Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tetszenek a túl idősek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszenek a túl idősek, csak leginkabb a saját korosztályom akkor hogyan ismerkedjek? 31N

Figyelt kérdés
Valami jó tipp?
2021. ápr. 29. 07:43
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
85%

8, és ki mondta, hogy a férfiak nagyobb részével akarunk ismerkedni? Elég megtalálni a maroknyi ember közül egyet kettőt:)


Én is láttam a randivonalon, hogy a férfiak megadják a saját korukat, mint maximumot és letolják az alsó korhatárt 18ra. Ilyen embereknek alapból vissza se írok.

2021. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
33%

6-11. A nők miért felejtik el, hogy 15-25 évesen ők ugyanezt csinálták a korukbeli fiúkkal? Életem sokáig meghatározó élményei voltak sajnos, hogy abban az időszakban velem egykorú lányokba voltam szerelmes és mindegyik elutasított. 14 évesen a 14 éves lány, 17 évesen a 17 éves lány, 21 évesen a 21 éves lány. Idősebb barátaik lettek. Nem viccelek. Az rendben van? Miért van az, hogy a nő 32 évesen sír, hogy nem kell a 32 éves férfiaknak, de 20 évesen simán elutasította a 20 éves fiúkat? Egyébként van ez a szabály, hogy az életkorod osztva kettővel plusz hét az a korosztály lefelé, amivel minimum ismerkedhetsz és a legtöbb ember még elfogadja. Ezzel még a liberálisabb emberek is legtöbben egyetértenek. Nem én találom ki. Pl 32/2= 16; 16+7=23.

[link]


Vagy akkor ismerjük el, hogy mindenkinek maga felé hajlik a keze és a fiatal lányok is azért nem ismerkednek a korukbeli fiúkkal, mert az idősebb srácokat vonzóbbnak találják. És ugyanígy az idősebb férfiak is maguknál fiatalabb nőt keresnek, mert azt találják vonzónak. És ne bszgassuk a másik nemet, amiért mindenki magának akar jót igazából. Nekem ez is jó, de akkor legyen egyenlőség ebben is.

32/F

2021. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Nos :) aki írta, hogy úgy mint korábban, úgy nem jön be sajnos az Ismerkedés valamiért. Pedig külsőleg jobban is nézek ki mint akkor. Én is Társkeresőn próbálkozom mint szinte “ mindenki” a munkahelyem női jellegű, a baráti társaság nagy része már családos.


Ha nem is konkrétan velem egyidős de nem 45-50 vagy apum korabeliek akiket szeretnék.

2021. ápr. 29. 09:28
 14/40 anonim ***** válasza:
41%
Na ez jó, mentek eddig az "érdekes" válaszok, aztán kiderül hogy a kérdező is a saját korosztálya alatt 31 évesen nem a 31 éves férfiakat érti, hanem a 30-40 éveseket, de talán még a 40-45-től sem zárkózik el.
2021. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Igazából leginkább a 30-37 max 40 et érteném alatta! De a legtöbb aki irt nekem ettől idősebb volt.
2021. ápr. 29. 09:33
 16/40 anonim ***** válasza:
57%

#15: szóval a hagyományos korkülönbséget keresed. Nem tudom ebben mi a kirívó. Személyesen próbálj ismerkedni.

Abból, hogy csak idősebbek írnak rád, azt feltételezem, hogy a társkeresős képeiden nem nézel ki valami jól és a korosztályod egyből elutasít.

2021. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
77%
15. Igen, gátlástalanul bepróbálkoznak 15, 20 évvel idősebbek férfiak is, de azért nagyot néznének, ha mi is ennyivel lemennénk! Nekik persze lehet és természetes!
2021. ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

16 Személyesen mint írtam nincs lehetőségem rá, marad úgy mint sokaknak a net.Nem állítom, hogy én vagyok a legszebb de ennyire biztosan nem nézek ki rosszul ,hogy 10-20 évvel idősebbnek tűnjek.


17 Igen, ők lennének legjobban felháborodva ha 45 évesen egy 65 éves nő írna nekik.

2021. ápr. 29. 09:42
 19/40 anonim ***** válasza:

15. Köszi a pontosítást! Akkor 31 éves korodban a 30-40 éves korosztály amit mondasz szerintem teljesen jó.


17. Mi? Dehogy is! Ebben teljesen egyetértek veled! A nők is nyugodtan lemehetnek a kort tekintve. Nem néznék nagyot és neked is lehet nyugodtan.

Én is például 22 évesen szexeltem 40 éves, kétgyerekes anyukával. Vagy ugyanígy 24 évesen volt szexkapcsolatom néhány hónapig egy 37 éves elvált nővel, stb. Szóval ebben támogatom a tervedet. Ezek gyönyörű emlékeim a mai napig.


32/F

2021. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
53%

18. "Igen, ők lennének legjobban felháborodva ha 45 évesen egy 65 éves nő írna nekik."


XD


Nem lennének felháborodva, csak simán nem válaszolnának annak, aki nem tetszik nekik, mint ahogy a nők is teszik. Felőlem bárki írhat, nincs is ezzel semmi gond.

2021. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!