Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, volt mar olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, volt mar olyan kapcsolatotok, randitok ahol a fiunak lent hianyossagok voltak? Pl hianyzo golyo, vagy le volt metélve?

Figyelt kérdés
Nektek mi volt a reakciotok amikor eszrevettetek?
2020. máj. 25. 11:34
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
A lemetélt az a körülmetéltet jelenti?
2020. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
A körül metélést én nem sorolnám a hiányosságok közé. Amúgy nem tudok róla hogy lett volna bármilyen hiányosság. Bár ha csak randizok valakivel nem is szoktam ellenőrizni.
2020. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem, bár eleve nem kezdek zsidókkal meg arabokkal.
2020. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kapcsolatom volt körülmetèlt fèrfifel. Gyerekkorában egèszsègügyi okokból törtènt, nem vallási hovatartozás miatt.

Igazából semmi különbsèg nincs vègeredmènyben egy metèlt ès egy nem metèlt között. Engem nem zavart.

2020. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt 2 egészségügyi okból körülmetélttel. Akkor még nem nagyon volt összehasonlítási alapom, ha nem mondták volna nem vettem volna észre :D Az egyikőjüknek teljesen hiányzott a bőre, a másiknak egy része meg volt hagyva, de nem takarta teljesen a lényeget.

Nem éreztem különbséget.

2020. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Én sokkal jobban szeretem a körülmetélt péniszt. Higiénikusabbnak tartom.
2020. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az előző barátomnak 1 golyója volt egy régebbi baleset miatt. Az első együttlét előtt elmondta. Ha nem mondta volna el, lehet észre sem veszem, egyáltalán nem volt feltűnő. Nem izgatott, hogy egy golyója volt, egyáltalán nem volt érezhető a hiányából semmi.
2020. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek apróságok,ameddig nincs 2farkad lényegtelen 😂
2020. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindketto volt mar, korulmetelt 2 is.
2020. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!