Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Min kellene változtatnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kellene változtatnom, hogy sikeres legyek a nők terén?

Figyelt kérdés

22 éves leszek idén. Önbizalomhiányos vagyok. Komoly kapcsolatom még nem volt. Nem is olyan régen, nagyjából egy éve még nagyon azt sem tudtam, hogyan kell ismerkedni. Így természetesen nem voltam túl sikeres, bár hozzáteszem, nem igazán próbálkoztam, mivel jelentős súlyfeleslegem volt – amitől azóta megszabadultam. Magányos vagyok. Az utóbbi egy-másfél év alatt ismerkedtem néhány lánnyal, a hibáimból többnyire tanultam is, de úgy érzem van, amin változtatni nem tudok. Mégpedig a lelkemen. Segítőkész, mások kedvében járó, megértő és önfeláldozó vagyok, ami ugyebár nem a nők ideálja. Mondhatni feminin lélek. Általában ez úgy szokott lenni, hogy ismerkedem az adott kiszemeltemmel, némi idő eltelik, majd hello friend zone.

Műveltnek, kommunikatívnak és társaságkedvelőnek mondanám magam, az egyetemen a csoportban az érdeklődőbb hallgatók közé tartozom. Órákat tudok beszélni fociról, politikáról, történelemről és bármilyen más egyéb témáról, hisz könnyen tudok alkalmazkodni egy társaság adott témájához.

A külsőmmel kapcsolatban viszont úgy érzem, nincs semmilyen különleges. Nem gondolom, hogy ronda vagyok, de nincs úgy tulajdonságom, ami igazán "puncimágnes" lenne. Átlagos, kissé lányosabb arc, átlagos testalkat, szélesebb vállakkal, átlagos magasság, átlagos (talán átlagon aluli) pénisz méret. Én is próbálkoztam már Tinderen és más társkeresőkön, kevés sikerrel – nem sokan húznak jobbra.

Illetve kitérnék a nőiesebb tulajdonságaimra is. Feljebb említettem, hogy egyes tulajdonságaim inkább mondhatóak nőiesnek, az arcom is inkább femininebb, semmint maszkulin. Pár hónapja kitöltöttem egy tesztet, aminek a végeredménye enyhe nemi inkongruenciát észlel. Mostanában egyre többet fantáziálok arról, hogy mi lenne, ha nőként folytatnám. Talán jobban néznék ki, sikeresebb lennék az ismerkedésben és úgy az életben, ha leszbikus nőként folytatnám. Imádom, ha dícsérnek, bókolnak, a kedvemben járnak, egy nőies leszbitől talán ezeket meg is kapnám. Bár lehet, ezt a dolgot kissé túlzásba viszem és bebeszélem magamnak.

Köszönöm, ha végigolvastátok, illetve köszönöm a türelmeteket és a megértő válaszotokat! Ti mit tanácsolnátok?



2021. máj. 2. 00:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%

Önbizalomhiányos vagyok.


Ennél tovább felesleges olvasni, ezen változtass.

2021. máj. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Oké, de hogyan? Ezért is tettem fel a kérdésemet, részletes körülírással, hátha tudnátok tanácsolni valamit.
2021. máj. 2. 00:30
 3/39 anonim ***** válasza:
11%
Szted pasizni jobban tudnál?
2021. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
21%
Nézz ki jobban. Minden más baromság és nem működik.
2021. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
3.: Ki beszél pasizásról? Elolvastad a kérdésem leírását?
2021. máj. 2. 00:37
 6/39 anonim ***** válasza:
58%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Én is feltettem egy hasonló kérdést és nekem is önbizalomhiányom van. Addig nem kell menned, hogy nőként folytasd, ahelyett is van megoldás:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
4.: Ezt könnyű mondani.
2021. máj. 2. 00:38
 8/39 anonim ***** válasza:
41%
Te is az a tipus vagy akinek minden megoldásra van egy kifogása?
2021. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
8.: Nem értem, miből feltételezed ezt, az írásomban nem utalok ilyesmire. Én csupán néhány megértő tanácsot jöttem ide kérni, amit nagyon szívesen fontolóraa is vennék a célom érdekében.
2021. máj. 2. 00:44
 10/39 anonim ***** válasza:
12%

7: De vannak dolgok, amiket csinálhatsz:


- Ha gond van a hajaddal, kezdj el Finaszteridet szedni és menj el 1 év után haj transzplantációra.

- A szemöldöködre tudsz használni minoxidilt, hogy erősebb legyen. Ezen kívül használhatsz sminket is (ma már semmi se tabu).

- A szemedre tudsz használni kék kontaktlencsét, mivel a nők szeretik a kék szemet (bár ez inkább a valóságban jó)

- Ha az orrod vagy a füled rosszul néz ki, van rá plasztikai sebészet.

- Csináld meg a fogadat. Fogszabályzó + fogfehérítés stb.

- Ha az állkapcsod nem elég erős, be lehet ültetni műanyagot. Ezen kívül hogy cizelláltabb legyen, fogyjál le 10% testzsírarányra és a harapó izmok erősítéshez kezdjél el rágózni.

- A felsőtesteden növeld meg az izomtömeget, majd fogyjál le 10% testzsírarányra. Ha nem megy, használhatsz szterodot is.

- Kezdj el egészségesen étkezni, így szép tiszta lesz a bőröd. Ha ez megvan, vannak speciális krémek is.

- Keress egy olyan öltözködési stílust, ami tetszik a nőknek.


Ami nem kinézet, de talán segíthet még (még nem teszteltem):


- Kezdj el olyan hobbikat, amiket szeretnek a nők, például motorozás, vagy gördeszkázás. Ezen kívül jöhet a snowboard is, lényeg, hogy legyen róla kép valahol.

- Ha gond van az önbizalommal, ideiglenesen lehet javítani alkohollal vagy phenibuttal (utóbbit még nem próbáltam).


Ha sehogy sem sikerül, akkor is van megoldás:


- Prostituáltak. Az önbizalmat is növelik, így megéri akkor is, ha hosszú távon valódi nőt akarsz.

- Menj Kenyába vagy a Fülöp szigetekre. A lányok ott megőrülnek a fehérekért.

2021. máj. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!