Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hivo es kulturalt kereszty...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hivo es kulturalt keresztyen ferfinak hol volna erdemes megprobalnia tarsat talalni parkapcsolat miatt?

Figyelt kérdés

1. mondatnak hadd irjam le hogy nem kozvetlen ismerkedesi szandek miatt kerdezem inkabb platformot keresek ahol egy hivo es kulturalt keresztyen ismerkedhetne azert a kultura es kozosseg kategoriaba tartozik...olyan kozossegi csoport vagy platform volna jo ahol nincsenek keves szamban a lanyok/asszonyok a ferfiakhoz kepest.


Van a gyik-n az ismerkedes kategoria ami szerintem egy katasztrofalis ferto es ott ill. mas kategoriakban is rengeteg lanyok/asszonyok panaszolkodtak hogy nehezen lehet talalni ....normalisabb.... ferfit aki nem kozosulesre vagyik vagy hasonlo. Aki egy kulturalt es /fanatikusan/ vallasos /Szombat tartas stb. Biblia tanulmanyozas/ ferfi es aki fiatal folnott de soha 1 cigit is nem szivott es alkoholos italbol 1 kezen meg lehetne szamolni hogy hany litereket ivott es kulturalt es kozosules mentes kapcsolathoz keres part o hol ismerkedhetne valami platformon/forumon/chaten/szemelyesen ahol hivok vannak?


Keresztyen lanyok/asszonyok hol szoktak probalkozni ismerkedni es part talalni online vagy szemelyesen? Szerintem rengeteg online lehetosegek olyanok hogy sokkal tobb az ismerkedni akaro ferfi es jo volna talalni olyan platformot lehetoseget ahol van valasztek es kb 50-50 ferfi-asszony vagy az asszonyok tobben vannak. Sajnos az ismerkedes kategoria a gyik en es a hasonlo oldalak tobbsege valoszinuleg olyan hogy egy ferfinak kervenyt kene benyujtani hogy valaki egyetalan visszairjon - en az olyat utalom azert kene akar szemelyes lehetoseg ahol nincsenek kevesebben az asszonyok es nem a tipikus alkeresztyen vagy ateista modern ujvilagrendista stb. a valasztek de alazatos kedves es megbizhato valakik akik megbecsulik a ferfi tarsasagat! Olyan platformot keresek ahol fiatal folnottek /18-22/ is boven vannak es nem valami bulvar """""keresztyen""""" tarskereso ahol levagott haju kisminkezett 50 pluszos asszonyok keresnek ferfiakat akik valoszinuleg paraznak is /aki bocsajtatott asszonyt vesz paraznalkodik/.


Hol szoktak megprobalni ismerkedni az asszonyok akik normalisabb ferfit keresnek? Linkek vagy szemelyes lehetosegek is erdekesek.


Dicsertessen !!! Es mindenkiknek kik igaz hivok kitartast az utolso ocsmany idokben.


2021. ápr. 1. 21:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%

Nem jarok gyulekezetbe mert a gyulekezetek 1 aghoz tartoznanak"


jól beszélsz ! Azok mocskos szektások nem isten szolgái !

2021. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként a Kérdező (testvér) nyelvezete igen sajátos. Ómagyarul ír...? Nagyon érdekes, de tényleg.

Nem szándékozom közösülni vele (ettől lehet, hogy menten szexinek talál majd, amit meg kell, hogy gyónjon, és hová vezetne ez...), de én szívesen olvasnék még tőle, csak valami kevésbé elborultat.


Edricus, tőled is.:)

2021. ápr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Neten keresztény társkereső. Vannak ilyenek.

Remélhetőleg nem vallásellenes neten társat keresni.

2021. ápr. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Javitsatok ki ha tévedek de a keresztyén szót nem a reformátusok használják? Akkor csak tartozol valahova, nem? :D szerintem amúgy csak trollkodik az illető, ennyi hülyeséget osszehordani..
2021. ápr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#13, köszi, de az nem ő szerintem.
2021. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok...lehet ismet valaszolni mert tegnap este befejeztem a gyiket de ma ismet megkezdtem mert nem akarom hogy valami nyomorult troll hatarozzon meg valamit. A kerdes at lett sorolva a vallasos kategoriabol es persze hogy megtalatak a trollok akik engem zaklattak es undoritoan mocskoltak az ismerkedes kategoriaban es belinkezett valaki 2 kerdest amiket en irtam ki. Mert meg akart szegyeniteni hadd irjak valamit nem szegyenkezek amiert nem vagyok a kedvedre valo irasmodot hasznalo sub funkcionalis analfabeta nyomorult mint te es a tobbi trollok akik irogattak. Szegyenkezz te utolso sz...galacsin. Es a kerdesemet ne talald meg es ne linkezgesd a tobbi kerdeseimet es ne trollkodjal lete-alig-van unatkozo rosszindulatu goreny. 7 8 10 es valasyok pont azokat akartam kikerulni es persze hogy megtalalja mert egesz nap vergodik a parkapcsolatok es az ismerkedes kategoriaban. Akik hasznosat irhatnak irjanak ha lehet.


"Javitsatok ki ha tévedek de a keresztyén szót nem a reformátusok használják? Akkor csak tartozol valahova, nem? :D szerintem amúgy csak trollkodik az illető, ennyi hülyeséget osszehordani.." Ha jol hiszem regen minden egyhazak KERESZTYEN-t irtak. Jezus EREDETI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anya Sz. Egyhaza az egyhaz amit a regi aposolok terjesztettek. Az rengeteg hamis iranyzatokra bomlott jo okkal..........

2021. ápr. 2. 15:24
 18/20 anonim ***** válasza:

Árad a szeretet. Mindent értek.

A keresztes háborúkat is, hála néked. Fhú. És nincs már többé Lipót.🤦‍♀️

2021. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18 hát a keresztény vallás (ahogy az összes többi is) pusztán a szeretetről szól. Azért öltek meg annyi embert. Nem értem ezek után hogy lehet bárki büszke a vallasara. Számomra semmivel sem másabb mint ha azt mondaná hogy náci. Előbbi és utóbbi is az emberek iranyitasarol szólt és persze arról hogy pár ember megaloman volt.


Van egy pár vallásos ismerősöm. Borzasztó kétszínű mind. És annyi előítéletet mint amennyi bennük van.. Én büszkén vállalom hogy ateista ként jobb ember vagyok mint ők, ezt most beképzeltseg nélkül könnyen állíthatom mert róluk nem sok jót tudok elmondani..

2021. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
hitközösségben. barátnőm és férje így találtak egymásra
2021. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!