Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleket tagadó vagy degradáló nőknek mi a véleményük arról, amikor női magazinban is szóról-szóra megjelenik a jelenség, csak nem nevezik nevén a dolgot?

Figyelt kérdés

Erre az írásra gondolok: [link]


Miért jobb nektek névtelenül pocskondiázni embereket, hogy biztos a személyiségével van gáz vagy igénytelen, kövér, stb. vagy csak nincs eléggé kisportolva, ezért nem kell a nőknek? Meg, hogy ez se számít, mert láttatok már boldog(nak tűnő) párokat rosszabb külsővel is?



2021. ápr. 23. 06:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/179 A kérdező kommentje:

#17: Azért mert te 7 éve megismertél egy ilyen embert, ebből azért ne állítsunk már ki messzemenő következtetést. Meg egyébként mit keresel a társkeresési problémák témakörben, erre válaszolj nekem, ha neked annyira jó a kapcsolatod ezzel a 7 éve megismert gyerekkel.


Nem szidta, csak éppen általa selejtesnek tartott inceleknek ajánlgatta őket. Mint mikor nem utálod a gyerekedet, de veszel neki egy aligátort, mert unod már, hogy a kutya nyüszít, mikor húzogatja a farkát.


"Ezzel szemben, a nőktől sokan közülük elvárnák, hogy akkor is csapja a füléhez a bokáját, ha a pasi nem jön be neki."


Csak nagyon nem mindegy, hogy olyan problémákat sorolsz fel, mint:

- Nekem a barna szemű, kreol pasik jönnek be.

- Nekem az 185+ os pasik jönnek be (akkor is, ha amúgy a férfi 10 centivel magasabb tőled, mert te kis 150-160 körüli vagy)

(esetleg ezen kettő feltétel után összejössz egy barna szemű, kreol bőrű törökkel, aki még nálad is alacsonyabb, de hát jött a nagy szerelem)

- Nekem a hosszúhajú/tetovált pasik jönnek be.


Vagy amit a férfiak szoktak felsorolni, hogy:

- Ne legyen akkora, mint egy viziló (pláne, ha én se vagyok Molnár Krisztián, sőt, még apukatestem sincs)

- A minimális ápoltság és igényesség meg legyen. Még a fogsor sem számít, ha például egy ilyen lányról van szó: https://www.youtube.com/watch?v=i0RwLmd2iKc


De a drogoktól és züllött életmódtól huszonévesen szétrohadt fogsort hadd ne toleráljam már (és nem a fogak miatt).

- Ne legyen gyereke (ha nekem sincs).


Ez tényleg akkora nagy elvárás? Tényleg? Akkora, mint a nőknek szokott lenni az alap elvárása?


"Valóban túlzott a kérdező, de ettől függetlenül vannak nők, akiknél jellemzően egy típus próbálkozik. Én is vonzom a lelkisérülteket. Nem mondom, hogy csak ők próbálkoztak, de többségében ők voltak."


De mikor a férfi esik az általánosítás hibájába, hogy főként az aranyásókat és a gyerekes anyukákat vonzza, akkor ő már keresse önmagában a hibát, ugye?


#19: Igen, a legalja, de több nő olvas ilyesmit, mint evolúcióbiológiai szakkönyveket.


#22: Pedig a cikk is egy ilyen emberről szól, különben nem érezné jól magát vele a nő a randin.


#23: A 11-es arra próbált célozni, hogy ő nem marad egyedül, ezért maximum apró tüske lesz benne, hogy neked nem jön be, de ha nem szenved oneitis-ben, akkor ahogy szokták mondani "sok hal van még a tengerben".


#24: Attól, hogy te minek neveznéd, attól még INvoluntary CELIBACY-ban van, tehát definíció szerint incel.


A nők hajlamosak szimpátia alapján kategorizálni embereket. Például x alkoholista, mert nem szimpatikus, y egy jó arc, aki sokat iszik, mert kedvelem.


Vagy x egy más családját feldúló ribi, mert utálom, y pedig elszerette annak a hárpiának a sármos férjét, aki szenvedett mellette és jobbat érdemelt.


De még a legszélsőségesebb esetekben is igaz, mint x egy gyilkos, halálbüntetést érdemelne, senkinek semmilyen körülmények között nincs joga kioltani egy másik ember életét, csak Isten ítélhet mindenki felett. y viszont egy sármos pasi, aki tett egy szörnyű bűntettet, de már megbánta többször és végül is midannyian hibázunk, csak Isten ítélhet felettünk, de neki ő is megbocsátana.


#25: Elrendezett házasságok, "vénlány leszel", "a Béla egy fokkal szebb az ördögnél és dolgos, jóravaló ember" illetve "drágám, te sem vagy egy Marilyn Monroe" ismerősek?


