Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok tökös, bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok tökös, bunkó, nagydumás akkor esélyeten barátnőt találnom, főleg szépet?

Figyelt kérdés
Inkább megbízható, intelligens, érzelmes, kedves vagyok. Sajnos nincs sok önbizalmam, és nagyon határozott sem vagyok.
2021. ápr. 2. 17:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagy bunkó az már félsiker. Az intelligens, megbízható, normális nagyon is előny. Az önbizalomhiány viszont szinte teljes kudarc :( utóbbin csiszolj ne a bunkóságon, mert az nagyon nem szexi.
2021. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy bunkó,hanem intelligens kedves az előny.
2021. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

“főleg szépet?”

Nálam itt elbuktál. Nem azért mert nem tartom magam vonzónak, csak ez annyira külsőséges hozzáállás, hogy engem zavarna egy kapcsolatban.

Ez előtte levő pontokkal semmi gond.

2021. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%
És te szép vagy?
2021. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
87%
Egyetlen kitétel, hogy a lány szép legyen? Ez azért eléggé felszínes.
2021. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
20%
A nőknek is első a szépség és a külső. Szard le h ítélkeznek. Igen amúgy, határozottság, önállóság, stb. Ezek kellenek. Maszkulin jellemek a jók. Még ha túl sok is, az is jobb, mintha túl kevés lenne, nem véletlen van egy csomó idegbeteg, agresszív állatnak jó nője.
2021. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az intelligencia és a belső fontosabb, de ez csak jóval nehezebbé teszi a megfelelő pár megtalálását.
2021. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
79%
Az intelligens szóval ne dobálózunk , mert jól tudjuk hogy kevesen vannak egy atomfizikus szintjén, inkább nevezzük általános műveltségnek .
2021. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
58%

"megbízható, intelligens, érzelmes, kedves vagyok"


Ezt sok jól kinéző férfi is hozza. Valamit még mellé kell tenned.

2021. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
27%
9" Mi az atyaúristen kéne még?
2021. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!