a belső tulajdonságok. Miért is lenne olyan fontos hogy egy férfi modell külsővel rendelkezzen. A nők dolga hogy szépek legyenek. Ja és a lányok eleve nem vizuális tipusok.
2021. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim ***** válasza:
100%

#22

Ne haragudj, de ez ostobaság. Egyrészt senkinek sem dolga (ki szerint is?), hogy szép legyen, másrészt igaz, hogy a férfiak ilyen téren vizuálisabbak, de ez nem azt jelenti, hogy a nők egyáltalán nem azok.

2021. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor baj ha előnytelen külsővel társul.
2021. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
100%

#22 tehát egy férfinak nem kell foglalkozni a külsejével, simán lehet igénytelen?:D jó tudni.

Attól hogy nem vagyunk vizuális típusúak, még számít hogy hogy néz ki a párunk. Egy előnytelen külsejű emberrel nem fogunk együtt lenni. Az igaz hogy a belső fontosabb de a külső is lényeges.

2021. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
90%

Van ronda férfi, de ami sokkal jobban taszít, az a műveletlenség és az ápolatlanság. Illetve ha igénytelen, elhízott, stb.

De ha ezek nincsenek, és "csak" átlagos, akkor az én szememben bizony simán tud baromi vonzó lenni, ha rákattantam. Viszont: a nagyon "jófiúság" igenis lelomboz. Kell egy adag huncutság, játékosság (talán írtam a pimaszságot is), vadság: érezzem, hogy vele bizony rendesen meg leszek romantikázva, nem csak a lantot pengeti majd éjjel az ablakom alatt kiskutyaszemmel epedezve (sarkított példa, de remélem érthető).

2021. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
13%
#23 Már bocs de ha a nőknek nem lenne dolguk hogy szépek legyenek akkor nem sminkelnének, és szépitkeznének annyit, legalább is az elsöprő többség. A nő a szebik nem. Max annyira számít nekik a külső hogy ne okádják el magukat az illetőtől, és ha egy férfi igényes akkor erre kevés az esély.
2021. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy dolguk? Ugyanúgy férfiak között is van olyan aki ad magára, szépítkezik, és nők között is akik igénytelenek...
2021. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim ***** válasza:
23%
#25 Látom valamiért elkezdted keverni a jóképűséget az igényességgel. Az igényesség, ápoltság fontos, de egy férfi anélkül is simán megkaphat egy jó nőt hogy Adonisz külsővel rendelkezne, mert a nap végén nem szükséges, vagyis elég ha átlagos.
2021. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
84%
Tudod, mint a nokedliszaggatás, portörlés, gyereknevelés. A szépnek levés is női princípium. A férfi (Férfi, bocs) elég ha szappant is használ ha fürdik, heti 1x borotválkozik és halkan böfög / diszkréten durrogtat. Ő akkor már császár. Te meg imádd. Vagy valami ilyesmi...
2021. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!