Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkereséskor mikből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereséskor mikből derül ki, hogy a férfi valójában csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Új vagyok még a netes társkeresés terén, és tanácsokra volna szükségem ahhoz, hogy hogyan tudnám jobban/jól kiszűrni azokat, akik vagy csak szórakoznak, vagy csak szexet akarnak. Miket mondanak, írnak az ilyenek? Van valami "jellegzetességük"?
2021. ápr. 9. 21:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
kész vicc az is hogy egy poszt alatt 100% és 0% ugyan attól elfér.
2021. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%

Beszélgetsz a másikkal, és látod. Én is beszéltem már olyanokkal, akik hozzád hasonlóan tapasztalatlanok voltak, és beképzeltek jelentéktelenebb dolgok mögé is egy perverzséget, ami nem is volt ott.


Érezni fogod, hisz mutatja, ha csak szexet akar. Türelmetlen, nem megértő, gyorsan akar mindent, folyton képeket akar rólad, gyakran beszél a szexről. Egyébként nem tudom, miért kellene félni. Nagyon jól látható ha a másik más ember, mint te vagy.

2021. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%
Ne misztifikáld túl a netes társkeresést. Az első személyes randitól kezdődik ez csak igazán. Amit addig chaten tesztek, nem számít. Ezért is érdemes 1-2 héten belül erre sort keríteni. Ott sok minden kiderül, például a szándékai is, ha a végén szobára akar hívni.
2021. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%

A TETTEK beszélnek, nem a szavak. Valószínűleg mindent megígér, de ha olyan dolgokat kéne tenni - energiát, időt fektetni bele - amik a kapcsolatot építenék (barátoknak bemutatás, közös programok stb) akkor kihúzza magát.


Az időbeliséget viszont érdemes elfelejteni, sokakat az csap be, hogy ha várt két hónapot a másik akkor biztos csak nem azt akar. A várakozás viszont semmire nem garancia, mert addig látatlanban 5 másik nővel lefeküdhet csak sokan azt hiszik ők az egyetlenek.

2021. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A neten a férfiak többsége nem keres párkapcsolatot csak szexet vagy barátság extrát, ezt már most mondom neked. A másik kategória a nem túl helyes férfi, aki akarna de te nem vonzódsz hozzá. A séma ugyanaz, elején érdeklődik, mutatja, hogy érzelmileg ragaszkodik hozzád aztán megtörténik a dolog és lassan felszívódik, illetve ha érzékeli, hogy te komolyat szeretnél vagy kezdtél kötődni szintén felszívódik vmilyen ürüggyel (munka, kevés szabadidő stb.). Nem tudod kiszűrni igazán, hogy ki akar többet sajnos de vannak már jelek, illetve sémák, ezt megtapasztalod majd a bőrödön.Én évek óta fenn vagyok de idáig talán egyszer találkoztam olyannal, aki kapcsolatot keresett és teljesen nyílt lapokkal játszott (csak vele kémia nem volt). A "meglátom, hogy mi alakul" válasz arra, ha kérdezed, hogy mit keres egy nagyon egyértelmű jel, hogy nem keres ő kapcsolatot közel sem. Ha gondolod írj privátba, megosztom a tapasztalataim. :)

Ha tanácsolhatnám én inkább kerülném a netes ismerkedést vagy inkább úgy fogalmazom, hogy ne fűzz hozzá nagy reményeket rövidebb járogatás, barátság extra stb. kívül.

2021. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!
2021. ápr. 10. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!