Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha megvetem férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha megvetem férfiként a férfiakat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 21:22
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
De nem baj, ha nem lesz nő vagy dugás, csak ne legyek... arrogáns:D
2021. ápr. 12. 21:58
 22/35 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha zavar keress fel egy ehhez értő pszichomókust, én is akarok járni, nem ciki az csak én nem járok, igazából pszichoterapeuta akarok lenni de lusta vagyok emeltérettségiket és nyelvvizsgát tenni, de még ráérek, ha élek, az sok lemondással járhat ha egyetemre megyek és így is túlságosan lekötöm magam.
2021. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Én biztos, hogy kicsit vagyok csak magabiztos, szóval ettöl nem kell tartanom, de ha pl. azt tanácsolják, hogy 20 perc után az elsö randin próbáljam megcsókolni a nőt, az szerintem igenis nagyképüség és egy nő se akarná (az mellékes, hogy én akarom-e).
2021. ápr. 12. 22:12
 24/35 anonim ***** válasza:
Én úgymond sosem randiztam, beszéltem lányokkal akik szimpatikusak voltak, aztán valamelyikkel haverom jelenlétében jöttünk össze, 20 perc után csókot én sem vállalnám be, de biztos van az a speciális eset ahol igen.
2021. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Az normális, ha az emberek nagyrészét megvetem nemtől függetlenül? :D
2021. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
36%
Az 5-ös válaszod alapján valami nice guy lehetsz, aki gentlemannek nevezi magát, miladynek a nőt, aztán felháborodik, hogy 3 messenger-üzenet után nem akar a csaj egyből elé térdelni.
2021. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
25. használj vetőmagot.
2021. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Attól lehet ez, hogy óvodás koromban egyedül láttam a Szépség és a szörnyet, abban volt a Gaston. Na szerintem ő pontosan úgy van megszemélyesítve, mint aki a legtöbb fiú szeretne lenni: erős, magas, jóképű, nem ismer akadályt, a nők oda vannak érte. Csak hát ő nagyon nagyképü, beképzelt volt, de mellette nagyon érzéketlen és ostoba is (pl. beledobja Belle könyvét a pocsolyába, ha nincs a könyben kép akkor nem olvassa el). És azért oka volt arra, hogy önbizalma legyen, mert tényleg izmos volt, meg magas, de a világ közepének gondolta magát.

Szerintem senki sem ebből vette az inspirációt, hogy milyen felnőtt férfi legyen, de még mindig látok olyanokat, akik nagyképűek néha a "semmire" (van egy új kocsija, márkás cipője stb.) És ez nem tudom, miért zavar engem, csak mindig reménykedem, hogy a csajok nem dőlnek be neki, hogy vele kéne járni. Mert az se, az én bajom, csak az nagyon felszínes.

2021. ápr. 12. 22:39
 29/35 A kérdező kommentje:

"Az 5-ös válaszod alapján valami nice guy lehetsz, aki gentlemannek nevezi magát, miladynek a nőt, aztán felháborodik, hogy 3 messenger-üzenet után nem akar a csaj egyből elé térdelni."


Hát tévedsz, kivéve a gentlemanen.

2021. ápr. 12. 22:43
 30/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, hogy a férfiakat nem vetem meg, csak az ilyen viselkedésért.
2021. ápr. 12. 22:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!