Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kigyúrt, rendszeresen edző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyúrt, rendszeresen edző pasik, tartós kapcsolatot el tudnátok képzelni olyan nővel, aki ducibb, vagy csak csinos, vékony nőkkel?

Figyelt kérdés
Duci alatt 75 kg-ot értek 162 cm mellé.

2021. ápr. 25. 15:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én voltam szerelmes 80 kilós nőbe is, én vékony voltam és edzettem. Nem kellettem neki.
2021. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%

Persze! A férjem naponta sportol...én nem. Nem szeretek! Heti 1et kibirok valahkgy...

Mikor megismerkedtünk, akkor is duci voltam, most is az vagyok. Imádja minden porcikamat. Nem vagyok 100kg vagy ilyesmi, de nem is XS.es a meretem.

2021. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én 170cm-hez vagyok 68 körül.Nem egy előnyös alkat,de társkeresőn igazából mindig kapok leveleket kifejezetten izmos pasiktól is.Mondjuk az más kérdés,ebből hány gondolkodna komolyban vagy élőben mennyi szólítana le.Az lehet egyenlő lenne a nullával.De szerintem az ilyeneknél nem is kifejezetten az alkat számít,hanem alapból csak a cicababákon akad meg a tekintetük.
2021. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
El, persze. Csomó túlsúlyos párom volt annak ellenére, hogy 20 éve rendszeresen edzek. F50.
2021. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ja! Es 85 kg vagyok. 160 cm.hez! Viszont nincs hasam!
2021. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
48%
Én 68kg 162-4 cmhez és bőven még a husis kategóriához sorolnak engem. Igaz én edzek, mert a covid alatt meghíztam 55ről és én vékonyan érzem magamat jól. Másrészt az átlag férfi a kicsit husisabb lányokat szereti (szerintem), de valóban kevés eséllyel akarnak ennél teltebb párt maguknak. Nem is inkább a kinézet miatt, hanem igénytelenség egy kicsit, hogy nem figyel valaki az egészségére.
2021. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!