Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csinálják sokan hogy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálják sokan hogy 25 körül házasodnak amikor én lassan ennyi idősen egy normális kapcsolatot sem tudtam összehozni?

Figyelt kérdés

Nem azért mert nem akartam vagy csak lazább dolgokat kerestem hanem egyszerűen nem találkoztam össze egy megbíztato aranyos lánnyal sem. Kicsit irigylem azokat akiknek ekkora szerencséjük van, lennék szívesen a helyükben. Meg gyereket is szívesen vállalnék ha a lenne rá lehetőségem, nem vagyok az a bulizós típus így még örülnénk ha fiatalon lenne családom.

Nem tudok másra gondolni csak arra hogy nekik szerencséjük volt, párkeresés csak azon múlik szerintem.


2021. máj. 8. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
környezetemben aki korán házasodott, az 30 évesen már elvált, gyerekét egyedül nevelő anyuka volt. Sajnos egy olyat se tudok mondani, kik ne váltak volna.
2021. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Manapság azért nem divat 25 évesen házasodni.

Nővéremék 3 éve házasodtak össze úgy, hogy előtte 5-6 évig együtt voltak és együtt laktak legalább 4 évet ebből. Most 30 évesek.

Szüleim estében, apám 29 volt anyám 21 amikor összeházasodtak, előtte ők is 3 éve már együtt voltak.

Szóval ezen múlik a dolog, hogy viszonylag fiatalon, akár több próbálkozás, komoly kapcsolat után egymásra találnak.

És igen, ez nagyrészt szerencsén múlik. Ismerkedhetsz te amennyit akarsz, eljárhatsz ide-oda amennyit akarsz, lehetsz akármilyen jóképű és jódumás, ha nincs szerencséd, nem lesznek normális kapcsolataid, mert nem a megfelelő emberekkel találkozol.

2021. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ismerőseim akik már ilyen korban házasok de ritka. Ez akkor lehet elképzelhető ha tényleg gimi alatt megismerkedtek és kitart a kapcsolat.
2021. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!