Egyébként rosszul kommunikálsz. Az egész így úgy hangzik, mintha valami önjelölt fasiszta lennél, aki korlátoznád szegény nőket.


Ha az egészet egy olyan köntösbe csomagolod, mint azok a pszicho-coach-ok, akik a nőket le akarják szoktatni mondjuk a vásárlási mániáról, ami nem hoz boldogságot és költséges is, akkor ők fogják akarni.


Persze ehhez olyan nő kell, aki kellő önismeret birtokában van és tisztában van vele, hogy női mivoltából fakadóan minél több jó pasit lát, annál inkább eltolódik a mérce és az ingerküszöb. És ez úgy működik nála, mint a koffein vagy bármi egyéb toleranciája. Kialakul észrevétlenül és nem tér már vissza eredeti állapotra vagy csak nagyon lassan és mindig tudatosan kell figyelni rá, hogy ne csússzon bele újra.


Ami a férfiaknál csak időleges ingertúlcsordulást okoz, mint mikor nőkkel akarnak eladni nekik valamit, az a nőkben sokkal mélyebb nyomot hagy.


Ez az, amit a 21. században már tilos kimondanunk férfiként, hogy mi úgy tudunk szerelmesnek lenni a párunkba, hogy bármilyen más nőt meg tudunk dugni és élvezni, ugyanis nálunk a szex és a szerelem nem függ össze.


Sok nő ezt nem érti meg és sok tinilány is ezért lesz lelki sérült, mert a fejükben egyenjogúság helyett egyenlőség van. Pedig egyenlőek sosem lesznek, mert a nőnek petesejtje van, amire vigyáznia illik és nem minden senkiházinak széttennie a lábát, nekünk meg farkunk, amiből újratermelődik több millió hímivarsejt, amit lövellnünk kell kifelé.


A nőnek illik gondolnia arra, hogy mi lesz 9 hónap múlva (ha a fogamzásgátlással felül tudja írni tudatosan a tudat alattit, akkor ennek nem csak addig kéne terjedni, hogy akkor szabadon szexelhet a félanalfabéta kigyúrt gyerekkel is, akit a szüleinek is szégyellene bemutatni vagy a külföldivel vagy a négerrel).


A férfinek maximum a nemi betegségekre (és a modern társadalmakban a gyerektartásra).


#28: Az a baj vele, hogy ha leírnám az egész élettörténetemet, ami ide vezetett, akkor felismerhető lennék.


#31: Keress rá arra a szóra, hogy "alfaözvegy". Pontosan leírja, hogy a modernkori nő hogyan esik bele a saját genetikája csapdájába. Egy ideig még van ez a "magyar pasi nekem nem kell, csak külföldi", utána már az is kevés lesz, meg persze az életkor is halad előre.


#41: Akkor most gondolj bele, hogy egy férfinek nem kell amputált végtag sem, teljesen egészségesen sem kell senkinek. És egy idő után, amikor 30 évesen is megvan minden foga, nincs semmilyen allergiája és a covidot is tünetmentesen átvészeli bele tudna rúgni azokba, akik azt mondják, hogy a természetes szelekció miatt nincs párja.


#50: Ha előnytelen a genetikája, az iskolában örül, ha nem kerül a tápláléklánc aljára. Ha nem nagyon alja környéken nő fel, mert fokozatosan csúszik le a családja (mint az én esetemben), akkor ilyen Sheldon Cooper-féle haverjai lesznek az iskolában, tehát még az sincs, hogy a kis Rostás Dzsesszika beavassa a szexualitás rejtelmeibe, mintha mondjuk a Hős utcában nőtt volna fel.

2021. ápr. 23. 12:10
 52/179 anonim ***** válasza:
91%

"#41: Akkor most gondolj bele, hogy egy férfinek nem kell amputált végtag sem, teljesen egészségesen sem kell senkinek. És egy idő után, amikor 30 évesen is megvan minden foga, nincs semmilyen allergiája és a covidot is tünetmentesen átvészeli bele tudna rúgni azokba, akik azt mondják, hogy a természetes szelekció miatt nincs párja."


Csak éppen a külső nem minden. Hiába néz ki jól valaki, ha a jelleme nem vonz, nincsenek közös érdeklődéseink és a hosszútávú terveink se azonosak (pl. legyen-e gyerek), akkor mit kezdhetnék vele? Kétségtelenül nehéz olyat találni, akivel kölcsönösen stimmel, de a párkeresés már csak ilyen.

2021. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/179 anonim ***** válasza:
10%

53-as, ne fárassz már minket, könyörgöm... Erről a "jó külső rossz jellem" dologról úgy írsz, mintha ez valami általános jelenség lenne. Holott szerintem ez a valóságban az eseteknek maximum az 1%-át teszi ki.


