Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok tökös, bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok tökös, bunkó, nagydumás akkor esélyeten barátnőt találnom, főleg szépet?

Figyelt kérdés
Inkább megbízható, intelligens, érzelmes, kedves vagyok. Sajnos nincs sok önbizalmam, és nagyon határozott sem vagyok.
2021. ápr. 2. 17:26
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
21%

Az a gyanúm hogy mivel a vitákba keményen beleállókat lepontozzák, ezért jónéhányunknak hasonlóan sz@rok a pontjai

Vagy arra gindolsz egyvalaki több személynek próbálja kiadni magát?

Persze ha már értelmesen válaszolni nem tudsz, akkor azok a gonosz férfikommentek biztosan egy nagyon gonosz férfi disznótól származnak.

Jó hát az agybaj nagy baj

2021. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
17%

#20: Mitől hímsoviniszták ezek a kommentek? Az a része miért nem zavar a dolognak, amikor férfiakról írnak negatívan? Az megvan, hogyha csak az egyik oldal dolgai zavarnak, akkor ugyanúgy szexista vagy, mint egy hímsoviniszta?

15, 17, 19-es választ írtam én. Nem vagyok hímsoviniszta, ugyanúgy írok férfiaknak még ennél durvább választ is. Fura, hogyha nőkről írok, akkor tuti, hogy páran belém álltok és nyomkodjátok elmebetegként a piros kezet, de amikor férfiről írok, akkor ilyen sosem történik.

Tényleg úgy érzed, hogy hímsovinisztából van sok az oldalon?


(Miért érzem úgy, hogy egy kérdésre sem fogsz normális választ adni?)

2021. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
19%
Egyébként mutasson már valaki felpontozott férfi válaszolót! Mert, olyat már láttam, hogy férfiakat konkrétan szidó női válaszolók 80% feletti összesített aránnyal álltak. Férfiből ilyet még soha nem láttam. (Sőt, a normális válaszokat író, nem minden nővel szemben általánosító férfi válaszok is szinte csak 80% alattiak.)
2021. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
75%
#23: Nyuszika, hol látod te, hogy kinek mi a neme?
2021. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
69%

23-as:

Most azzal vádolsz egy anonim oldalt, hogy leköveti, hogy a felhasználói milyen neműek, majd ez szerint értékeli őket?

2021. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
17%

#24: Ahh, te vagy az! Ugyanez a stílus, ugyanez a nyuszikázás.

Te pl. nő vagy. Oké, hogy ezt ilyenkor néhányan mindig megpróbáljátok előhúzni a kalapból és érthető, hogy nektek ez nem megy, de egy normálisan szocializálódott, emberek között élő ember a szövegkörnyezetből az esetek többségében elég könnyen leszűri a dolgot.

Valamiért, amikor lazán oda van szórva válaszolóknak, hogy szűz és lúzer férfiak, akkor valahogy nem nagyon látom a hasonló jellegű problémázásaitokat, hogy a szövegből hogy állapítják meg emberek ezeket a dolgokat. Olyankor merre jártok, nyaraltok?

2021. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
25%
#25: Jézusom. Ezt mégis, miből raktad össze? Sehol nem írtam ilyet. A pontozókról írtam és a pontozásról. Emberek pontoznak, az oldal ezen nem követ semmit a nemek alapján. Szimplán sokkal több a frusztrált és lepontozó nő, mint a frusztrált és lepontozó férfi. Nézd csak meg most is a pontozásokat...
2021. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Egyre nagyobb itt a zavar mindkét oldalon úgy látom
2021. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
94%
ez az elso hozzaszolasom a kerdeshez, de en az ilyen pontozason hisztizo (‘jajj csunyagonosz nok lepontoznak:((((‘) nyomorultakat csakazertis le szoktam pontozni, imadom a vergodesuket:Dddd
2021. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

#29: Hát, igen. Ez egy őszinte vallomás az értelmi színvonaladról. Nincs ezzel semmi gond, tökéletesen bemutatja, hogy ebben a kategóriában az átlagos 80% feletti emberek milyen szinten mozognak.

Köszönöm, hogy igazoltad, amit írtam!

2021. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!