Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan fiú akin látszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú akin látszik, hogy normális, érzelmes, jólelkű azokat általában miért nem jó a csajoknak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 15:53
 51/98 anonim ***** válasza:
0%

#49 Nem akarok általánosítani, és tisztelet a kivételnek, de a nők meg az önismeret...

Ja hogy nem a férfiak miatt sminkelsz? Akkor vagy a nőknek akarsz tetszeni, vagy azt ajarod hogy irigykedjenek rád. Te személy szerint miért sminkelsz?

2021. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, hogy a férfiak egy része azt hiszi hogy mindent csak azért csinálunk hogy nekik tetszünk:D

Én például azért sminkelek mert szeretek, élvezem magát a folyamatot, hozzá tartozik a reggeli rutinomhoz,hozzá tudom igazítani a sminkemet az adott ruháimhoz.

Van hogy otthonra is kisminkelem magam, amikor ugyebár senki nem lát:) szóval nem a pasik miatt sminkelek hanem magam miatt.

2021. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
100%
51# ugyan nem nekem szántad, de válaszként :. Jobban érzem magam sminkben/jobb tükörbe nézni is.
2021. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
100%
#51 Ha jól nézek ki, jobban érzem magamat. Hidd el, nem olyasvalakiért kenünk ciánkék szemfestéket a szemhélyunkra, aki csak 3 színt ismer. :D
2021. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg kedves és érzelmes is, ez sok csajnál kizáró ok:(
2021. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig vannak férfiak, akik azt hiszik, hogy a nők minden tette miattuk történik? Istenem...

Én nem szoktam sminkelni, mert feleslegesnek és macerásnak tartom (évente párszor van rajtam smink, akkor is egy barátnő által), de a barátnőim többsége egyfajta kiegészítőnek használja, mint egy nyakláncot vagy díszövet. Teszem azt szemhéjad ugyanolyan színű, mint a dzsekid. Olyan fura, hogy nem minden a férfiakról szól?

2021. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
0%

Már elnézést de ha egy nőnek sminkre van szüksége ahhoz hogy a tükörbe tudjon nézni annak ellenére hogy aznap már nem tervez kimozdulni az elég gáz, kivéve persze ha aznap fel akar tölteni magáról egy szelfit szociális médiára.

Akinek kivan mindkét kereke az tudja hogy egy nő mások elismerése miatt sminkel, hiába tagadjátok ezerrel.

2021. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
0%
#55 Ha demiszexuálisak vagytok akkor teljesen érthető.
2021. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
5%

Új vagyok, még nem szóltam hozzá, de egy kérdés érdekel és erre ha adtok választ megköszönöm.

Én elhiszem, hogy a nők nem a férfiaknak sminkelnek, nem nekik öltözködnek stb. Viszont akkor amikor úgy kényelmes akkor sok nő miért jön elő azzal, hogy a férfiakért teszi mindezt?

Talán itt is volt olyan megszólalás, hogy azért fizesse a férfi a randit, mert a nő annyit elkölt sminkekre, ruhára stb, hogy tetsszen a férfinak. Na ilyenkor miért húzzák elő ezt?

Kicsit nekem visszás, hogy amikor úgy tetszik akkor a férfiaknak történik a dolog, amikor meg úgy tetszik akkor magunkért csináljuk.

2021. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi 56-osnak ment.
2021. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!