Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleket tagadó vagy degradáló nőknek mi a véleményük arról, amikor női magazinban is szóról-szóra megjelenik a jelenség, csak nem nevezik nevén a dolgot?

Figyelt kérdés

Erre az írásra gondolok: [link]


Miért jobb nektek névtelenül pocskondiázni embereket, hogy biztos a személyiségével van gáz vagy igénytelen, kövér, stb. vagy csak nincs eléggé kisportolva, ezért nem kell a nőknek? Meg, hogy ez se számít, mert láttatok már boldog(nak tűnő) párokat rosszabb külsővel is?



2021. ápr. 23. 06:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/179 anonim ***** válasza:
100%

"Csak közben az "Isten, haza, család!" elveket már tönkretették"

Ateista voltam mindig is, így Isten és a vallás nem érdekel. 23 évesen elhagytam Magyarországot, így számomra a haza az, ahol boldog vagyok. A családom fontos, pár év múlva a barátommal neki is állunk megalapítani a sajátunkat.


"liberalizmussal átmosták, korccsá tették az emberek szellemiségét."

Nem vagyok liberális, nem tudom honnan vetted. :D


"A népesség folyamatosan fogy, a társadalom öregszik."

Igen, mert már nem szülnek Európában tíz gyereket, hanem kevesebbet, de azokat rendes körülmények között nevelik fel. Neked ezzel komolyan bajod van? :D Aki pedig nem szeretne gyereket, az jól teszi, hogy nem vállal, hiszen ne tegye emiatt tönkre az életét és ne vállaljon ekkora felelősséget mások miatt.

2021. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/179 anonim ***** válasza:
94%

67-es. Nem fogja elfogadni, hát hogy is gondolod. Neki jó nő jár, és pont. És a nő még örüljön is, hogy egy rondával lehet. Hát miért nem örül?

Na, pont ez a világnézet az, ami a legtaszítóbb bennük.

Felelősséghárítás, hibáztatás, önsajnáltatás, gyűlölködés... Ha nekem nem jó, neked se legyen az.

Ilyen szar személyiségű ember jobb is, ha egyedül marad, csak tönkretenne másokat. Gyereknevelésről meg ne is beszéljünk, akarva-akaratlan ilyenné nevelné, az meg nem hiányzik senkinek.

2021. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/179 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez zseniális. :D Az incelek azt hiszik, hogy Európa jövője rajtuk múlik. XD
2021. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/179 anonim ***** válasza:
91%
74-es ez jutott az eszembe nekem is!
2021. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/179 anonim ***** válasza:
11%

#73


Az ilyen emberek a másik véglet, mint te.

Te is azt mondod, hogy a ronda pasi örüljön egy dagadt nőnek, miközben tudod, hogy te sem örülnél neki.

Egyàltalán nem is értem, ha te annyira különb vagy, és olyan tartalmas, fasza életed van, miért érsz rà egy anonim fórumon àltalad lenézett emberekkel vitatkozni? 😀

Még a végén kiderül, hogy egy frusztràlt túlsúlyos nő vagy, és semmivel nem vagy különb az àltalad szidott célcsoporttól.

És ez nem csak ràd igaz, hanem az összes itteni kommenthuszàrra.

2021. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/179 anonim ***** válasza:
0%
64: Blackpilled incelként mondom, hogy a szabad szerelemmel önmagában nem volt akkora gond, mivel pl 2012ben még lehetett csajozni. Az apokalipszist az online eszközök mainstream elterjedése hozta el.
2021. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/179 anonim ***** válasza:
0%
74: Rajtunk múlik, mivel a termelő munka 80% -át mi végezzük.
2021. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/179 anonim ***** válasza:
97%
78, ez, hogy néz ki szerinted? Minden gyári melós incel?
2021. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/179 anonim ***** válasza:
0%

Tömören mondom, hogy a fogyatékosok is megértsék:

- az incel jelenség egy tünet

- számos másik tünettel együtt,

- amik arra mutatnak, hogy

- a fehérember ki fog halni, helyét átveszik a feketék.


Sikerült értelmezni? Lassan olvasd, és hangosan, hogy megértsd!

2021. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/179 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg azt hiszed, hogy az incelek a dolgozó férfiak 80%-át teszik ki? :D Jó vicc.
2021. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!