Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tetszenek a túl idősek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszenek a túl idősek, csak leginkabb a saját korosztályom akkor hogyan ismerkedjek? 31N

Figyelt kérdés
Valami jó tipp?
2021. ápr. 29. 07:43
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Kicsit azt érzem itt, mint sokszor férfiak nem 178 Cm t adnak meg hanem 180at... a különbség szabad szemmel nem is látható, de sok nőnek a szűrője a 180+ Cm így ezáltal belekerül.
2021. ápr. 29. 15:25
 32/40 anonim ***** válasza:
31. Ez teljesen így van. Én 195 cm vagyok, de van egy 170 cm-es haverom. Ő mindig 176 cm-t ad meg. A nők nyilván észreveszik. Ugyanígy randiztam nőkkel és ők is mesélték, hogy sok alacsony vagy középmagas férfi felfelé kerekít.
2021. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
32 Jó, túl sokat felkerekíteni nem érdemes. De 2-3cmt senki nem vesz észre. Azért nem megy senki randira mérőszalaggal.
2021. ápr. 29. 15:59
 34/40 anonim ***** válasza:

Azért az más egy kicsit,ha tűsarkúban 175 vagyok,de mezítláb 170.

Mint az,hogy 28 éves vagyok,de közben meg amúgy 31!!

2021. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Nem túl tisztességes, de a 30 vagy a 31 között a különbség minimális, de merítésbe beleesni meg számít.

Én még pár hét esélyt adok aztán ha nem sikerül,feladom és beletörődök a helyzetembe.

2021. ápr. 29. 16:29
 36/40 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy ti mit csináltok, ha megtudjátok a másik akár hazudott centiméterben vagy korban? Akár csak pár évet vagy néhány centit? Csak úgy hagyjátok a dolgot? Nyilván nem az elején tudjátok meg, hanem akár hónapok után.
2021. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
36 Még nem történt ilyen, csak most elgondolkodtatott amit üzenetben kaptam. A kor tényleg más , de ki az aki akár leméri mérőszalaggal vagy épp mérlegre állítja a párjelöltet és csak akkor mond igent a kapcsolatra ha stimmel ??
2021. ápr. 29. 16:39
 38/40 anonim ***** válasza:
Mi a gond? Akkor kezdj a korosztálybelieiddel.
2021. ápr. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Nálam történt ilyen, abszolút minimumnak adom meg a 172es magassághatárt és fordult elő olyan, hogy randin ráláttam a másik fejére ilyen flipflop talp nèlküli szandiban, rajta meg cipő is volt! Majd előadta, hogy elege van, hogy azon a két-három centin hasal el mindig, attól ő olyan értékes ember, mint egy 172 centis, majd közölte, hogy én nem lehetek 170, mert kisebb vagyok nála. Utána úgy volt fent a társkeresőn, hogy “ha azt hiszed semmi közös nem lehet bennünk azért, mert 171 cm vagyok..”


Nem volt 171 sem, vagy ha mégis, én is legalább annyi vagyok, pedig hivatalosan 168 nak mért a doki legutóbb, én meg magamat 170nek itthon.


2-3 centi sokat számít, kort ne tagadj le!


Ja, ez a százalékos nem rossz egyébként, minimum belövésére, de akkor már tudnia kell az embernek, hogy nem azon a két napon fog múlni a dolog, ami az ember szülinapja előtt és után van, hanem a szélek felé nincs nagyon rendben, de azért ha minden tökéletesnek látszik, belemenne. Így vagyok én a 36 éves pasikkal.. Nagyon sok, idősek, de ha nagyon nagyon beleesek egybe, akkor még meg tudnék vele békélni.


Szerintem ne hazudj kérdező, akinek hazudnod kell, hogy bírjon, az neked ne kelljen már, legyen ennyi tartásod!

2021. ápr. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

39 2-3 Cm magasságban észre sem vehető, nálad nemtudom miért volt ennyire drasztikus. Hiszen a másik sem mezítláb van akár már egy Sportcipő is magasít 2cmt.

Fura ez, nőként mondom ezt, éppen nőknél fura. Barátnőm is nagyonnnezi a Magassag adatokat 2-3-5centiken kiakad, de a méretérzéke nulla, mikor együtt vásároltunk 75cm re simán rávágja hogy 1 méter 😀

Igazából a kor csak egy szám de ezen hasalni el igen rossz érzés, ha valaki 30 ig szűr te meg épp 31 vagy....

2021. ápr. 30. 07:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!