Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz, hogy a szociális média és az információs társadalomban történt drámai felgyorsulás nagyon rossz hatással volt a társkeresésre ?

Figyelt kérdés

Amióta a szélessávú internet közkincs lett teljesen megőrült a világ. A nőket kb lehetetlen meghódítani egyszerű férfi léttel, mindenből a prémiumot várják el.

Én teljesen átlagos emberke vagyok. Tényleg semmi különleges nincs bennem, ez tény. Viszont ettől még normális vagyok, tanult, sportos (nem látványosan gizda vagy izmos) nincs semmilyen mentális betegségem sem. Van munkám, gazdag nyilván nem vagyok. Egyszerűen szinte képtelenség barátnőt találni, pedig abszolút a hozzám hasonló lányoknál próbálkoztam a covid előtt és teszem ezt a társkeresőkön is most ebben a helyzetben. A sikertelenségem mármár komikus lenne, ha nem lennék magányos emiatt. Beszéltem más srácokkal is akik hozzám hasonlóak, ugyan ezt tapasztalják szinte mind.


Szóval flusztráltságomban elkezdstem agyalni, hogy vajon mennyibe ferdítette el a világot ez a műanyag világ ami manapság uralkodik. A legtöbb ember (különösen a nők) instán meg facen felépít egy teljesen fals illúziót magáról és a sok hülye likeolja őket orrba szájba. Ettől ugye teljesen megboldondul az egójuk, ami valahol érthető. Nyilván régen amíg nem voltak ilyen felületek, nem tudtak ennyire durván, mérhetetlen szinten elszállni maguktól (amúgy teljesen indokolatlanul, mert azon kívül, hogy szépek ők is csak emberek ugyebár). Én persze nem ilyeneknél próbálkozom (semmi esélyem), csak a jelenség nagyon zavaró, mert a sokkal átlagosabb lányoknál is megvan ugyan ez a mesterséges toxic egó növelő fertőzés ami elég durván építi lefelé az emberi kapcsolatokat. Szóval elég nehéz egy korban élünk mi átlagos hapsik akik csak normális életet meg családot szeretnénk, mert sajnos az elméletben hozzánk illő átlagosabb lanyok/nők is teljesen ennyire elérhetetlennek tűnnek (élőben is, de társkeresőn meg pláne). Csak én látom így vagy, van más is ezzel hasonlóan ?



2021. ápr. 10. 18:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%

"egyszerű férfi léttel"

Szerintem ez a jó. Hogy már nem elég lenni, ahhoz, hogy legyen párod. Nekem se volt soha elég, hogy egy nő nő legyen, nekik se legyen elég, hogy egy férfi férfi.

Legyen kölcsönös szimpátia és vonzalom, közös érdeklődések, hobbik, pláne hosszútávú tervek. Ezek hiányában én nem látom értelmét egy kapcsolatnak, mert az, hogy a másik normális, édeskevés még egy barátsághoz is.

Nyilván vannak nők, akik valamilyen módon, de túlzásba estek és röhejesen viselkednek. És? Legyünk őszinték, férfiakból is vannak bőven idióták. Mindig is voltak, mindig is lesznek, csak más okok nyomán. Őket elkerülöd és ennyi.

27/F

2021. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van, ezt nőként mondom.

Viszont ugyanúgy, ahogy vannak még normális férfiak, aminek te tartod magad, vannak normális nők is.

Én speciel az instámat a tájfotóim megosztására használom. Igaz, az is növeli az egot, csak nem úgy, ahogy te érted. :D

2021. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Megvannak az előnyei és a hátrányai is, bár ha kifogsz egy olyan partnert aki a mobilt nyomja ismerkedés közben is az nagyon nem tetszik, személy szerint én szóvá is teszem.
2021. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
2# El vagyunk bújva :) mint ahogy a normális lányokat is nehéz fellelni, de nem lehetetlen :)
2021. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

1-es arra gondolok inkább az "egyszerű léttel", ami elég volt pl apádnál meg nagyapádnál, hogy célbaérjenek és a világra jöhess. Még ha tegyük fel az átlagnál jobbak is voltak, az is elég volt hogy a saját közegükben tudjanmak párt találni. Manapság sokkal több férfivel versenyzünk, a nők szerintem gyakorlatilag 100 vagy 1000x nagyobb választákból válogatnak. Erre gondoltam inkább.


2-es én nem azt állítottam, hogy nincsenek normális nők, egyszerűen csak esélytelen átlagos férfiként versenyezni a kegyeikért vagy megtalálni őket.


3-as nekem ilyen szerencsére még nem volt, de teljesen egyetértek.

2021. ápr. 10. 18:20
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Értem speciel senki sem versenyez. 🤷🏽‍♀️ Barátnőimért sem. Tényleg nem tudom, miből gondoljátok azt, hogy egy nő mögött állandóan férfi sorok állnak... #2 voltam
2021. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%

#5

Tekintve, hogy a nagymamám titokban elárulta, hogy sose szerette különösebben nagyapámat és inkább a társadalmi és családi nyomásra ment hozzá, így én csak örülök, ha messzebb kerülök ettől.


Akkor hadd válogassanak többől, te is több lánnyal tudsz megismerkedni, nem csak aki a te községedben él. A barátnőm is lehetne más férfival, mégis velem van és én is lehetnék más nővel, mégis vele vagyok. Egymást választottuk, mert egymást láttuk a legjobb választásnak és nem elégedtünk meg az első emberrel, aki szóba jöhetett. A nagyszüleim korában pedig az utóbbi volt és nem született sok boldog párkapcsolat belőle.

27/F

2021. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
56%
Személy szerint nehéz rám lelni, szűk baráti köröm van, néha ránk lehet lelni kocsmák környékén de ott megvan az illumináltság eshetősége, valamint edzéseken, de jobbára én személy szerint el vagyok bújva, az erdőben élek néha(szó szerint volt időszakom amikor csak aludni meg fürdeni jöttem emberek közé).
2021. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%

Valahol igazad van, de oda-vissza meghülyült mindkét nem.

Én átlagos nő vagyok. Nem vagyok elhízott bányarém, de nem tipegek a boltba is magassarkúban, alig sminkelek, inkább alszom fél órával többet reggel mint hogy tökéletes legyen az outfitem. Nincs egyetlenegy insta tartalmam sem, fb-re egyszer egy héten nézek fel és kb másfél éve nem osztottam meg semmit.

Senki nem próbálkozik nálam, amilyen az év hosszú, se élőben, se neten, se sehol.

Pedig ha felvennék egy bikinit, full sminkbe vágnám magam és postolnám a beállított képeket, néznék ki ugyanúgy mint egyik-másik, aki ezt csinálja és fürtökben lögnak rajta a pasik.

Úgy vagyok vele, nekem meg olyan nem kell, aki erre bukik.

Szóval a nők el vannak szállva némelyik, való-igaz, de 10 férfiből 8-9 meg csak őket veszi észre. Ilyen ez a pop szakma.

2021. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen jó a megfigyelésed.

Még azzal egészíteném ki hogy amellett hogy vigyorogva, csücsörítve pózolgatnak , mintha tökéletesen rendben lenne minden, nagyon sokan full depisek. Persze azt nem reklámozzák egyiken sem...


Megoldást nem tudok. Illetve egyet igen : próbálj személyesen ismerkedni, leszólítani, új hobbit kezdeni, stb. Neten felesleges az időt pazarolni rájuk.

2021. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!