A probléma pont az, hogy sokan a rajtvonalhoz sem tudnak beállni a vonzerő hiánya miatt. Merthát ha nincs vonzalom, akkor fejre is állhat a férfi, nem fog tudni mit tenni.


A kérdező jól leírta az előbb. Ugyanazt a hátrányt vagy bűnt teljesen másképp ítélik meg a nők pusztán a vonzerő miatt.

2021. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/179 anonim ***** válasza:
19%
51: Mert valójában minden nő pontosan tudja, hogy a probléma nagyon is létezik. Egy átlagos nőnek ma naponta 2 -3 pasi közeledését is vissza kell utasítania, ha pedig felmennek az internetre, ez a szám csak tovább emelkedik.
2021. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/179 anonim ***** válasza:
92%

#54

Amennyi "tapasztalatom" van az incelekkel, ott mind vállalhatatlanul viselkedtek. Egyszer privátban beszélgettem egy incellel (ő mondta, hogy aként tekint magára) és elkezdte magyarázni, hogy a nőknek a konyhában a helye, és hogy gyűlöli a sikeres férfiakat. Szerinted bárki akarna egy ilyen emberrel kapcsolatot? Biztos vannak kivételek, de azért az röhejes, hogy mennyire áldozatként állítják be magukat egyesek. Mintha veteránok lennének.


Igen, fontos a külső vonzalom, ezt senki nem tagadja. Vannak kevésbé vonzóak, de könyörgöm, mit szeretnének? Te milyen megoldást látsz? Hogy a nők olyannal jöjjenek össze, akit nem tartanak vonzónak? Vagy mit, áruld el, kérlek.

2021. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/179 anonim ***** válasza:
89%

#43:

‘ Ezt a női genetika dolgot, hogy jobb pasi után már nem kell a rosszabb, angol oldalakon írják. Ha nem igaz, akkor csak még jobb a helyzet.‘


aha, azt is irjak bizonyos oldalakon, hogy lapos a fold es bill gates csipet ultet beled az oltassal. nekem az nem hiteles forras, hogy xy csinal egy blogot es akkor teleirja a frusztraciojaval.

az elet ezt cafolja, nekem is volt mar modell kinezetu, szuperhelyes pasim, de nem mukodott a dolog, mert olyan volt a szemelyisege. a mostani csak ‘atlagosan’ helyes, pocakosabb is, de megis egyutt vagyok vele, pedig objektiven nezve rosszabb pasi, mint az elozo. na most akkor mi van??! a kulso csak egy faktor, vannak meg egyeb tenyezok is.


‘Ha ronda vagy tessék csak matchelni a ronda férfival.‘


csakhogy en nem vagyok ronda, miert is matchelnek ronda ferfival, ha jut helyes is?:D de ha ronda is lennek, es egy helyes pasi engem akarna, nem utasitanam vissza azert, mert ‘tul helyes’ hozzam, bolond vagy?!

de megforditom: ha ronda vagy es csoro es buta, ne palvin barbira alljon a f aszod, hanem a magad kaliberu csunya, buta lanyokra. ja, hogy arra nem all el?! hat igy jartal, amig nekem jut szex barmilyen jo pasival, addig csak rohogni fogok a nyomorodon.

2021. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/179 anonim ***** válasza:
22%

"aha, azt is irjak bizonyos oldalakon, hogy lapos a fold es bill gates csipet ultet beled az oltassal. nekem az nem hiteles forras, hogy xy csinal egy blogot es akkor teleirja a frusztraciojaval.":


Én a tapasztalataim alapján is ezt látom. Ha egyszer egy ismerősöm volt Chaddel, többé nem akar az életébe átlagos pasit akkor se, ha amúgy átlagos kinézete van. Ez egyébként egy fontos ÉRV az ellen, hogy szexrabszolgát csináljunk a nőkből, tehát ezzel a feministákat VÉDEM a radikálisabb incelekkel szemben.

2021. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/179 anonim ***** válasza:
100%
Miért jönnék össze X-szel, ha Y minden szempontból jobb nála? Ha pedig nincs az életemben Y, akkor szingli vagyok.
2021. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/179 anonim ***** válasza:
82%

Vannak az életnek íratlan szabályai.

Sajnos az egyik ilyen az, hogy aki nem vonzó, az csak a saját szintjén keresgélhet.

Ezt vagy elfogadja és összejön egy olyannal, aki nem jön be neki, vagy nagy eséllyel egyedül marad.

Erre az "incel" problémára csak akkor nem létezne, ha mindenki jól nézne ki (mint a latin-amerikai szappanoperákban), de ilyen sosem lesz.

2021. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/179 anonim ***** válasza:
14%
52: Felesleges ennyit írni, úgyse fogják megérteni a problémát. Inkább simán erőszakkal át kell venni a hatalmat. Utána majd ráérünk vitázni az elnyomott feministákkal (én se olvastam végig).
2021. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!