Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar pasik szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar pasik szerintetek milyenek világ viszonylatban?

Figyelt kérdés
Anyagi tényezőket szigorúan figyelmen kívül kell hagyni. Vannak nálunk jóval gazdagabb és szegényebb országok is. Csak a külsőt figyelembe véve.

2021. máj. 8. 20:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átlag. Igényességben viszont sajnos átlag alattiak vagyunk, főleg az idősebb korosztályban.
2021. máj. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%
Én amikor megyek a lányomért iskolába, mindig elfigyelgetem a szülőket. Ultra igénytelenség a köbön. Ócska szabadidőkben, panel proli anyuka hegyek. Elhízva, igénytelen külsővel. Ez nem bántás, ez valóság. Piacos stílus, ami + gusztustalan hogy mindegyiknek brutál nagy arca van(képletesen). Pedig Bp-ről beszélek. Ha már nem is az esztétikumot nézzük, hanem az egészséget, akkor mi a fenéért híznak el ennyire? Komolyan mondom, nem látok már egy, csak szimplán vékony nőt. Hatalas kofferek, ormótlan testalkatok. Ehhez képest az apukák sokkal jobban néznek ki, és ezt nem provokálás képpen mondom!
2021. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%

"DE amelyik nő, emiatt külföldi párt választ, az akkor mondja nekem, hogy nem a pénz / a kinézet miatt tette, amikor anyanyelvi szinten beszéli a másik nyelvét (vagy a férfi az övét) és értelmesen tudnak egymással kommunikálni, szóvicceket használni és így tovább. Minden más érzelmileg és értelmileg egy elég korlátolt kapcsolat."

Ez a jó öreg magyar mentalitás épp elég elrettentő ok.

2021. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
53%

13-as pontosan. A jó öreg mentalitás, a magyar az csak magyarral lehet boldog. Te jó ég. 😀

Egyébként igen, inkább egy német-török mint egy elhanyagolt, átlagon aluli magyar.

És válaszoló, én nem teljesen vagyok magyar, nagyszülői részről német. Egy magyar barátom volt életemben, elég is volt. Nem is a külső miatt elsősorban, de ez a magyar mentalitás és férfi karakter... Nagyon egyszerű gondolkodásúak a magyar férfiak, legyen sör a meccshez a haverokkal és ennyi meg mindig panaszkodnak de tenni nem tesznek semmit, nem az a tűzről pattantak meg irigykednek másra, ha valaki tőr előle de ők nem mozdulnának meg. Külföldre nem akarnak költözni, mert ahhoz nem elég bátrak, illetve rasszisták, utazni sem akarnak, a továbbtanulás (most vmi értelmes diplomára gondolok) sokszor nem alap, és nem beszélnek több nyelven minimum C1 szinten... Egy általad említett német-török minimum 3 nyelven beszél anyanyelvi, illetve C1 szinten, de nem vitatkozom. Itthon ha már B2 szinten valaki tud angolul, akkor boruljunk le a lába előtt. 😀 Nyugat-Európában más az elvárás és színvonal minden téren. Vannak kivételek nem állítom, de az átlagot véve ez a helyzet.

2021. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
11%

#14

Te jó ég. Ne mondd már nekem, hogy a magyar nők olyan műveltek lennének. Büfészakos diplomája van annak a résznek akinek van egyáltalán. (Tisztelet az orvos kivételeknek) Ha angolul meg tud szólalni, az már a csoda. És ott se politikai, társadalmi szociális technikai kérdéseket feszegetve, hanem szimpla small talk. A magyar férfiak/ nők színvonala pontosan adaptálódott a másik neméhez.

2021. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
79%

". Ehhez képest az apukák sokkal jobban néznek ki"


Ez teljesen mértékben kizárt, mivel a férfiak között nagyobb arányú az elhízás. Te máshogy nézed a pasikat.

2021. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
71%
#15: ja, hogy te ilyen körökben mozogsz? Ez csak rólad árul el sokat.
2021. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
72%
Nagy tájékozottságra vall, hogy csak az orvosok és a büfészakosok léteznek. Meg az is vicces, hogy itt naphosszat papolnak a szuperintelligens szuperművelt szakmunkásokról, de ha a nyelvtudás a téma, akkor valahogy senkinek nem ők jutnak az eszébe. Olyan meg nincs, hogy adaptálódik egymáshoz a két nem. Most ha én kövér pasikat látok, akkor szerinted én is meg fogok hízni ezért? :D
2021. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
26%

16. Nézz már szét a valóságban is. A baráti körömben nincs, leírom mégegyszer NINCS elhízott férfi. Az, hogy statisztikákat olvasol elég gáz, mivel feladod a valósághoz fűződő reális viszonyodat. Én mindig figyelni szoktam az embereket bárhol is vagyok. Tegnap a metrón is ezt tettem, de arányaiban ott is több volt a testes nő, mint a testes férfi. Az elhízottság nem 120kg-nál kezdődik, hanem ott, amikor egy nő derekáról ráfolyik a hasa a nadrágjára. Ha már sport, vagy legalább divat kondizás, ott is bőven felül vannak reprezentálva a férfiak.

Ha nem lennének személyes jogok, szívesen fotózgatnék ad-hoc jelleggel bárhol, és itt közzé tenném, hogy számolgassuk már meg rajta nemekre bontva az egészségtelen külsejű személyeket. Az megint más kérdés, hogy a férfiak szexhiánya miatt szinte bármelyik nő szupernek érezheti magát, ugyanis sorokba állnának előtte még úgy is, hogy igénytelen a kinézete. Ez is tény.


14.-es te szuper intelligen Földönkívüli. "vÉs válaszoló, én nem teljesen vagyok magyar, nagyszülői részről német." Akkor a te felfogásod szerint értelmezlek. Te egy náci vagy, hiszen a nagyszüleidet átittatta a hitleri ideológia. Aki német az náci és kész. A németek mentalitása sosem fog változni. Ez látszik is az ideológián is amit képviselsz, általánosítasz ahogy hitler is tette a zsidókkal. Minden zsidó uzsorás, ahogyan a magyarok igénytelenek, alsóbb rendúek. Még jó hogy nem tetted hozzá, hogy szíved szerint deportálnád őket, minek rontja itt a levegőt ilyen életképtelen emberi tömeg. Gondolom később annektálnád az ország területét, és németországhoz csatolnád.


Ja, minden magyar férfit a sör meg a meccs érdekli. Innen is látszik honnan jöttél. Kitörni alázattal lehet, nem nagy arccal meg bunkósággal.

2021. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
68%
7 pár van a szűk baráti körömben. Mindegyik férfi hízott minimum 10 de van aki 20 kilót is az elmúlt 5 évben. A nők közül egy hízott el elég durván a többi vékony/átlagos, olyanok mint a kapcsolat elején. Az én férjem is 10 kilót szerett fel amióta együtt vagyunk, az én súlyom nem változott. Munkahelyen hasonlóak az arányok. 30-as korosztály vagyunk. Persze, ez csak az én környezetem, de ebből kiindulva én azt látom, hogy egyre igénytelenebbek a férfiak az idő előrehaladtával. Szüleim korosztályáról ne is beszéljünk.
2021. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!