Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Min kellene változtatnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kellene változtatnom, hogy sikeres legyek a nők terén?

Figyelt kérdés

22 éves leszek idén. Önbizalomhiányos vagyok. Komoly kapcsolatom még nem volt. Nem is olyan régen, nagyjából egy éve még nagyon azt sem tudtam, hogyan kell ismerkedni. Így természetesen nem voltam túl sikeres, bár hozzáteszem, nem igazán próbálkoztam, mivel jelentős súlyfeleslegem volt – amitől azóta megszabadultam. Magányos vagyok. Az utóbbi egy-másfél év alatt ismerkedtem néhány lánnyal, a hibáimból többnyire tanultam is, de úgy érzem van, amin változtatni nem tudok. Mégpedig a lelkemen. Segítőkész, mások kedvében járó, megértő és önfeláldozó vagyok, ami ugyebár nem a nők ideálja. Mondhatni feminin lélek. Általában ez úgy szokott lenni, hogy ismerkedem az adott kiszemeltemmel, némi idő eltelik, majd hello friend zone.

Műveltnek, kommunikatívnak és társaságkedvelőnek mondanám magam, az egyetemen a csoportban az érdeklődőbb hallgatók közé tartozom. Órákat tudok beszélni fociról, politikáról, történelemről és bármilyen más egyéb témáról, hisz könnyen tudok alkalmazkodni egy társaság adott témájához.

A külsőmmel kapcsolatban viszont úgy érzem, nincs semmilyen különleges. Nem gondolom, hogy ronda vagyok, de nincs úgy tulajdonságom, ami igazán "puncimágnes" lenne. Átlagos, kissé lányosabb arc, átlagos testalkat, szélesebb vállakkal, átlagos magasság, átlagos (talán átlagon aluli) pénisz méret. Én is próbálkoztam már Tinderen és más társkeresőkön, kevés sikerrel – nem sokan húznak jobbra.

Illetve kitérnék a nőiesebb tulajdonságaimra is. Feljebb említettem, hogy egyes tulajdonságaim inkább mondhatóak nőiesnek, az arcom is inkább femininebb, semmint maszkulin. Pár hónapja kitöltöttem egy tesztet, aminek a végeredménye enyhe nemi inkongruenciát észlel. Mostanában egyre többet fantáziálok arról, hogy mi lenne, ha nőként folytatnám. Talán jobban néznék ki, sikeresebb lennék az ismerkedésben és úgy az életben, ha leszbikus nőként folytatnám. Imádom, ha dícsérnek, bókolnak, a kedvemben járnak, egy nőies leszbitől talán ezeket meg is kapnám. Bár lehet, ezt a dolgot kissé túlzásba viszem és bebeszélem magamnak.

Köszönöm, ha végigolvastátok, illetve köszönöm a türelmeteket és a megértő válaszotokat! Ti mit tanácsolnátok?



2021. máj. 2. 00:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
81%

Én a helyedben elmennék pszichológushoz, ha jó szakember, sokat tud segíteni önbizalomfejlesztésben, vagy abban, hogy rájöjj, mi miatt nincs önbizalmad, az is félsiker gyakran, mert akkor már tudod, merre indulj el.


Azt sztem felejtsd el, hogy a nőknek nem tetszik a kedvesség, és azért nincs senkit. A becsicskulás, szobanövény jelleg, a hajbókolás már igen, de az a nagyon szélsőséges "kedvesség". Normális nőt kedvesként simán tud találni magának egy férfi.


Amit én még tudnék ajánlani, az az, hogyha van egy kiszemelted, azzal ne barátkozz, ha nem is barátnak akarod, hanem akkor már úgy állj hozzá, hogy "tetszel / csinos vagy, meghívhatlak egy kávéra / teára / beszélgetni?"... ha már barátkozol, a nő is azt fogja hinni, hogy te csak barátot látsz benne, és ha utána adod elő a szerelmest, akkor nagyobb eséllyel koppint le, már már barátzónában vagy - és nem ő tett oda be téged, hanem te magadat.

2021. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

"Én a helyedben elmennék pszichológushoz, ha jó szakember, sokat tud segíteni önbizalomfejlesztésben, vagy abban, hogy rájöjj, mi miatt nincs önbizalmad, az is félsiker gyakran, mert akkor már tudod, merre indulj el.":


Ettől nem lesz versenyképesebb azokkal a fiúkkal szemben, akiket a lányok a Tinderen látnak, amikor hazamennek.

