Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok tökös, bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok tökös, bunkó, nagydumás akkor esélyeten barátnőt találnom, főleg szépet?

Figyelt kérdés
Inkább megbízható, intelligens, érzelmes, kedves vagyok. Sajnos nincs sok önbizalmam, és nagyon határozott sem vagyok.
2021. ápr. 2. 17:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
72%

11-es:

Nem 9-es vagyok, de szerintem mindezek mellett fontos az is, hogy merjen próbálkozni is.

2021. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
29%

"“főleg szépet?”


Nálam itt elbuktál"

Juj ez azért nem semmi, hogy a férfinak már ne is legyen igénye a külső terén! Hogy a fenébe képzelitek? Nektek csajoknak legalább akkora külső igényeitek vannak, elmentek a búsba a nyomorult kioktatásaitokkal!

Ja és nincs közöm a kérdezőhöz, pusztán irritál a dumátok

2021. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
68%

12-es:

De akkor sem úgy kezdek társkeresőn, hogy "rám csak 10/10-esek írjanak". De a kérdező kb. ezzel nyitott az önsajnáltatása mellett.

2021. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
40%
Azt kellene hoznia, hogy jól néz ki. Persze, csak ha szép barátnőt akar.
2021. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
33%

Jézusom... Hova süllyedünk még? Egy kérdésnél kikaptam, hogy miért merem leírni, mennyi frusztrál nő van. Most meg már az érintettek levágnák egy srác tökeit azért is, mert szép barátnőt szeretne.

Hozzátok nyúl egyáltalán pasi a való életben?


Kérdező: Legyen egy egészséges tökösséged. Ez ne full bunkóságból álljon, hanem egy laza, csípkelődős valamiből. De, amíg az önbizalmad nincs rendben, ez nem fog menni.

2021. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
49%
#15: Ja, de ha egy lánynak nem kell ronda pasi, akkor máris jöttök a női igényekkel. Ha a kérdező jól nézne ki, akkor most is lenne szép barátnője, ha meg ronda, mi alapján akar sokkal jobb nőt?
2021. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
24%

#16: Jöttök? JÖTTÖK? Te már megint az a 0/24-ben frusztrált nő vagy, aki minden nap elszidja mindenért az oldalon a férfiakat? Az én kérdésemnél is levágtál már egy elég szép hisztit. Az leesett amúgy, hogy itt is a válaszom lepontozásával igazoltad, ami ellen ott hisztiztél?


Nem JÖVÜNK. Részemről tök normális, ha valaki olyat akar, aki számára vonzó. SEHOL, érted azzal a 2 agysejteddel, SEHOL nem írtam egy nőre sem, hogy ne lehetne ilyen jellegű igénye.

A nőkre ugyanúgy jellemző, hogy itt levágják a hisztit, hogy nem kellenek a jó pasiknak, maximum szexre. Ott miért nem jöttök ezzel a szöveggel, hogyha az illető jól nézne ki, mindjárt találna jó pasit? Ja, hogy ott kussoltok, mert nőről van szó.

2021. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
33%

A kérdező szép nőt szeretne, honnan a fenéből veszi bárki hogy az csak nála sokkal szebb nőt takarhat?

Le se tojom hogy mit hogyan pontoztok, de mégis hogy képzelitek ezt a rágalomhalmaz fost amit előadtok?

Az hogy szépet keres mindenki természetes, mert mégis ki keres maga mellé számára csúnya embert?

Csakhát elég relatív ki csúnya ki szép, és kinek az. De ki ne találjátok már hogy a kérdező csak a legszebbekkel áll szóba mert falnak megyek a butaságaitoktól!

2021. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
13%

"A kérdező szép nőt szeretne, honnan a fenéből veszi bárki hogy az csak nála sokkal szebb nőt takarhat?"


Egyszerű a képlet: Férfi írta ki a kérdést. Mivel férfi írta ki, egyből megjelentek a frusztrált nők, akik rá is pörögtek a kérdésre. Természetesen közös jellemzőjük, hogy képtelenek gondolkozni, csak fröcsögnek. Mivel férfi, szerintük teeeermészetesen csak ronda lehet a kérdező. Ha nő lenne, akkor meg azt írnák, hogy kevés a normális férfi.

2021. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
74%
Csak nekem gyanús, hogy ez a sok hímsoviniszta komment ugyanolyan értékelésű (5-ből 3 zöld pipával rendelkező) embertől származik?
2021. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!