Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni nőkkel, pótolni a hiányosságokat?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok jelenleg, elég tapasztalatlan a nők terén. Alapvetően introvertált voltam mindig is, fiatalabb koromban inkább a haverokkal voltam el, illetve a saját ,,buborékomban". Külön soha nem próbáltam csajozni, mindig úgy voltam vele, hogy majd egyszer csak lesz valami. De ahogy teltek-múltak az évek, nem igazán alakultak ki kortárs lányokkal bármilyen jellegű kapcsolataim, a kötelező rövid párbeszédeket kivéve. Nyilván az én hibámból is fakad ez, mivel soha nem kezdeményeztem, mert volt egy kisebbrendűségi érzésem bizonyos dolgok miatt. Manapság nagyon vágyom egy párkapcsolatra, csak az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy kéne egyáltalán elkezdeni, beszélni egy lánnyal, illetve bánni vele egyáltalán. Úgy érzem, hogy normál esetben ilyen jellegű tapasztalatokon már 14-18 évesen túlesnek az emberek, de nekem ezek nincsenek meg. Jelenleg egy ismerősnél dolgozok, ahol szintén nem igazán vannak kortárs nők, szóval az ottani ismerkedés kiesik. Úgy érzem, már így is nagyon el vagyok késve az alapokkal, de nem szeretném feladni. Mit javasolnátok, hogyan kellene elkezdenem?

2021. ápr. 21. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először próbálj barátkozni nőkkel , ne görcsösen párt keresni. "gyakorolni" ezzel tudsz. Ha van valami hobbid, csatlakozz csoportokhoz akár facen, ahol tudsz közös programokhoz csatlakozni, vagy akár csak beszélgetni először online. Ilyen csopikban senki nem veszi zaklatasnak, ha a közös érdeklődési kör kapcsán ráírsz. :) de ez csak egy tipp, hátha.
2021. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A nőknél 90% -ban a kinézet számít a mai világban. Ha sikeres akarsz lenni, nézz ki jobban. Amin tudsz változtatni az a hajad és a tested:


1. Ha gond van a hajaddal, menj el hajtranszplantációra.

2. Menj el konditerembe és próbálj meg izmossá vállni

3. Csináltasd meg a fogadat (fogfehérítés)

4. Ha az előző 3 megvan, vegyél jobb ruhákat.


A hajra és izomra egyébként vannak illegális és egészségtelen szerek is. Ezeknek olvass utána angol oldalakon és döntsd el magad, hogy személy szerint szükséged van -e rájuk.

2021. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Legyél bunkó, pofátlan. Ezt imádják. A kedves pöcsöket kerülik, míg a bunkó parasztokra felnéznek
2021. ápr. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
3: De csak akkor, ha van matched to begin with
2021. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A mai világban az a gond, hogy azok a munkák, amikben van jövő és nem mossa el őket egy megfázás, ami egyébként kizárólag a nyuggerekre veszélyes (akiket szerintem figyelembe se kéne venni, mivel otthon tudnak maradni ha akarnak), nem annyira dolgoznak nők, akikkel lehetne ismerkedni. Így marad az online, ahol viszont a nők kinézet alapján filterezik a lehetséges jelölteket. Tehát ha alapból jól nézel ki, van esélyed, viszont ha nem, egyedüli lehetőség, hogy a kinézeteden javítasz.


Ami még egy megoldás lehet és nem írtam, hogy átmész egy olyan országba, ahol fehér emberként "egzotikus" -nak számítasz, így a mostani kinézeted mellett is kelleni fogsz a nőknek.


Hagyományosan erre Thaiföld volt a legjobb, viszont ma már az is tele van fehérekkel, viszont a Fülöp szigetek, vagy Kenya még nincs. Ahogy növekszik a szekularizáció, hamarosan "nyílnak" a közel -keleti országok is.

2021. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!