Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan fiú akin látszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú akin látszik, hogy normális, érzelmes, jólelkű azokat általában miért nem jó a csajoknak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 15:53
 61/98 anonim ***** válasza:
26%

#59 "Én elhiszem, hogy a nők nem a férfiaknak sminkelnek, nem nekik öltözködnek stb."


Pont az a baj hogy elhiszed nekik. :D

Muszáj nekik hazudni ha mindenből jól akarnak kijönni. Ennek elengedhetetlen eszköze a folyamatos ellentmondás.

2021. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 anonim ***** válasza:
68%
Azért elég kemény, hogy feltettem egy kérdést aztán egyből 16%-on áll, pedig csak rákérdeztem arra amit nem értek:D
2021. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan sokat képzeltek magatokról ha azt hiszitek mindent a férfiakért csinálunk..

Miért kell általánosítani a nőket? Van olyan aki azért csinosítja ki magát mert így akarja magára vonni a tekintetet, olyan is aki magának akar tetszeni. Ezt miért olyan nehéz megérteni? Egy anonim oldalon nem fogunk erről hazudni, felesleges lenne.

2021. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
0%
#62 Azért lettél csúnyán lepontozva mert nem vagy hajlandó belátni hogy a nőknek mindig igazuk van. Még akkor is ha folyamatosan ellent mondanak maguknak. :D
2021. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért fizet a férfi, mert a nőnek pénzbe kerül a smink, amit feltesz a randira, hanem mert az fizet, aki elhívja a másikat, márpedig az esetek 90%-ában a férfi hívja el a nőt.
2021. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 anonim ***** válasza:
61%
#63 Nem jár eggyik a másik nélkül.
2021. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt mondom, hogy ha a férfiak elmennének egy hétre nyaralni, és csak nők maradnának az országban, én azon a héten a szokásos nude sminkemet valami totál színesre cserélném, vennék magassarkút, rövid szoknyát, és elmennék táncolni valamerre életemben először.

(Képzeljük el, hogy covid sincs.)

2021. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:
0%

67

Most is elmehetsz így akár hova, nem tudom mi van ha egy férfi meglát így vagy úgy:) Leszbikus szórakozóhely is van valahol valószínűleg, bár én még nem kerestem:)

2021. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van olyan, aki a férfiakért sminkel (ahogyan olyan férfi is, aki a nők miatt edz), de miért kell rögtön általánosítani? (Most nem arra a válaszolóra utalok, aki kérdezett.) Miért olyan nehéz néhány embernek elhinni, hogy nem minden róluk szól?
2021. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sportolni is a férfiak miatt mentem.

Igen, egyetemre is a férfiak miatt mentem.

Igen, nyelveket is a férfiak miatt tanultam.

Még véletlenül se magamból akarom kihozni a legtöbbet...


Minden csakis a férfiakról szól. Istenem, még mindig vannak ilyen buta emberek? Annak örülnék a legjobban, ha a férfiak 99%-a rám se nézne, mert nem érdekelnek vagy ugyanilyen ostobán gondolkoznak. Érdekes, mióta otthagytam Magyarországot sose találkoztam ezzel a mentalitással.

2021. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!