2021. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
32: nem tudod, hogy a magabiztos, nem önbizalomhiányos kiállás elő ismerkedésnél mennyit tud segíteni. Van egypár ismerősem, aki nem ilyen modell jellegű tinderhuszár, nem is gazdag, átlagos-átlag alatti külsejű, és olyan női vannak, hogy sok médiaideál szerint jobban kinéző pasi mind a 10 ujját megnyalná utána... ennyit tesz az, hogy vkinek van önbizalma és dumája.
2021. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
8%
Legyél jobbképűbb, vagy gazdagabb. Ha első nem megy és nem akarsz plasztikáztatni, akkor legyen nagy házad, nyaralód. 10+ milliós autód és ha neten csajozol, ezeket emeld is ki. Pl 10 messzi országból jó fotók (pl: Maldív-szigetek, Seychelles-szk, Brazília, Kína, Kanada, Usa, Svédország, stb), hogy lássák a nők, hogy van mit a tejbe aprítani.
2021. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 acelsziv ***** válasza:
10: te teljesen hülye vagy. Miért kellene bárkinek is telerakatni magát műanyaggal? Elég, ha normálisan néz ki, ápolt és tiszta. És jó, ha van önbizalma. Neked nem kis elmebajod van ember.
2021. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 acelsziv ***** válasza:

Hogy kapj egy értelmes választ is: Tengernyi irodalom szól az önbizalomról.

Ez az egyik:

[link]

Nyilván számít a külső is, de inkább tiszta, rendezett ruhában ápolt külsővel, ép fogazattal. Ha kell menj el egy stílustanácsadóhoz. Ő megmondja, hogy a testednek az előnyösebb részeit hogyan tudod kihangsúlyozni. Esetleg új haj. Próbáld ki a bajuszt, szakállt. Nem kell ősemberszakáll egy szépen nyírt elég jól tud állni.

Derítsd ki, hogy miben vagy jó és csináld azt. Ez sikereket fog hozni ami emel az önbizalmadon. Tanulj új dolgokat ugyanezért. Fejleszd a kommunikációdat. Dale Carnegie- nak jó könyvei vannak a témában. És persze menj oda a nőkhöz. Kolléganőkhöz pl csak beszélgetni. Szokd a közelségüket és a gondolatmenetüket. Menni fog ez.

2021. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Korábban már válaszoltam, 13-as, stb. válaszokban. Nagyon nem azért vált valaki nemet, hogy sikeresebben hódíthasson meg eredetileg ellenkezű nemű egyéneket, hanem azért, mert ő belülről érzi, és sokszor már kisgyermek korban megmutatkozik rajta, hogy a személyiségéhez, érzéseihez nem a megfelelő testben van (ezt persze vagy észreveszik rajta, vagy nem, és természetesen nem minden kisautóval játszó lány akar fiú lenni, és nem minden babával játszó fiú szeretne lány lenni - sokszor csupán abból adódik ez a "keresztbe játszás", hogy van egy ellenkező nemű nagyobb testvér, és az ő játékait örökli meg a kicsi is/illetve azzal szeretne játszani a kicsi, amivel a nagyobb testvér).


A nem-váltás igen komoly döntés (ha nagyműtétek is kísérik), és fellelhetők olyan cikkek, videók, ahol arról számolnak be egyesek, hogy visszacsinálnák a műtéteket, mert mégsem jött be nekik a váltott lét, hiába gondolták, hogy úgy jobb lesz.


Belinkelek egy listát a Wikipédiáról, hogy milyen célból szoktak elgondolkodni a transzvesztitaságon (mint említettem korábban, szerintem ez lenne a kísérletezés első lépése, nem durr-bele műtét - nem mintha engedélyezve lenne, hogy azonnal átműttésse magát az ember, ahhoz komoly pszichológiai és egyéb vizsgálatok kellenek): [link]


[link]

2021. máj. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
37.: Ezekkel mind tisztában vagyok, nem először jön fel belőlem ez a téma az életem során. 9 és 15 évesen is gondolkodtam már ilyeneken. Azóta most jött fel újra...
2021. máj. 5. 16:46
 39/39 A kérdező kommentje:
Így hát nem véletlen, hogy sokat tudok a témáról. Több ilyem jellegű tesztet is töltöttem ki, amik azt emelték ki, hogy a belső nemem inkább női – valahány tulajdonságaim által – de ezek csak tesztek voltak persze, szakembernél ezügyben nem voltam még soha, erre ő tudna konkrét választ adni. Egyébként, már bejelentetkeztem egyhez, és erről is szeretnék beszélni vele. :)
2021. máj. 5. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!