Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan fiú akin látszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú akin látszik, hogy normális, érzelmes, jólelkű azokat általában miért nem jó a csajoknak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 15:53
 41/98 anonim ***** válasza:
3%
#40 Te vagy az aki téved mert férfi létedre magadból indulsz ki. A női agy másképp müködik. Messze nem annyira vizuális tipusok ezért sok hasznuk nincs egy szép "pofikából". Nem hátrány nekik de messze nem ez a fontos. Komolyan azt gondolod hogy egy nő nem jönne össze egy férfival ha jól érzi magát vele és igényes, ápolt is mellette csak azért mert nem kifejezetten jóképű? Uramisten...
2021. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
100%

#41

Nőként írom, hogy nekünk is számít a vizualitás, legfeljebb nem annyira, mint a férfiaknak, de ettől még nekünk is fontos, hogy kire nézünk. Ha pedig belsőre stimmel de külsőre egyáltalán nem jön be (az igényesség, az a minimum), akkor nagy eséllyel nem lesz semmi a dologból, mert a jó szexuális élethez kölcsönösen vonzódás kell.

2021. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
82%

#40


Nem magamból indulok ki, csak ismerem a nőket, ellentétben veled.

Akivel jól érzi magát, de nem tetszik neki, az csak haver lesz.

Kapcsolathoz vonzalom kell nekik.

Amiről te beszélsz az olyan lányoknál működik, akiket 1 évben 1x hívnak randizni, vagy még annyit sem.

2021. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
11%

#41 Akkor nálatok ez a külső vonzalom kb olyan mint a belépőkártya egy munkahelyre. Önmagában nem sokat ér de nélküle nem lehet semmi a dologból. Nálam egy nő külseje a vonzalom 50%-a, és a férfiak többségénél is szerintem. Csomó nő mond olyat hogy nekik csak a párjuk tetszik és egy másik férfi külseje meg sem mozgatja őket. Azok a nők akik nem ilyenek tapasztalataim szerint sokkal kevesebben vannak.

Nem egyszerű rajtatok kiigazodni.

2021. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem vizuálisabbak a pasik. Ez azért lett kitalálva, hogy eladják nekünk a sminket. Ha a férfiak vizuálisak lennének, nem csak a cici-popsi arány számítana, hanem a tiszta, rendezett környezet is, amit maguknak teremtenek meg.


Na meg az a rengeteg vicc, amikor a férfi annyit mond, hogy kék, a nő meg mondja, hogy tengerészkék, óceánkék, királykék, neonkék, égkék, ciánkék, stb.

2021. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 anonim ***** válasza:
100%

"Csomó nő mond olyat hogy nekik csak a párjuk tetszik és egy másik férfi külseje meg sem mozgatja őket. Azok a nők akik nem ilyenek tapasztalataim szerint sokkal kevesebben vannak."


Mert ez nem női jellemző, ezt demiszexualitásnak hívják. Olvasgass, mielőtt okoskodni próbálsz.

2021. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
0%
#46 Akkor a nők háromnegyede demiszexuális. Erről nem is hallottam még, de sokmindent megmagyaráz.
2021. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 anonim ***** válasza:
0%

#45 "Ha a férfiak vizuálisak lennének, nem csak a cici-popsi arány számítana, hanem a tiszta, rendezett környezet is, amit maguknak teremtenek meg."


Miért gondolod hogy a férfiaknak nem számít a rendezett tiszta környezet? Komolyan ott tartunk hogy már tagadod hogy a férfi vizuális? No comment.

2021. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 anonim ***** válasza:
100%

Te honnan vagy ebben ennyire biztos? Nem vagy nő, még azt is kétlem, hogy valaha beszéltél-e nővel, aki nem rokon vagy munkatárs volt. Csak "csomó helyen olvastad" ezt meg azt és ilyen következtetésre jutottál, ami édeskevés.


Kisbogár, szerintem mi nők jobban ismerjük önmagunkat. Hidd el, hogy fontos a külső nekünk is. Jól írta fentebb valaki, ha a belső megfelel de a külső nem, abból csak barátzóna lesz.


Másrészt meg, nem a férfiak miatt sminkelünk. A női böriben is sminkelnek a nők, pedig ott nincs kinek "tetszelegnijük". Szóval nem ártana, ha nem gyártanál elméleteket rólunk és nem vitáznál egy olyan dologról, amiről gőzöd sincs.

2021. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből nekem a következő jön le. Nem vagyok jóképű, de jólelkű, kedves, rendes vagyok, miért nem vagyok jó a csajoknak? Miért csak a gonosz, bunkó jóképűeket választják? Nos, néha a jóképű és a jólelkű is megvan egyben. Nos, a csajok pedig ezt keresik.
2021. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!