Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, ha lenne olyan tabletta ami megszüntetné (nem örökké, csak amíg szeded) a párkeresés és a nők iránti vágyat?

Figyelt kérdés
Nyugodtan élhetnétek a saját életeteket vidáman, jobban tudnátok a valódi célokra koncentrálni és nem a tehetetlenségért vagy esetleges hibákért emésztenétek magatokat nap mint nap.

2021. máj. 4. 14:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Szűz nem vagyok, csak nettó sikertelen, úgyhogy beszedném simán, jót tenne az nekem
2021. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
2: Szerintem ismersz incelt, csak nem tudod róla, mivel titkolja.
2021. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
33%
Létezik ilyen megoldás. Egyszerűen csak kasztrálni kell magamat és női hormont kell szedni. Más kérdés, hogy nem teszem, mivel az incel kérdés, már nem személyes, hanem társadalmi probléma, ami politikai megoldást követel.
2021. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%

Incelként én semmiféle politikai megoldást nem látok, felejtsétek el a megoldáskeresést, mert csak felb@sszátok sokak agyát vele és utána mindenki lenézi a fajtánkat!

Nem egyszerű beletörődni az elfogadhatatlanba, de legalább az értelmetlen politikai útra terelést hagyjuk, mert nevetségessé válik mindenki aki ilyen terveket gyárt.

Szépen kérem srácok!

2021. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
28%
14: Oké, egyelőre igazad van, várjunk ezzel még 10 évet. A párkapcsolati piac férfiként egyre rosszabb.
2021. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%
Én beszedném. Annyit rejszolok hogy már nem bírom. Legalább lenyugodnék.
2021. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ők ugyanis valójában nem nőre vágynak, hanem arra, hogy az álom világukban éljenek. Ők is olyan szuper alfák akarnak lenni, akikért a legjobb nők rajonganak, sorban állnak náluk, és ők nagy kegyesen válogatnak."


Nem, ez nettó baromság. A legtöbben azt szeretnénk, hogy VÁGYJANAK RÁNK. Nem a top modellek, nem a hírességek, a legjobb nők a világon, hanem valaki. Valamilyen normális, hozzánk passzoló nő. Ha ez a szomszéd lány akkor a szomszéd lány. De lehet a pultos, a kasszás (leginkább a kaszás :D) vagy bárki.

Attól még, hogy nincs nőm, nem fogok összejönni egy "tök mindegy ki, vagy milyen típusú csajjal", csak hogy elmondhassam, hogy van valakim. Ez a legszarabb mentalitás. Vagy talán ezt kellene csinálni szerinted?


"Ezért van az, hogy az incelek 99%-a akkor sem tudja elhagyni az incel attitüdöt, ha megjelenik egy nő. Mert akkor nem kell neki, mert nem elég jó ..."


Ez szintén baromság és durva általánosítás.

Az exemmel úgy jöttem össze, hogy gyakorlatialg ő "szedett fel", neki tetszettem meg. Mondhatni azt is, hogy kiszemelt magának. Aztán kiderült, hogy amúgy nekem is bejön és jól meg is voltunk.


De ha a 150kg-os, fogatlan 40 éves alkesz nőnek tetszettem volna meg, azzal nem jövök össze, sőt messziről elkerülöm.


Az most más kérdés, hogy ez már régen volt és azóta nem volt ilyen.

2021. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
13: minden hasonló kérdésnél felteszem, még sosem kaptam rá választ: mégis milyen politikai megoldást tudsz elképzelni a helyzetedre, ami nem sérti a populáció felének alapvető emberi jogait? Teljesen komolyan kérdezem.
2021. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%
36F incel: te vagy a legjobb tankönyvi példa arra, hogy a csoportod ez alapján identifikálja magát bármi kérdés kapcsán. Mi a bánat vezet oda, hogy a korom és a nemem mellett pont ezt tartsam fontosnak magamról szignózni minden véleményem alá, ha amúgy meg akarnék szabadulni ettől a tudattól, ha elérhető lenne egy ilyen gyógyszer?
2021. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Tanulni kell hogy legyen több pénzetek és edzeni éveken át. Aki erre nem képes és incel marad az inkább ugorjon a Dunába.
2021. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!