Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is feltűnt hogy micsoda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnt hogy micsoda eszement nagy verseny zajlik minden egyes, az átlagnál egy nagyon picit szebb nőkért?

Figyelt kérdés

Óriási verseny zajlik a férfiak között, hogy ezen nők kegyeit megnyerjék maguknak. Természetesen mindig egy alfa férfi nyer, nem is kérdés. De ugyanakkor béták tömegei is mennyire képesek széttépázni egymást egy nő figyelméért. Mindössze figyelemért, mikor még se kapcsolatról, szexről pláne nincs szó. Barátságok is mehetnek tönkre férfiak közt csak egy nő miatt. Embertelen verseny zajlik. Egy nőre legalább 20 férfi jut. A társkeresőkről nem beszélve, most csak a való életet nézem. BRUTÁLIS AMI ZAJLIK. A szex újraelosztását meg kéne szervezni, mert egyértelmű, hogy ez alanyi jog. Nem kérdés. A szexuális nyomor és éhínség nagyon rossz, melyet egy nőnek sem kell átélni, férfiaknak annál inkább.



32/F szűz


2021. ápr. 7. 17:06
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Engem komolyan érdekel, hogy hogyan szeretnéd ezt megvalositani.

Hogyan kezdenéd? Hogyan vennéd el a Nők önrendelkezesi jogát? Mert nekem igy akkor kotelező lenne veled dugnom, (amit én nem akarok) hiszen "átlag feletti" vagyok - vagy mi?

(Szerintem nincs ilyen amúgy - a társadnak úgyis átlag feletti leszel) van akinek meg bizonyára én nem vagyok az.


- Szoval, hogy fog ez kinézni? Kapok behívot, hogy ma kivel kell dugnom?

2021. ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
86%

Ja, és miért csak a csinos, átlag feletti szép Nők a jók?

Kozlod, hogy a Nők felszinesek, mert az alfák viszik el őket.... majd leirod, hogy a szép Nők ujraelosztását koveteled. Te is ugyanolyan felszines vagy. Mert ugye átlagMarcsik ujraelosztását nem követeled

2021. ápr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

m.rosszlanyok.hu


Szívesen!

2021. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanannyi férfi él komoly kapcsolatban, mint nő, innentől kezdve nem értem milyen újra elosztást szeretnél?

Miért gondolod, hogy a szex alanyi jogon jár? Nők is dönthetnek arról, kivel akarnak lefeküdni, miért lenne együtt olyan férfival, akihez nem vonzódik? Számodra mindegy kicsoda, csak szex legyen, még a neme se számít? Ha csak szexre vágysz, de tenni nem akarsz érte arra ott vannak a prostik, bárki számára elérhető!

2021. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

"BRUTÁLIS AMI ZAJLIK. A szex újraelosztását meg kéne szervezni, mert egyértelmű, hogy ez alanyi jog.":


A probléma nem társadalommal, hanem a te fejedben. Szerintem kezeltetned kéne magad pszichológussal tényleg. Ő segíthetne abban, hogy másképp állj a nőkhöz. Az sem ártana a személyiségednek ha a toxikus internetes incel tartalmak nézegetése inkább keresnél magadnak egy hobbit, ahol hosszú távon, akár nőkkel is találkozhatnál, ki tudja. Lényeg, hogy ne próbálj más lenni, mint aki vagy, mindig add önmagadat.

2021. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

És hogy képzelnéd el "a szex újraelosztását"?


Kitöltenél online egy igénylő lapot, aztán a rendelkezésre álló, önként jelentkező nőneműekből véletlenszerűen kisorsolnának egyet neked?


Aztán mondjuk jönne egy email, benne egy fotó és egy elérhetőség, neki meg ugyanez rólad?


A példa kedvéért:


[link]

2021. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel.Általaban a nők kőzelítenek hozzam.A többit meg leredezem.
2021. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
0%

Am 25 -ös vagyok. Ezt a választ azért írtam ki, hogy a foidok és tradcuck normie szemétládák felpontozzanak. Túl sok válaszom van lepontozva.


Természetesen helyre kell tenni a piacot, mert tényleg brutális.

2021. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

28: mesélj, hogy szeretnéd helyretenni a piacot? Őszintén erdekel.


Üdv, egy foid

2021. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
84%
This just in: nyomi, aki nem tud magának dugást intézni, petíciót indítana a populáció felének alapvető emberi jogai ellen. Közlekedési híreink következnek...
2021. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!