Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak kövér nőkkel kénysze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kövér nőkkel kényszerből vannak leginkább?

Figyelt kérdés

Sok kövér nő van társkeresőn, itt is volt egy kérdés hogy kövér nővel lennél és a legtöbb nemet mondott, ennek ellenére viszonylag sok férfi van kövér nővel..Persze sok férfi szereti a duci nőnek de azért ez szerintem a kevesebb..

Viszont úgy érzem vékony nőt manapság nem lehet találni, átlagos pasi vagyok, nem vagyok helyes de ronda sem, 177 cm vagyok és 78 kg, nem vagyok elhizva így vékony nők az eseteim, és társkeresőn szinte csak kövér nőkkel tudtam eddig beszélni...

Vannak kövér nő ismerőseim és folyamatosan randiznak, átlagos külsejű pasikkal jönnek össze.. ennyi pasi szereti a kövér nőket mégis? Kövér férfinak meg kövér nő sem jut...


2021. ápr. 27. 13:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%

Változó.


1, létezik olyan férfi aki tejesen átlag de kedveli a telt nőket (de ez kevés %)

2 , van átlag férfi aki kevés a neki tetsző nőknek , ezért leadja az igényeit és összejön egy kövér nővel csak azért hogy legyen valami.


Legrosszabb a kövér férfiaknak lehet, mert bár az összes nő nevében nem beszélhetek, de én szerintem 100 ból 98 nak nem tetszik a dagadt férfi test.


28/N

2021. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
73%
Neveltetés kérdése is lehet. Nekem olyan mamám volt, meglátott valakit az utcán és rögtön mondta, hogy látod, kövér disznó. Ha rengetegszer hallod, kialakul benned az undor. Sajnos nem csak nőknél vagyok így, hanem pasiknál is. Olyan Norbi effektusom van.
2021. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kényszerből nem lehet senkivel együtt élni hosszú távon.

Sok férfi vonzódik a kövér nőkhöz,bár nyilván ez max.2-3 %-a a férfiaknak.

Én közéjük tartozom,imádom az extrém kövér nőket, a 150+ kategóriát.

Nem kényszerből,hanem mer ez tetszik. Lehetne átlagos alkatú kedvesem is,mert sportos férfi vagyok,de ők nem vonzanak.

Sok férfival ellentétben én vállalom vonzódásomat az extra nagy nőkhöz.

2021. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!