Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Min kellene változtatnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kellene változtatnom, hogy sikeres legyek a nők terén?

Figyelt kérdés

22 éves leszek idén. Önbizalomhiányos vagyok. Komoly kapcsolatom még nem volt. Nem is olyan régen, nagyjából egy éve még nagyon azt sem tudtam, hogyan kell ismerkedni. Így természetesen nem voltam túl sikeres, bár hozzáteszem, nem igazán próbálkoztam, mivel jelentős súlyfeleslegem volt – amitől azóta megszabadultam. Magányos vagyok. Az utóbbi egy-másfél év alatt ismerkedtem néhány lánnyal, a hibáimból többnyire tanultam is, de úgy érzem van, amin változtatni nem tudok. Mégpedig a lelkemen. Segítőkész, mások kedvében járó, megértő és önfeláldozó vagyok, ami ugyebár nem a nők ideálja. Mondhatni feminin lélek. Általában ez úgy szokott lenni, hogy ismerkedem az adott kiszemeltemmel, némi idő eltelik, majd hello friend zone.

Műveltnek, kommunikatívnak és társaságkedvelőnek mondanám magam, az egyetemen a csoportban az érdeklődőbb hallgatók közé tartozom. Órákat tudok beszélni fociról, politikáról, történelemről és bármilyen más egyéb témáról, hisz könnyen tudok alkalmazkodni egy társaság adott témájához.

A külsőmmel kapcsolatban viszont úgy érzem, nincs semmilyen különleges. Nem gondolom, hogy ronda vagyok, de nincs úgy tulajdonságom, ami igazán "puncimágnes" lenne. Átlagos, kissé lányosabb arc, átlagos testalkat, szélesebb vállakkal, átlagos magasság, átlagos (talán átlagon aluli) pénisz méret. Én is próbálkoztam már Tinderen és más társkeresőkön, kevés sikerrel – nem sokan húznak jobbra.

Illetve kitérnék a nőiesebb tulajdonságaimra is. Feljebb említettem, hogy egyes tulajdonságaim inkább mondhatóak nőiesnek, az arcom is inkább femininebb, semmint maszkulin. Pár hónapja kitöltöttem egy tesztet, aminek a végeredménye enyhe nemi inkongruenciát észlel. Mostanában egyre többet fantáziálok arról, hogy mi lenne, ha nőként folytatnám. Talán jobban néznék ki, sikeresebb lennék az ismerkedésben és úgy az életben, ha leszbikus nőként folytatnám. Imádom, ha dícsérnek, bókolnak, a kedvemben járnak, egy nőies leszbitől talán ezeket meg is kapnám. Bár lehet, ezt a dolgot kissé túlzásba viszem és bebeszélem magamnak.

Köszönöm, ha végigolvastátok, illetve köszönöm a türelmeteket és a megértő válaszotokat! Ti mit tanácsolnátok?



2021. máj. 2. 00:24
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
28%

Ami még fontos, mielőtt mások írják:


- A személyiséged nem számít. Ha nem megy a csajozás, soha sem a személyiséged a gond. A lányok kifejezetten nem szeretik a rendes fiúkat.

- Pénz nem számít, hacsak nincs havonta 5 milliód.

- Kocsit soha, soha, de soha ne vegyél, hacsak nem az a terved, hogy illegális gyorsulási versenyre mész vele és ezzel fogsz csajozni.

2021. máj. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem csinálj egy jó hajfazont magadnak és akár melliroztasd a hajadat, a lányok szerintem szeretik, ha egy fiúnak kicsit mellirozva is van a haja.


Fussál, kocogjál azzal is elérhető a fogyás, meg kicsit kondizz is, hogy legyen egy jó kis formás izmos vállad, mert azt is szeretik a nők.


Járj szórakozó helyekre, ne csak otthon ülj.


22/F

2021. máj. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
50%

Sem fociról, sem politikáról, sem történelemről nem szeretnék órákat beszélni, és szerintem igen kevés lány akad, aki igen. Ugyan írtad, hogy bármiről elbeszélgetsz, de biztos nem véletlen, hogy ezeket emelted ki. Hogyha lenne normálisan egyetem, a folyosókon ülve jobban lehetne ismerkedni, és érdeklődési köreidnek megfelelő karok környékén keresgélni beszélgetőtársat, aztán onnan alakulhatna valami.

