Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tetszenek a túl idősek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszenek a túl idősek, csak leginkabb a saját korosztályom akkor hogyan ismerkedjek? 31N

Figyelt kérdés
Valami jó tipp?
2021. ápr. 29. 07:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Szerintem lefelé 3, felfelé 7 az, ami nekem belefér.


Pasitól is ilyesmit keresek fordított felállásban lefelé 7, felfelé 3.


Kettős mérce? Akkor mehessen annyit le és fel is, mint én max, le és fel is hetet, és akkor nincs megkülönböztetés. Egyébként én jártam velem egykorúval, sőt, az egyik fiú pár hónappal fiatalabb is volt. Évekkel fiatalabb nevetséges lett volna fiatalon, hát én végzős vagyok, ő meg elsős gimis.. akkoriban 5x annyit számított egy év, mint felnőttként.

2021. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
23%

21. Annyiban egészítenélek ki, hogy különböző korú embereket nézve mást jelent 3 vagy 7 év. Érted, 20, vagy 30, vagy 40 évesen totál mást jelent 3 vagy 7 év korkülönbség egy kapcsolatban.


Nem akarok mélyen belemenni a matekozásba, mert tudom nem szeretik sokan, de inkább százalékot kellene akkor már írni, hogy a saját korához képest ki hány százalékot tud valaki elfogadni és az maradhatna állandó egész felnőtt életében. Pl 20 évesen is 20%-ot, ami akkor még csak 4 év, de 40 évesen is 20%-ot, ami akkor már 8 év. Ez valahogy jobban illik ide, mert 40 évesen 8 év korkülönbség teljesen más, mint 20 évesen 8 év például. Igazából te is hasonlót írtál, hogy gimiben 5x annyit számított az az egy év.

2021. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Másoktól meg azt a tanácsot kaptam privatban hogy tegyek ki valós képet ( mindig az van kint nem filterezek retusálni meg nem is tudok ) de tagadjak le a korból.
2021. ápr. 29. 10:24
 24/40 anonim ***** válasza:
58%
figyelj kérdező, én most válok, már a férjem is kijelentette hogy neki 10 évvel fiatalabb gyerektelen nő kell, pedig mi egykorúak vagyunk. azt hiszed érdekel hogy már nem úgy néznek rám, nem bókolnak, vissza se írnak mert nekik öreg vagyok? Tudod miért? Mert amikor 16 éves voltam, 20 éves voltam, 25 éves voltam, már akkor is csak sírtam a pasik miatt, mert már akkor is csak a külsőre mentek meg önzők voltak, megállapodni, felelősséget vállalni, gondoskodni nem akartak sem velem egyidősek, sem idősebbek, csak dugni és kihasználni! Ha most visszamehetnék 20 éves koromba, ugyan mitől lenne jobb pasifronton az életem mint most? Semmivel! akkor is most is nehéz szerető, normális párt találni, aki nem a külsőre megy és nem kihasználni akar. Hát ezért egy cseppet se foglalkozz a koroddal. Állítom, hogy azok a nők akik inkább voltak önzők és a maguk érdekét nézték mindig, sokkal boldogabbak, több pénzük van, mert a pasik miatt sírunk állandóan, ők vetnek vissza mindenben egész életünkben. Éld az életed, szórakozz, ne erőltess semmit, ne keress párt, barátkozz, ha megtetszik valaki és az kezdeményez is nálad, feküdj le vele bátran, aki olyqan hogy illeik hozzád, majd "ottragad" melletted.
2021. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
44%

Én 27 vagyok.Te öreg vagy hozzám szerintem.Tölem fiatalabbakkal ismerkedek csak.

Neked olyan 35 -40 ig kéne keresned.


27F

2021. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
85%

"Ez valahogy jobban illik ide, mert 40 évesen 8 év korkülönbség teljesen más, mint 20 évesen 8 év például. "


Háűt pont nem. A pasi már hamar nyugdíjas bácsi lesz, a férfiak előbb is halnak. Olyan 50 körül pár év is számít, ha nem akarsz hamar ápolót játszani és korán megözvegyülni.

2021. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként minden gond nélkül fogsz tudni ismerkedni.


"A társkeresőn tízből nyolc pasi úgy adja meg a kort, "

Nem is találtak maguknak párt a való életben :D

2021. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%

26. Jesszus, te milyen férfiakkal ismerkedsz? Alapból nemtől függetlenül ha nagyvárosi nemdohányzó értelmiségi vagy, akkor 10 évvel többre számíthatsz az átlágnál, annyival több az ő átlaguk az átlagnál.


A nagypapám is él még és 87 éves, mama 82. Papa tavaly adta el a biciklijét végleg. A másik papám 76 évig élt. És ők még nem is jártak rendszeresen sportolni, vagy nem ettek úgy egészségesen, mint a mi generációnknak van rá lehetősége és teszem én is. De igazad van, ha cigiző, piálgató, fizikai munkás, magát halálra dolgozó, hasát szerető férfiakkal ismerkedsz, akkor valóban rendeljétek meg a koporsót 60 körül neki.

2021. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
76%

23#Azt tanacsolták,hogy tagadj le a korból?

Szval azzal indíts elsőre,hogy hazudsz?

Nagyszerű!

2021. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

29 Mert sokszor a szám alapján nem esek bele a “ szórásba”, de a kép alapján meg tetszenék.

Mondjuk ez igaz, több ilyen volt már utólag, máshol történő ismerkedéskor, hogy a koromra nagy csodálkozás jött miközben előtte meg flörtöltek.Nekem gyanús most is ez, hogy egy férfi aki 35 éves beállítja a szűrőt 30-ig, ebbe már nem esek bele, közben meg kép alapján lehet!

2021. ápr. 29. 15:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!