Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a normális, figyelmes, hűséges fiúk egy lánynak sem kellenek?

Figyelt kérdés

Sok lány panaszkodik hogy csak szexet akarnak fiúk, de az ilyenek meg észre sem veszik akik kapcsolatot akarnának.


Ilyen fiúknak lesz valakikor sikerük?


2021. ápr. 16. 09:43
1 2 3
 1/21 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Hát lehet, hogy ezek a fiúk csak azt hiszik, hogy kedvesek és hűségesek és figyelmesek, és amúgy meg nem is azok.

Annak oka van, ha valakivel egy nő sem akar randizni... ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hibás.

2021. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Ez csak egy dimenzió. Ebben nyilván jobbak a hűségesek mint a csak szexet akarók.

De másban is legalább olyan jónak kell lenniük, önmagában senki se fog beleszeretni valakibe csak azért, mert hűséges.

Ugyanúgy számít a külső, vonzalom, intelligencia, humor, egy csomó más külső-belső érték. Ha ezekben is jók, akkor persze hogy értékelik őket a lányok.

Hidd el, hogy két ugyanolyan helyes, érdekes fiú közül a hűségeset, figyelmeset választanák, nem azt, aki nem veszi őket komolyan. Nem is értem, ez miért kérdés :D


Ha nem vesznek észre, az nem azért van, mert kedves, hűséges típus vagy, hanem mert más tulajdonságokkal a másik srác jobban megfogja őket. Azokban kéne fejleszteni magad, megtartva az eddigi értékeidet.

2021. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Könnyen lehet, hogy korántsem olyan rendesek, mint amennyire ők hiszik. Akárhány ilyen ember írt itt rám, pár üzenet után kibújt a szög a zsákból, és finoman szólva sem voltak olyanok, mint amilyennek a kérdéseikben előadták magukat.


Másrészt ezek jó tulajdonságok (számomra alapvetőek), de önmagukban még egy barátsághoz is kevesek. Ezek önmagukban kevesek a belső szimpátiához és a külső vonzalomhoz. Alapvető dolgokra nem lehet kapcsolatot építeni.

2021. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Mert 1, V.szinűleg nem vagy annyira rendes figyelmes, mint amennyore hiszed.


2.

Miért van az, hogy a rendes kedves, nem instaceleb kinézteü lányok nem kellene a ferfiaknak?

Az ilyen lányoknak lesz valaha sikerük?

2021. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Retorikailag ügyes címkézős csapdát állítottál - bár hosszú távon inkább magadnak - mégpedig egyetlen tulajdonság alapján kategorizáltad a férfiakat, egy olyan alapján, amely neked kedvez.


E szerint vannak a figyelmes (normális!), hűséges pasik, meg a nárcisztikus (ami nem normális, tehát abnormális) faszok, akik csak dugni akarnak. Mivel a nők az utóbbira buknak, ezért nyilvánvalóan a nők az abnormalitásra buknak. Sakk-matt.


Amit kihagysz az érvelésből az az, hogy vannak a pasiknak más tulajdonságai is. Például magabiztosság, céltudatosság, teljesítmény, határozottság, szexuális kisugárzás, karizma, jóképűség, stb...


Én úgy gondolom, hogy a nők egy figyelmes, hűséges, karizmatikus erős, céltudatos és határozott férfira vágynak. A probléma az, hogy ez így mind egyben elég kevés férfiban található meg. A gyakoribb eset az, hogy egy férfi vagy erős és határozott, vagy odaadó és hűséges - hozzáteszem: nem ritkán pusztán előbbi hiányosságát kompenzálva.


Amikor a nő nem kaphat meg mindent, kénytelen kompromisszumot kötni és választani. A te kérdésed szerintem úgy hangozna korrekten, hogy a nőknek miért ér többet az erő, a magabiztosság, a jóképűség, mint a figyelmesség és az odaadás.

2021. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

"az ilyenek meg észre sem veszik akik kapcsolatot akarnának."


Senki sem gondolatolvasó.

Ha nem tudják, hogy kapcsolatot akarsz, akkor ...?

2021. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Sok ilyen fiúval találkoztam már, és egytől egyik ugyanaz a baj volt velük, hogy nulla szexuális kisugárzásuk volt. Rájuk nézve, meg ahogy beszéltek, nem az jutott eszembe, hogy hmm, nagyon vonzó pasik, hanem olyanok voltak, mint egy aranyos barát.

És igen, létezik középút is, pl. a barátom. Benne mindkettő megvan.

Szerintem ezen kellene fejleszteni.

2021. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Gyúrjál!
2021. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
hagyjuk már. a normális pasi az kiszámítható, túl jó és uncsinak degradálják. Milliószor hallottam, hogy neki nem kell ilyen pasi, mert jó fiú, nyálas stb. ez van, ha nekik a szenvedés kell, meg az érzelmi hullámvasút, így jártak.
2021. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, az én barátom pont ilyen.
2021. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!