Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gazdag és sikeres férfiak! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag és sikeres férfiak! Mi volt az az áttörési pont, ahol már elkezdtek masszívan érdeklődni irántatok a nők?

Figyelt kérdés

Vagy ez is csak egy városi legenda?


Bevallom, felszínes vagyok, a nő minősége és személyisége nem számít, csak a külseje. Továbbá elég megengedő vagyok, a 10-es listából 5 felett mindenki jöhet: [link]


A "vegyél egy jó kocsit" trollok kíméljenek, ők még nálam is ostobábbak. Budapesti ingatlannal ugyanúgy nem lehet csajozni, pedig az még előnyösebb is lenne sok lánynak.


Mi az, amivel el lehet érni, hogy a nő közeledjen feléd? Járjak exkluzív golfklubokba, ha vége a járványnak?


Hiába van pénzem, semmivel sem kerültem közelebb ahhoz, hogy egy nő vonzódjon hozzám.


Prostituáltat se ajánlgassatok. Nem kiszolgáltatott lányok testét akarom megvenni, hanem egzisztenciára és vagyonra izguló nők figyelmét akarom felkelteni, hogy önszántukból akarjanak velem lenni.


Aki szintén gazdag és sikeres, mik a tapasztalataitok, hogyan lehetséges ezt átfordítani, hogy a nők vonzódjanak hozzám?


Közhelyekkel nem megyek sokra.



2021. máj. 8. 00:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Utánam akkor kezdtek el masszívan érdeklődni a nők, miután lett párom.


Az anyagi helyzetemtől teljesen függetlenül.

2021. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nőként, aki régebben rendszeresen kezdeményeztem férfiaknál állítom, hogy ha pénz nélkül nem kezdeményeztek nálad, pénzzel együtt sem fognak. Én mindig azokra nyomultam, akik ránézésre is bejöttek és azt éreztem rajtuk, hogy érdeklődnek irántam, csak valamiért még nem tették meg a kezdő lépéseket. Ennyi. Pedig amúgy sokan neveznének engem is aranyásónak (kifejezetten "jól mentem férjhez"), fontosak számomra az anyagiak, de amikor én másztam rá pasikra, akkor ez sosem játszott szerepet a választásomban. Szóval én azt tudom neked javasolni, hogy ha tényleg a pénzre izguló nők az eseted, hogy próbáld meg a külsődet is ahhoz igazítani- drága ruhák, elegáns óra, cipő, olyan helyekre járj, ahol azért sokan megfordulnak (exkluzív golfklubokban szerintem max nyugger néniket tudsz összeszedni), inkább drága bárok, nívósabb szórakozóhelyek, ahol talán lesz esélyed olyan nőt összeszedni, akinek ez is szempont.

Hajrá és sok boldogságot.

2021. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél egy ilyen nőtől, amit egy hivatásos prosti nem ad meg?

Szerelmes nem lesz, vonzódnak sem fog, csak kihaszál. Addig lesz veled, amíg költesz rá.

2021. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
8-as: Akkor hogyan lehet azt elérni, hogy a nők kezdeményezzenek? Nekem a pénz arra kellett, hogy legyen tengernyi szabadidőm, csak már unom, hogy mindent egyedül, meg férfihaverokkal meg rokonokkal kell csinálnom és hiányzik a nő az életemből.
2021. máj. 8. 18:36
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es. Legy ferfi, akkor ragadnak a nok. Mashogy nem megy.
2021. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!