Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak kövér nőkkel kénysze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kövér nőkkel kényszerből vannak leginkább?

Figyelt kérdés

Sok kövér nő van társkeresőn, itt is volt egy kérdés hogy kövér nővel lennél és a legtöbb nemet mondott, ennek ellenére viszonylag sok férfi van kövér nővel..Persze sok férfi szereti a duci nőnek de azért ez szerintem a kevesebb..

Viszont úgy érzem vékony nőt manapság nem lehet találni, átlagos pasi vagyok, nem vagyok helyes de ronda sem, 177 cm vagyok és 78 kg, nem vagyok elhizva így vékony nők az eseteim, és társkeresőn szinte csak kövér nőkkel tudtam eddig beszélni...

Vannak kövér nő ismerőseim és folyamatosan randiznak, átlagos külsejű pasikkal jönnek össze.. ennyi pasi szereti a kövér nőket mégis? Kövér férfinak meg kövér nő sem jut...


2021. ápr. 27. 13:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
3%

Akkor ne kényszernek hívjuk, hanem megalkuvásnak.

Nem minden ember vonzó sajnos, így ők kénytelenek beérni azzal, aki jut.

2021. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
35%
Definiálhatnád, hogy neked mi számít kövérnek. Lehet, hogy ugyanolyan súlyban van 2 ember, de az egyik hetente többször edz, a másik pedig otthon tömi magába az édességet.
2021. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sokan nem vállalják fel, hogy tetszenek nekik a kövér nők.

Saját baráti körömből tapasztalom, hogy azok akik leszólják a nagy darab nőket vagy baszogatják a férfiak is egymást, hogy "mekkora nőd van" stb azok a legszerencsétlenebbek a nők körében. És szánalmasnak tartom.

Értelmes felnőtt férfi nem szól le senkit, és pláne nem szól le senkit azért, hogy az adott illetőnek hogy néz ki a párja. Nem vagyunk egyformák. Mindenkinek más tetszik. Egy ocsmány férfi is lehet jó fej és jó társaság illetve értékes, úgy ahogy egy nagy darab nő is.

Sokaknak még ennyi sem adatik meg és könnyebb beszólogatni.

Én 35 éves férfi vagyok. Sportolok. Sok nőn vagyok túl. Férfi szemmel is elég sármosnak mondott pasi vagyok. Soha nem volt nagydarabb de még csak molett barátnőm sem.

Tudatosan is mindig a vékony, csinos, dekoratív nőket kerestem és mindig azok is találtak meg.

Soha nem volt bajom a molett nőkkel de nem vonzottak különösebben.

Ehez képest a badoon rögtön beleszerettem egy nagy darab csaj arcába. Hosszú levelezés következett, ismerkedés. Aztán úgy megbolondított a humorával és a hatalmas pozitív kisugárzásával hogy azt nem tudom leirni. Ilyen intelligenciával és optimizmussal egy barátnőm se rendelkezett. Bármilyen meglepő volt számomra is, bele szerettem, össze jöttünk. Az én barátaim is furcsának találtak a helyzetet de nagyon hamar megkedvelték. Nagyon társasági ember.

Első közös gyermekünket várjuk. Egy percig sem szégyellem hogy ő az én párom.

Pedig nem 10kg felesleg van rajta.

Mindenkinek más jön be.

Nincs kényszer. Ha valakinek nem jön be valaki és nincs kémia se semmi ott a kényszer se segít!

Ezt kéne felfogni az embereknek.

2021. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

Sok csóró pasi van társkeresőn, itt is volt egy kérdés hogy csóró pasival lennél e? és a legtöbb nemet mondott.


Viszont úgy érzem jól kereső férfit manapság nem lehet találni, átlagos Nő vagyok, nem nezek ki jol, de ronda sem vagyok.

Nem vagyok csoró így a jól kereső pasik az eseteim és társkeresőn szinte csak csóró pasikkal tudtam eddig beszélni...


Vannak csoro ferfi ismeroseim és folyamatosan randiznak, átlagos keresrtu Nökkel.. Ennyi Nő szereti a a csoró ferfiakat mégis?


Remelem érzed a kettosmercét

2021. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

,,Akkor ne kényszernek hívjuk, hanem megalkuvásnak.


Nem minden ember vonzó sajnos, így ők kénytelenek beérni azzal, aki jut."


Nagy tévedés, hagyjuk már ezt. Inkább maszturbálok ha kell, ha nem, minthogy összefeküdjek egy olyan emberrel, aki számomra nem vonzó, neadjisten taszító. Úgyhogy abba lehetne hagyni a teltebb emberek(mind nők, mind férfiak) gusztustalanozását, mert igenis van olyan, akinek az vonzó, ha a másikon van mit fogni/emberes.

2021. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%
igen, mert nem jut más. Hiába vagy te sportos, átlag magas pasi, ha nem vagy helyes arcra, akkor max a túlsúlyos nőknél játszol, mint társ.
2021. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Plusz 10kilo mióta számít kövérségnek??? 😁😁😁😁😁
2021. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
Mh...hát mindenkit más taszit. Engem pl a csóróság taszit! Kinek ez kinek az
2021. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17%
a nők pénzorientáltak, ezt régóta tudjuk és a legtöbb szép nő is képes apjakorabelivel összefeküdni, ha az cégtulaj vagy valami bizniszmágus.
2021. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%

#19

a ferfiak szépsegorientaltak, ezt régóta tudjuk és a legtöbb gazdag pasi képes lányakorabeli buta Nővel összefeküdni, ha szép a melle jó a segge.

2021. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!