Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy tényleg ennyire rossz a férfi társadalom a társkeresőkön, hogy 7 éve rajta vagyok a randivonal társkeresőn és még egy kapcsolat sem jött össze?

Figyelt kérdés

Csinos nőnek mondanak a munkahelyen.. 174 cm vagyok és 62 kg és hosszú szőke hajam van, tényleg nincsenek magas igényeim de már kezdek belefáradni.. sok randim volt de mind borzalom eddig.

Ezek voltak eddig :

- csak anyjáról beszél

- csak magáról beszél

- állandóan pénzével kocsijával jön

- beszélgetni nem tud csak hallgat

- nagyon tesze tosza

- köpköd

- káromkodik


2021. máj. 3. 11:55
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

7 év alatt ennyi randit hoztál össze összesen, ezek is ilyen minőségben?


Dehogyis sokkal több volt csak mind ilyenek voltak

2021. máj. 3. 12:22
 12/41 anonim ***** válasza:
85%
Hát én továbbra is fent tartom azt, ha 7 év alatt nem lett kapcsolatod, ott veled (is) baj van, nem csak a többiekkel.
2021. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
54%
Valszeg veled is az van, mint minden nővel a társkeresőkön, hogy egymás után utasítod el a teljesen rendben lévő férfiakat, csak mert fejedbe vetted, hogy neked a legeslegjobb pasi jár. És azért, hogy ne kelljen elismerned, hogy irreálisan magasra raktad a mércét, inkább úgy csinálsz, mintha a férfiak mind katasztrofálisak lennének.
2021. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, leírtuk, hogy veled van a baj. Most hogyan tovább?
2021. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
58%

Hasonló tapasztalatok.

Volt:

A panzióban hagyott kutyái miatt aggódó férfi

Két mobiltelefonon folyamatosan beszélő férfi.

Pincérnőt végig stírölő férfi.

Randit egy felessel kezdő férfi, aki később kifejtette, hogy utálja a Halakat (én az vagyok) és az anyja is Halak.

Férfi, akiinek semmi más témája nem akadt a második randin, mint a felhőkarcolók (durva magasságfóbiám van, kedvesen és udvariasan kértem, hogy beszéljünk másról, innentől kezdve több témája nem volt).

Negyed órát-húsz percet késő férfiak.

Az első randin a kakilási szokásait taglaló férfi.

Soroljam még?


És mindehhez sokat próbálkoztam, sokszor előfizettem, sokat kezdeményeztem is.

2021. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
67%
Ők mit mesélnének rólad?
2021. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
15. igen, teljesen megértem... lehet magasak az igényeim de ilyen férfi nem kéne..
2021. máj. 3. 12:43
 18/41 anonim ***** válasza:
6%

16

Hogy jó velem csókolózni. Mert ti. volt EGY azaz egy darab igazán jóképű és jópofa srác, vele sikerült egy jót smárolni.

2021. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és meglepően sok félszemű férfi is volt. (Három.)
2021. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Kérdezőt kérdeztem, 16 voltam.
2021. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!