Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt is olyan idősebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt is olyan idősebb, 30-35 feletti férfi és nő, aki nem szeretne gyereket? Ha igen, miért nem? Nem érzitek, hogy ezáltal mások megvetnek, lenéznek titeket? Vagy legalábbis furán néznek rátok.

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam, hogy majd jönnek a momzillák jól lepontozni azt, akinek nem a gyerekvállalás ad értelmet az életének.
2021. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 37 vagyok,sosem akartam. Nincs velük bajom,tök jól elvagyok mások gyerekeivel - akik valamiért nagyon szeretnek-, de egyszerűen nem vágyok sajátra. Simán csak sosem éreztem, hogy akarnék. Nem tapasztaltam ebből sose drámát, senkit nem érdekel. Szerintem aki ismer, valahogy nem is hiányolja mellőlem, valahogy önazonos vagyok. Aki meg nem ismer, annak gondolom mindegy. A férjem sem akart gyereket soha, ő 45 éves.
2021. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék gyereket 39 éves férfiként. Aki emiatt lenèz, az nézzen körül, milyen pusztítást tudnak a kölykök, fiatalok művelni állatban, emberben, egyéb értékekben, aztán gondolja át utàna, hogy valóban kérdés ez-e?
2021. máj. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!