Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleket tagadó vagy degradáló nőknek mi a véleményük arról, amikor női magazinban is szóról-szóra megjelenik a jelenség, csak nem nevezik nevén a dolgot?

Figyelt kérdés

Erre az írásra gondolok: [link]


Miért jobb nektek névtelenül pocskondiázni embereket, hogy biztos a személyiségével van gáz vagy igénytelen, kövér, stb. vagy csak nincs eléggé kisportolva, ezért nem kell a nőknek? Meg, hogy ez se számít, mert láttatok már boldog(nak tűnő) párokat rosszabb külsővel is?



2021. ápr. 23. 06:53
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/179 anonim ***** válasza:
13%

Ha ennyire zavar titeket az incelek álláspontja, akkor mit kerestek az ilyen, és ehhez hasonló kérdéseknél? 😇

Mutassátok meg, hogy ti jobbak vagytok náluk, és lépjetek tovább! Annyi kérdés van még ezen az oldalon, ahol virtuálisan leszophatjátok/kinyalhatjátok egymást a nagyszerűségetek miatt! 😘

A kérdés és a kommentek olvasása nem volt kötelező. Úgyhogy... Miért is vagytok itt? 😶

Nem lehet, hogy - csak egészen véletlenül - a ti életetekben is ömlik a sz@r csak másként? 🙄


Tudjátok, a kutyasz@rt se szeretitek gondolom. Mégsem álltok meg egy kupac felett, és kezditek el szagolgatni meg nézegetni. Hiszen zavar titeket.

Úgyhogy miért is vagytok itt? 😉

2021. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/179 anonim ***** válasza:
92%
Hát ő tett fel egy kérdést a nőkhöz akkor válaszoljanak a férfiak? 🤷‍♀️
2021. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/179 anonim ***** válasza:
0%

Válaszoljanak azok, akik valóban akarnak válaszolni - ne azok, akik csak veszekedést akarnak provokálni.

Már MEGINT kiforgatod a szavaimat, husi! 🤦‍♂️

2021. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/179 anonim ***** válasza:
91%
Megint? Hát eddig hozzá se szóltam de sebaj 😂😂
2021. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/179 anonim ***** válasza:
92%

Én speciel vitatkozni, mert az olyan fanatikusok, mint a kérdező, úgyis válaszolnak, mert muszáj hirdetniük és terjeszteniük az igét. Másrészt unalomból, mert utazás, filmezés, kajálás közben, mikor nincs mit csinálni, szórakoztató a cirkusz.

Harmadrészt, úgy gondolom kell az ellenpólus, mielőtt az itteni félőrültek annyira felbátorítják egymást, hogy valamit lép az egyikük. Mert egységben az erő alapon, simán kitelik tőlük, ellenben, ha látják az ellen tömeget, tovább bújkálnak a hasonló anonim oldalakon.

Végül pedig, mindig remélem, hogy valahogy logikát csempészhetek az őrületbe, hogy azzal, hogy újra és újra rámutat sok ember arra, hogy hol vannak a logikai buktatói az összeesküvés elméleteknek, világ megváltó terveknek és a belőlük áradó gyűlöletnek, akkor lesz legalább egy, aki végre elkezd gondolkozni, vagy lesz néhány, aki olvassa és elgondolkozik így nem jut el idáig.

Ezeken felül fejleszti a vitakészséget, tágítja a látókört, olykor érdekes, elgondolkodtató valaszokba futhat az ember.

Nagyjából ezek miatt vagyok itt én.

2021. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/179 anonim ***** válasza:
0%
És most valamiért úgy érezted, hogy hozzá kell szólnod. Persze nem a kérdéshez! Hanem az én gondolataimhoz, hogy akinek nem tetszik, ne szóljon hozzá. Nincs jobb dolgod péntek este, mint GYK-n veszekedést provokálni. Szóval biztos, hogy csak az incelekkel van baj, baba? 🤔
2021. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/179 anonim ***** válasza:
20%

96-os, akkor van egy rossz hírem: semmilyen logikai buktatóra nem világítottál rá, ugyanis nem volt hiba a gondolatmenetekben.

Emészd meg szépen ezt a tényt.

2021. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/179 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne szólhatnék hozzá bármihez, amihez akarok? Ennyi erővel te se kommentáld, hogy más mihez szól hozzá. 😂
2021. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/179 anonim ***** válasza:
100%

Marha irritáló ez a "becézgetés" édes.

Több hozzászólásom van már, többségében a kérdezőre reagálva. De te tettél fel egy kérdést, amire egy egyébként már halott topik alatt válaszoltam. Nem érzem problémának. Olyat a kérdező dolgaira úgy se lehet írni, így a 100. hozzászólás körül, ami előre vinné a dolgot.

De tovább megyek, a kérdező dobott be egy vitaindítót, nem meglepő, ha vita lett belőle, ami egyébként a nézet ütköztetés módszere, ami által új nézőpontokat ismerhetnek meg a résztvevők, ami lényegében a kérdezés alap célja, tehát a vitával a kérdés megválaszolását, árnyalását lehet elősegíteni.

2021. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/179 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne kommentálnám, hiszen a te fajtád jön fel úgy, hogy a célja nem a valós válaszok írása, hanem a veszekedés provokálása.

Az oldal szabályai értelmében ez azonban TILTOTT.

Szóval teljes joggal kérhetem rajtad számon, hogy miért írsz egy kérdéshez, hogyha nem akarsz valódi konstruktív párbeszédet létrehozni, hanem csak veszekedni.

2021. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!