Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha megvetem férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha megvetem férfiként a férfiakat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 21:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
82%
Én azt nem szeretem a pasikban, hogy mindenre képesek a szexért: van aki papuccsá válik, van aki hazudik, van aki a díszhuszárt játssza. Nagyon kevés az a "ilyen vagyok, kellek vagy nem" típus. A többségük akkora bohóc, stílus nélküli szürke egér, majd csodálkoznak hogy nem kellenek, de még egy kapcsolaton belül sem.
2021. ápr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nem, természetesen egyik nem gyűlölete sem normális. A szexizmus gáz.

Amit előadsz, az egyáltalán nem igaz minden férfira. Sőt, a többségre sem. Naponta egy csomó férfi itt sír, hogy nem kap szexet. Ők nemhogy ajtóstul nem rontanak a házba, de még egy randit sem mernek kérni.

Érdemes lenne felkeresned egy pszichológust.


(A szavazás állása meg elég rémisztő. Vicces, hogy jó párszor megemlítettem már, hogy mennyi férfigyűlölő van az oldalon. Hát, most kiderült, hogy legalább a felhasználók kétharmadának ez okés.)

2021. ápr. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az ilyen mangináktól kapok hányingert, aki képes lemenni még vérfeministába is, csak hogy pncihoz jusson. De az ostobája azt se veszi észre, hogy egy leszbikus, sérült, agybeteg, pszichopata "nőnek" teszi magát evvel. Na ezek a férfinem legalja.

Van itt is pár ilyen nymorék, azt hinnéd valami hülye femináci, közben valami férfiselejt.

2021. ápr. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Én nem mindet.Válogatok.

Pld neked nincs ki a négy kereked,az biztos.

Mondjuk ettöl még nem vetlek meg,mert ugyanúgy isten gyermeke vagy,és elférünk a földön.

2021. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Mért nincs ki a 4 kerekem?
2021. ápr. 14. 12:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!