Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne jövője egy olyan, nőknek szóló PUA tréningnek, ahol bármilyen nőnek találok normális férfit és csak sikerdíjért dolgozom?

Figyelt kérdés

Tehát annyira bízom magamban és a képességemben, hogy hajlandó vagyok INGYEN segíteni bármilyen nőnek megtalálni a megfelelő pasit, aki nem fogatlan segédmunkás meg nála 20 évvel idősebb alkoholista és nem is pszichopata laposföldhívő radikális náci. (remélem nem hagytam ki semmit, amiket fel szoktak sorolni).


A sikeresség érdekében természetesen előzetes igényfelmérés esetén dönteném el, hogy alkalmasnak találom-e az adott hölgyet arra, hogy megfelelő partner megtalálásában segítsem az útját.


Értelemszerűen az elérhető férfipopuláció kvalitását figyelembe véve többszörös PhD-s diplomás, 4 nyelven beszélő, szépségkirálynő, szupermodell, olimpikon lányokat "csak annyit várok el, amit én is nyújtani tudok" igény esetén így nem tudnék vállalni.


Ahogy "elvált, gyerekes apukát keresek mert én is elvált gyerekes anyuka vagyok", illetve "kizárólag kicsiny falum 30 kilométeres körzetében ismerkedem" nőket is Dévényi Tibi bácsihoz irányítanám inkább.


Teljesen reális szolgáltatást kínálnék, hiszen csak így tudnám a sikerességet garantálni.


Ez nem jelenti azt, hogy egy duci nő ne akarhatna kigyúrt pasit, de ha már autóval és saját lakással rendelkező, piacképes diplomás kigyúrt pasit szeretne 300 nettós jövedelem felett és nem csak szexre, hanem komoly kapcsolatra, azt szintén Dévényi Tibi bácsihoz irányítanám.


Szerintetek lehetne egy ilyen szolgáltatásnak piaca vagy csak egy hatalmas görbe tükör lennék, amit miután a Férfihang és Huffnágelék felkapnak, a harcos feministák megpróbálnak lejáratni valami olyan szalagfőcímmel, hogy


"Döbbenet! A férfiak akarják megmondani a szingli nőknek, hogy mi a reális!"


Tehát egy szolgáltatás lenne, amit opcionális lenne igénybe venni azoknak, akik szerint REÁLIS a saját igényük.



2021. ápr. 23. 11:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
18%
"de ne az anyjaval lakjon es legyen onallo"
2021. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a marketing hibátlan, a kérdésben "bármely nő" szerepel, apróbetűs részben meg "A sikeresség érdekében természetesen előzetes igényfelmérés esetén dönteném el, hogy alkalmasnak találom-e az adott hölgyet arra, hogy megfelelő partner megtalálásában segítsem az útját.".
2021. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
87%

#21 es? az egyenlo azzal, hogy legyen lakasa? ha nem orokoltem volna a lakast, sem laknek anyammal otthon 30 evesen, van annyi keresetem, hogy onalloan is fent tudnam tartani magam egy alberletben.

nyilval igy hulye lennek alberletbe menni. sajnalom, ha sertve erzed magad, mert te ezt nem teheted meg, de attol meg ez nem egy irrealis elvaras egy felnott embertol.

2021. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
43%
persze, miért is ne dobjak ki százezreket a kukába, csak hogy gyakorikérdéseken megfeleljek egy névtelen nőnek
2021. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%
senki nem kerte, hogy tedd ezt, ha magadtol nincs igenyed ra, hogy ne anyad mosson-fozzon rad felnottkent, akkor miattam termeszetesen nem kell ezt tenned, mert van igy is eleg pasi, aki megteszi ezt:) nem miattam, maga miatt.
2021. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
46%
van ilyen, pua gyula titkos tanácsai nőknek. lekéstél.
2021. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!