Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy találok egyszer olyan nőt, akinek tetszek? 30/F

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 22:56
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
De ezt magyarázom, hogy én úgy se kapok semmit.
2021. ápr. 5. 01:04
 12/29 anonim ***** válasza:
50%
És ez neked probléma. Majd ha nem lesz probléma, mert megoldod magadnak, vagyis képes vagy magadnak érzelmileg utólag megadni, amitől mások korábban megfosztottak, akkor majd egyből több lehetőséged lesz. Addig meg maradsz egy érzelmi értelemben vett fekete lyuk, ami legszívesebben mindent magába szippantana, ami egy kicsit is emlékeztet a másoktól jövő törődésre.
2021. ápr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem probléma. Az az igazság. El kell fogadnom.
2021. ápr. 5. 01:15
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
#13: Tehát ez a fixa ideád. Rendben. Akkor meg úgy mondanám, hogy nem igazság, hanem egy önbeteljesítő jóslat részedről.
2021. ápr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Lehet.
2021. ápr. 5. 01:30
 16/29 anonim ***** válasza:
25%

"De ezt magyarázom, hogy én úgy se kapok semmit."


Elnézést, erre még nem reagáltam. De ha kapnál, akkor az illetőnek, akitől kapsz, szigorúan érzelmi értelemben véve még a csontjait is leszopogatnád.

2021. ápr. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Remélem te érted, amit irsz.
2021. ápr. 5. 01:38
 18/29 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván. Egyébként jobb lenne, ha mentálhigiénés szakemberhez fordulnál, ha ennyire nem tudod feldolgozni, hogy diszfunkcionális családba születtél, alkalmatlan, nemtörődöm szülők gyerekének, akik érzelmileg elhanyagoltak.
2021. ápr. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy nem tudnám hogy reagáljak, de inkább csak örülnék.

Sose kaptam figyelmet és miért érdemelném meg?

2021. ápr. 5. 01:42
 20/29 anonim ***** válasza:

"Az igaz, hogy nem tudnám hogy reagáljak, de inkább csak örülnék."


Mármint minek? Ezt a mondatot mire írtad?


"Sose kaptam figyelmet és miért érdemelném meg?"


Te most itt sajnáltatni akarod magad?

2021. ápr. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!