Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok tökös, bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok tökös, bunkó, nagydumás akkor esélyeten barátnőt találnom, főleg szépet?

Figyelt kérdés
Inkább megbízható, intelligens, érzelmes, kedves vagyok. Sajnos nincs sok önbizalmam, és nagyon határozott sem vagyok.
2021. ápr. 2. 17:26
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
17%
20. Mindegyik külön álló profil, az oldal tiltja a több fiók használatát . Ne képzelj be dolgokat !
2021. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy tiltja.
2021. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
30%

Itt hisztiző nők: Honnét mered tudni, hogy ki milyen nemű, amikor tök egyszerűen kitalálható?

Ugyanezek az itteni hisztiző nők: Biztos több profilt használ 1 pasi!

2021. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
31%

Azt mondja már el valaki, hogy lehet az, hogy ezen az oldalon a férfi kommentek mindig 0%-on vannak?

A nők vergődhetnek akárhogy, orrba szájba alázhatják, mocskolhatják a férfiakat, az olyan válaszok mindig fel vannak pontozva?

Többségében nők használják az oldalt?

Unalmas már ez.

2021. ápr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Talán úgy, hogy többen nem értenek veled egyet?
2021. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
37%
Velem? Nem magamról beszéltem, a fenti hozzászólásokat sem én írtam, hanem úgy általánosságban véve.
2021. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
25%

Sok frusztrált nyomorék, a piros ikszet tudja csak nyomkodni.

Szánalmasok vagytok.

Inkább fogyjatok le.

2021. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
72%
mi le tudunk fogyni (egyebkent nekem nem kell, koszi, mert vekony vagyok), de a ti pocsotok mar nem fog megnoni.
2021. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
37%

Hát kedves 38# RÁD biztosan nem fog megnőni, ebben biztos lehetsz

Viszont egészen jól elleszünk másokkal, én biztosan

2021. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
45%

Vicces egyébként, hogy kiírtam egy kérdést pont erről, hogy mennyire sok frusztrált nő lett az oldalon. Ott is full ugyanezt a hisztit és értetlenkedést nyomták le. (Talán, még ugyanazok az emberek is.)

És ezek a "nők" komolyan képesek elhinni, hogy bármivel is képben vannak, amikor egy olyan egyszerű tényt nem fognak fel, ami a szemük előtt van, hogy a férfiak szidására zöld jár, a nőkre meg a legkisebb negatívumnál is minusz. Ott is lenyomták az értetlenkedést, hogy hol van ilyen és itt is ugyanezt eljátszották.


Pöcsöt meg hova növesszek? A 18 centi eddig bőven elég volt, pár lánynak még fájt is. Ti meg attól nem lesztek értelmesebbek, ha lefogytok. Attól még ugyanolyan frusztrált és boldogtalan lesz az életetek.

2021. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!