A nem-változtatás kicsit hirtelen csavar volt számomra, ahhoz nem tudok hozzászólni. Viszont ismerek olyat, aki történelem-politika érdeklődéssel több, komoly barátnőt is talált (nem egyidejűleg), tehát van, akinek bejön ez a vonal.

Számomra a külső nagyon nem minden, sőt, sokszor tetszett olyan srác, akinek mondjuk csálén állt a füle, vagy korán kopaszodott.

2021. máj. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
13.: A focin, a politikám, a történelmen itt most nincs hangsúly, ugyan érdekelnek a témák, de nem erre építek egy adott, mondjuk úgy, semlegess társaságban. Csupán néhány példának említettem meg, de említhettem volna a filmeket, sorozatokat, vagy magam által megélt történeteket, amik esetleg érdekesek lehetnek és/vagy viccesek :)
2021. máj. 2. 03:37
 15/39 anonim ***** válasza:
73%

:) Próbálj meg nyitott lenni. Tudom, sokan most a vírusra fogják, hogy miért nem lehet/tudnak ismerkedni, de maszk mögött is meg lehet látni, ha valaki rád mosolyog, érdeklődik. Én, ha most szeretnék ismerkedni, sokat sétálnék, parkokba járnék (felnőtt kondi park). Írod, hogy fogytál, tehát a sport is lehet ismerkedési alap (pl. túrázás, de városi futás közben is le lehet szólítani egy másik futót - ha futsz -, ha ugyanott rójátok a köröket.

Sok visszautasítás érhet, de ha nem próbálod meg, a sikernek sincs sok esélye.

2021. máj. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
73%

Még annyit, hogy ami egy lánynál “hiba” volt, nem biztos, hogy egy másik lánynál is az lenne, de ezt csak a nem egyértelműen “creepy” helyzetekre értem. Pl. ha valakinek nem tetszett, hogy piros pólókat hordasz, másnak még tetszhet.


Esetleg túl lassan vagy túl gyorsan akartál haladni?

Ismerek egy srácot, aki a túlsúly mellé kissé depressziós is volt, és azt várta/hitte, hogy a fogyástól majd boldog lesz. Sajnos nem lett az. Éveken át biztattuk, és végül talált egy magának való lányt, aki szintén félénk, szintén kicsit depressziós volt. Hogy ez mennyire jó párosítás, azt nem tudom, de boldogok együtt, és már házasok.

2021. máj. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
79%
Kb csak én olvastam el azt a részt is, hogy a kérdező konkrétan azon gondolkodik, hogy nemet vált?? Sokan vannak kétségbeesve és még annál is többen magányosak, de ettől még meg sem fordul a fejükben, hogy más testben folytatnák. Nem tudom ez nálad mennyire komoly, de én mindenekelőtt egy pszichológusnál kezdenék, akivel át tudom ezeket a dolgokat beszélni. Előbb mentálisan kéne magadat rendbetenni, utána jöhetnek az olyan extrák mint edzés meg frizura...
2021. máj. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos átlagos külsővel nagyon kevés esélyed van a nők terén, és a segítőkész, megértő személyiséged még ezt a kevés esélyt is elveszi. Próbálj meg jobban kinézni (pl. szakállat növeszteni, arra buknak a nők), vagy megjátszani a bunkó macsót, amelyik jobban megy. Semmiképpen ne operáltasd át magad, te férfi vagy!
2021. máj. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
61%
Ekkora baromsagot amit a 10 es osszehordott. Szinte teljes plasztikai beavatkozast eroltet szerencsetlen kerdezore.
2021. máj. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én most nem értelek. Te a nőkhöz vonzódsz vagy a férfiakhoz? Mi az, hogy jobb lenne ha nőként folytatnád? Kikkel ismerkednél transzént és kikkel ismerkedsz most?

Nőknek nem nagyon fogsz kelleni, ha nőies vagy. De ha nővé operáltatnád magad, még úgy sem. Plusz Viktor bele betonozta az alkotmányba hogy ha át is operáltatnád magad, akkor is Béla maradsz.

Ha biszex vagy és a férfiak is vonazanak, akkor meg nem kell magad nővé operáltatnod, legyél meleg és kész.

2021. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!