Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik nekem, hogyha mindenben ,,tökéletes’’? Miért nem akarok vele lenni, ha mindenben megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit, aki minden, amiről azelőtt azt képzeltem, hogy szükséges számomra ahhoz, hogy együtt akarjak lenni valakivel. Tehát intelligens, kedves, vicces, figyelmes, odavan értem, ráadásul jól is néz ki.

De. Ennek ellenére egyáltalán nem érzek semmit iránta. Látom, hogy mennyire remek ember, de nem érzek semmit, pedig ő akármit megtenne értem, a 10 év korkülönbség ellenére elképesztően lelkes.

A problémám az, hogy ennél jobb embert nem fogok találni soha, nem értem magamat, hogy mire várok, hogy miért nem tetszik nekem, amikor akárki szerencsésnek érezhetné magát vele. Tudom, hogy nem lenne fair összejönni vele, nem is fogok.

De akkor is ott motoszkál bennem, hogy össze kéne jönnünk, mert semmi értelme nincs annak, hogy nem akarok vele lenni, ennél jobb ember sosem fog szeretni, talán ez az egyetlen, ami nekem jut, vagy talán nem vagyok képes szerelembe esni. Vagy valami baj van velem. Nem értem magamat, bűntudatom van és attól félek, hogy sosem lesz senki, aki iránt érezni fogok valamit, hogy ez a maximum amit érezni tudok, hiszen még egy minden szempontból főnyeremény pasi sem dobogtatja meg a szívemet...

Mindenki arról beszél, hogy nincsenek normális pasik, erre itt van egy én meg semmit nem akarok tőle.

És ráadásul nem is a szőkeherceget várom, hiszen eddig sosem egy modell kinézetű gazdag Mr Tökélyről álmodtam, mindig csak egy olyan embert képzeltem magam mellé, aki ilyesmi, mint ő, intelligens, kedves, vicces és nem néz ki rosszul, ennyi. Erre most nem érzek semmit.

Ha nem ezek az elvárásaim, akkor nem tudom mik azok, mert más ,,elvárás’’ nem jut eszembe, csak ezek, amiknek ő tökéletesen megfelel.

Mégis, nem érdekelne az sem, ha többet nem beszélnénk, akkora p***csának érzem magam.

Az eddigi ,,kapcsolataim’’ kb csak randizgatások voltak, tehát sok tapasztalatom nincs, de azért azt tudom, hogy milyen az, amikor nem akarok valakit.

Van valami ötletetek? Mi lehet a gond? Mit csináljak? Volt valaki ilyen helyzetben?

Szerintetek leszek valaha szerelmes?



2021. ápr. 4. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Attól, hogy nincs konkrét kifogásod valakivel szemben, még nem kötelességed együtt lenni vele. Sok szimpatikus férfit ismerek, ha akarnék, akkor sem lehetnék együtt mindegyikkel.
2021. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idos vagy? Dehogynem fogsz talalni, ne viccelj mar, ez baromsag. Azert ossze ne gyere vele.
2021. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ami az én tapasztalatom, hogy számomra a “tökéletes pasi” egy idő után unalmassá vált. 3 évig voltunk együtt és soha nem tudtam volna rá egy rossz szót sem mondani.. figyelmes, kedves, vicces férfi volt. Mégis egy idő után sajnos úgy éreztem, hogy nem ő kell nekem. Hasonló gondolatok motoszkáltak a fejemben, haragudtam magamra, hogy egy ilyen tökéletes férfit sem tudok szeretni kellőképpen. Aztán rájöttem.. nem kell mindig a tökéletest keresni és arra hajtani. Jelenlegi páromra nem mondanám, hogy ő az a tipikus tökéletes férfi, inkább a pont jó. :) mert néha veszekszünk, elfelejti a fontos dátumokat vagy épp van, hogy a ruháit szanaszét hagyja :))) mégis boldogabbá tesz, mint bármelyik “tökéletes pasi” valaha is tett volna. Ne görcsölj rá, biztosan találsz majd olyan párt magadnak, akiért te is teljes mértékben odaleszel.
2021. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy megfelel néhány elvárásnak és egy normális férfi, még nem feltétlenül jelenti, hogy bele is tudnál szeretni. Papíron jónak tűnik, de a valóságban meg nem vonz. Van ilyen, egy párkapcsolat azért többről szól annál, hogy a másik rendes és nem néz ki rosszul. Ettől nem vagy rossz, ne legyen bűntudatod, csak tényleg ne játsz vele, legyél korrekt és mondd meg neki az igazat. És azt se jelenti, hogy nem is fogsz találni senkit, akivel meg fog működni.
2021. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Nők 🤣
2021. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"A problémám az, hogy ennél jobb embert nem fogok találni soha"


Ez hülyeség, kérdező. Eleve miből kiindulva feltételezed, hogy mondjuk 5 év múlva is pontosan ugyanaz fogja majd jelenteni neked a "tökéletes"-t, mint életednek a jelenlegi szakaszában?

2021. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj tudjátok hogy lehet megunja valaki a Tökéletes pasit vagy nem vonzódik hozzá, de aki meg nem olyan tökéletes de mégis vonzó az hosszú évek után nem javulni fog hanem csak rosszabb lesz és tönkre fogja tenni a kapcsolatot.

Inkább legyen valami unalmas , mert azon lehet változtatni főleg ha tényleg tökéletes a férfi mert akkor alkalmazkodik és jót akar neked, mintsem hogy állandó feszültség legyen, megbízhatatlan és elhanyagoljon téged.

Mert lássuk be mondjuk 20 év múlva rosszul fog esni hogy ha elfelejti a születésnapod , vagy már nem is fogod érdekelni.

2021. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Itt a példa hogy a nők igénylik a játszmázást
2021. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem a szerelmet kell kergetni mert az nem vezet sehova csak csalódáshoz.

Az igazi érték a mély szeretet és a bizalom, azt nem teszi tönkre az idő vasfoga :)

2021. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Szokasos noi vergodes a semmin. Minrl butabb, egyszerubb a no, annal jobban kell neki a jatszmazas, hogy valami tortenjen vele.
2021. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!