Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak le az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le az utcán magába sétáló/ padon magába ülő lányt aki megtetszik? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Hogyha megtetszik 1 lány akit látok magába sétálni vagy magába épp a padon ülni és telefont nyomkodni vagy várakozni. Hogyan menjek oda hozzájuk és mit mondjak? Komoly kapcsolat céljából szeretnék személyesen ismerkedni. Volt már jó pár próbálkozásom személyesen. Eddig mindig ugyanazt mondtam: "Szia. Ne haragudj de lenne kedved ismerkedni?" És eddig ez nem jött be. Szóval mit mondjak?

2021. márc. 27. 11:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim ***** válasza:
100%

#10 hát mond, hogy begörcsölt a lábad.

Kérdezd meg, hogy bringazik-e, mert akkor tudja milyen rossz érzés.

Ha kicsit is érdekes leszel majd mond valamit, ha le se szarja, hogy mondtál neki valamit, akkor annyi.

2021. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 A kérdező kommentje:
Ez nem jó. Sportos srác vagyok sokat biciklizek. Nem akarom átverni.
2021. ápr. 7. 17:49
 13/110 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező nőként mondom hogy ha bejössz neki, akkor MAJDNEM mindegy mit mondasz.


Nyilván ha valami nagyon furcsa/perverz dolgot mondasz vagy a megnyilvánulasod pocsék, mert nem tudsz tisztán intelligensen beszélni akkor persze elvágod magad.


De ezeket leszámítva kb mindegy mit mondasz, mert ha tetszel neki nem fogja érdekelni.

2021. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/110 A kérdező kommentje:
De sajnos semmi ötletem sincs. Még pocsék se.
2021. ápr. 7. 20:59
 15/110 anonim ***** válasza:
43%

Van tuzed?

Kersz egy cigit?

Van meg egy maszkod?

Hany ora van?

Varsz vkit?

2021. ápr. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 A kérdező kommentje:
Nem cigizek. Soha sem cigiztem és nem is fogok. Van órám amit mindig hordok. Amiket te írtál azokkal felénk az utcán kéregető cigányok szólítanak le minden méteren...
2021. ápr. 8. 09:18
 17/110 anonim ***** válasza:
80%
Neked azért nincs nőd, mert óriási baj van az emeleten. Amíg úgy szelektálsz a nők között, hogy "mindig titokzonit vesz fel, amikor veled találkozik, meg nagy a bimbóudvara", addig bárkit leszólíthatsz, látni fogja a kattantságot a szemedben.
2021. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez hagyd inkább.
2021. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/110 A kérdező kommentje:
#18 akkor mégis hogyan ismerkedjek?🤔
2021. máj. 19. 12:36
 20/110 anonim ***** válasza:
78%

Legyel jo fej, szerezz baratokat, menj el veluk ide-oda, es ott.


De eloszor agyban is rendbe kellene tenned par dolgot, mindenki felismerte a stilusodrol, hogy te vagy a titokzoknis..

2021. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!