Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért van ha gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van ha gazdag férfi ismerkedik aki kövér, az apuci- macika, ha egy gyári melós ismerkedik aki szintén kövér, azt már disznónak mondják?

Figyelt kérdés

Párom barátnőinek a beszélgetéseit szoktam hallgatni mikor itt vannak.Állandóan a társkeresés a téma náluk, mert nincs nekik állandó kapcsolat, persze társkeresőzés megy, de senki nem jó ezért meg azért.

Viszont egy ideje figyelem amikor beszélgetnek, és ez megfogott.

Ha valamelyiküknek jómódúbb férfi írt és nem volt sportos, nevezzük magyarul kövér volt, akkor jajj így a mackóm, meg apuci test jajj de szexi, de kiderült egy hasonló testalakatú férfiről hogy gyárban sormunkás, mindjárt, jajj de kövér, dagadék, nem tetszik, miért nem sportol.

Miért van sok lány internetes társkeresőkön ilyen véleményen az ott jelen lévő férfiakról?


2021. ápr. 24. 20:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

20.


De az nem kötelező (és még a társadalom sem kényszeríthet egy nyugati demokráciában, egyedül a jobboldaliak rinyálhatnak miatta, de az meg kit érdekel), szóval rossz a példa.

2021. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Nem kotelező! Én viszont szerettem volna gyereket. Ergo: Csak olyan ferfi johetett szoba aki, 1, akart gyereket! 2, alkalmas rá, mind belső értékek tekintetében, mind pedig egzisztenciálisan!
2021. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
29%
Sőt ha gazdag, akkor még a végzettsége sem számít: [link]
2021. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

14. A kissé gömbölyű csajokért viszont sok pasi odavan"

A kissé gömbölyű az egészséges szinten és a hányingert elkerülve 70 kiló alatt van már ha nőről van szó, a férfi meg ne legyen 100 kiló felett.

2021. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
5%

Egy nő lehet vonzó túlsúllyal, férfi nem (nekem)


Na az ilyen nőt, mit kellene vele tenni, aki így gondolkodik. Inkább nem írok le. Aljadék gondolkodás.

2021. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
35%

Nem. Nem kotelező! Én viszont szerettem volna gyereket. Ergo: Csak olyan ferfi johetett szoba aki, 1, akart gyereket! 2, alkalmas rá, mind belső értékek tekintetében, mind pedig egzisztenciálisan!


Remélem egyedül maradsz a macskáiddal :)

2021. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
62%

#26

Már biztosan nem! Mert ferjnél vagyok, és ket gyönyörű kislány anyukája vagyok!

De igen, van cicam. 2ő is.


Egyebként nem tudom, mi rosszat írtam.....normális Nő nem szül a semmire. Szeretettel nem lakik jól a gyerek

2021. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
27. Jó apai és anyai kapcsolat nélkül pedig a gyerek nem fogja tudni mi a szeretet.
2021. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
79%
Drága szép kedves 25, kíváncsivá tettél. Mit kellene tenni az olyan nővel akinek van véleménye valamiről, és ami neked nem tetszik? Jól megvernél hogy gondoljam meg ezentúl hogy válogatok-e? Vagy mégis mire gondoltál?
2021. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
19%

Jó apai és anyai kapcsolat nélkül pedig a gyerek nem fogja tudni mi a szeretet.


A legtöbb nőt ez nem érdekli, csak legyen pénz rogyásig. Elég csak felmenni a facebookra és megnézni, hogy 10 ből 9 kapcsolatnál csak az anya meg a gyerek van fennt a közös képeken, pasi-férj szinte soha sehol. És nem azért mert az volt a fényképész, hanem mert fejőstehénnek használja utána 10/9 nő a pasit, amikor megvan a gyerek. Na meg fegyvernek, biofegyvernek (viszem a lakásod, ha elhagysz)

2021. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!