Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok tökös, bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok tökös, bunkó, nagydumás akkor esélyeten barátnőt találnom, főleg szépet?

Figyelt kérdés
Inkább megbízható, intelligens, érzelmes, kedves vagyok. Sajnos nincs sok önbizalmam, és nagyon határozott sem vagyok.
2021. ápr. 2. 17:26
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
40-essel értek egyet.Egyébként ennyi fogyatékos nőt sehol nem láttam még 1 kupacban mint itt.Ezeknek az sem válna előnyükre ha lefogynának, szerintem mindenki jobban jár így hogy láthatatlanok!
2021. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!