Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kigyúrt, rendszeresen edző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyúrt, rendszeresen edző pasik, tartós kapcsolatot el tudnátok képzelni olyan nővel, aki ducibb, vagy csak csinos, vékony nőkkel?

Figyelt kérdés
Duci alatt 75 kg-ot értek 162 cm mellé.

2021. ápr. 25. 15:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%

#9 én egyetértek veled. Egy nő tud vonzó lenni telten is, ha arányosan oszlik el rajta, mint pl sok latin nő esetében és nem egy plöttyedt, narancsbőrös hájpacni.


Egy férfi esetében viszont a túlsúly sehogy sem tud vonzó lenni. Max akkor, ha a farkára hízik😂

2021. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
7%
Csak a személyiség számít.
2021. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ...itt a személyiség is nagyban hozzájárul a dolgokhoz. Amúgy igen. 30F
2021. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem miért itt kell ilyeneket kérdezgetned mikor tudjuk nagyon jól milyen a gyk népe....

Nekem mindig edzett párjaim voltak

Pedig én aztán tényleg túlsúlyos vagyok

Volt akinek nem jöttem be elsőre, aztán megismerte a személyiségem, humorom és mégis egymásra kattantunk.

Ha hihetetlen ha nem az embereknek, a súlyomhoz párosul egy arányos alak, szép arc, nagy mellek, intelligencia, humor és hatalmas pozitív kisugárzás aminek köszönhetően mindig olyan pasijaim voltak amik külső szemlélőként valószínűleg felfoghatatlan.

Volt köztük focista, MMA-s, edző. És a jelenlegi párom is hasonló körökben mozog. És több éves kapcsolatokról beszélek.

Személyesen az életben kell hogy tapasztalatot gyűjts és legyen önbizalmad.

Itt tök mindegy mit írsz, úgyis csak kigúnyolnak vagy röhögnek rajtad, vagy ha én ezt leírom akkor azzal jönnek, hogy tuti mind beteg volt vagy nem jutott nekik nő mert velem kezdenek stb....

Tisztelet a kivételnek!

Pedig nagyon nagyon sok kigyúrt pasinak a zsánere a nagyobb nők.

És mennyi olyan van az is ismerettségi körömben is akik viszont nem merik felvállalni...

29/N

2021. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha nem titok milyen magassághoz hány kg vagy? Nem akart egyikőjük sem rávenni, hogy változtass magadon, eddz velük?
2021. ápr. 25. 17:17
 16/26 anonim ***** válasza:
58%

175cm és 115kg vagyok

Senki sem akart soha megváltoztatni

Volt akivel én mentem edzeni, de nem azért mert azt akarta.

Nem is jönnék össze olyannal aki megakar változtatni.

Voltam már nem kevés kilóval kevesebb... És nem éreztem jól magam a bőrömben.

Boldog vagyok és magabiztos és ez látszik is rajtam és meg is van az eredménye.

2021. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%
#14 valószínűleg te arányosan vagy telt, de ettől még egyáltalán nem általánosítanék, hogy sok pasi szeretné a telt nőket. Azt a kb 10%-ukat szeretik, akik arányosak.
2021. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
65%

Ez annyira tág kör.

A hozzászólásokból is látszik,mennyire alárendelitek magatokat a mai szépségideálnak.A kérdező,ha arányosan telt,egyáltalán nem túlsúlyos hanem a van mit fogni kategória.Nekem egyik barátnőm 95 kiló.Ha láttatok túlsúlyos embert,akkor az ő lenne.Legalább 5 pasija volt eddig,különböző felállásban.Volt neki 50 kilós szikár,meg a legutóbbi a csupa izom kategória is.Egy titka volt: mindent bevállalt a szexben,meg van neki egy nagyon barátságos stílusa és helyes arcra.Úgyhogy szerintem egy kategóriának nem lehet esélye náluk: az igénytelen,kövér és nagyon visszahúzódóknak.

2021. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
27%
Dagi...
2021. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18%

A férfiak jórésze sosem fog a kövér nőkhöz vonzódni, akkor sem ha megfeszülnek ezek a nők.

Csak az igénytelenebb férfiak szoktak kövéreket választani, mert megtetszik nekik belsőre, és a "nincs jobb" alapon elfogadják őket. A férfiak nagyobb része meg inkább egyedül pusztul el minthogy leadja az alapvető külső igényeit, ami nélkülözhetetlen a vonzalomhoz. Ja és van néhány kövérekre gerjedő degenerált is, egészségükre!

A lényeg hogy a sportos férfiaknál szerintem ugyanúgy hasonló arányokban fogadják el, vagy utasítják el a kövéreket mint a többi srác.

Az ízlés és a jellem az különböző a sportos embereknél is szerintem

2021. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!