Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkereséskor mikből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereséskor mikből derül ki, hogy a férfi valójában csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Új vagyok még a netes társkeresés terén, és tanácsokra volna szükségem ahhoz, hogy hogyan tudnám jobban/jól kiszűrni azokat, akik vagy csak szórakoznak, vagy csak szexet akarnak. Miket mondanak, írnak az ilyenek? Van valami "jellegzetességük"?
2021. ápr. 9. 21:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
van amelyik kepes hitegetni igen, hogy érdekli a lelked is
2021. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Aki csak szexet akar minél hamarabb, az kb mennyi idő után adja fel a próbálkozást, ha egy hét alatt nem "alélok" el tőle?
2021. ápr. 9. 21:49
 13/26 anonim ***** válasza:
69%

Sok formája van ennek.


Az már gyanús ha irreálisan jó pasi. Ugye miért van az ilyen egyedül, miért pont téged akar stb stb. Az is intő jel, ha azonnal szexuális dolgokra tereli a témát az illető. Van aki nyíltan megmondja a legelején, aztán ahogy itt írják van egy-két elmebeteg aki a farkáról küldözget képet. Vannak perverzek is, mindegyik a maga hülyeségét szokta nyomni, nyilván amire izgul, bepróbálkozik, hátha vevő vagy a dolgaira.


Legrosszabb esetben az első randi után azonnal rád akar mászni, bár ez már nem teljesen a kérdésre válaszol. Itt két féle fő irányzattal találkoztam eddig. Az egyik kb meg akar venni, jó helyre visz, ragaszkodik a fizetéshez, stb, utána elvárja a szexet. A másik ennek az ellenkezője, gyors randi és utána vagy hozzá, vagy hozzád mentalitás.

2021. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
10. én is ilyen vagyok, bár én másképp működöm, ha össze jövök valakivel akkor már nem dobom, azt majd megteszi ő úgyis, persze nekem sem kell hinned, lehet hazudok, lehet nem, ezt biztosra nem tudhatod, emellett az ember változik is.
2021. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet biztosra tudni semmit sem.
2021. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Abból, hogy férfi. Ha többet akarsz, érdemes nyitni a lányok felé.
2021. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok úgyhogy kösz nem.
2021. ápr. 9. 21:57
 18/26 anonim ***** válasza:
22%
16. Lassan a pasik tüntetnek az elnyomás ellen
2021. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
14%

En férfiként komolyat akartam. De azért màr az első randin elmentem a határokig. A legtöbb esetben a másodikon màr volt orál vagy minden.

A nők közül volt aki azt mondta komolyat akar, de úgy hogy közben 2 hónap együttjáras után is ismerkedett randizott.

2021. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0% hát jó akkor lehet, tudni vagy mit vártok mit írjak?
2021. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!