Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar pasik szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar pasik szerintetek milyenek világ viszonylatban?

Figyelt kérdés
Anyagi tényezőket szigorúan figyelmen kívül kell hagyni. Vannak nálunk jóval gazdagabb és szegényebb országok is. Csak a külsőt figyelembe véve.

2021. máj. 8. 20:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
73%

19-es

Juj, ez sokat elárul rólad, ahogy a németekről nyilatkozol. 😀 Meg lehet nézni Németország hol tart, illetve Magyarországon hogyan alakulnak a dolgok. Németországban rend van és fegyelem, itt meg állandóan megy a csúsztatás és sokszor a lazsálás. De ne kanyaródjunk el a témától. Ettől az, amit leírtam még igaz. Próbáld ki, költözz ki majd gyere vissza. Meglátod, hogy miről beszélek.

2021. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
15%

#21

Ez a Németország ideológizálása gyönyörű dolog. Nekem gyerek koromban az lett belém nevelve, hogy a németek a precizek, pontosak, übermenschek.

Amikor kiköltöztem az első nap az öröm előtt a főutcán raboltak ki valakit bevándorlók egy nagy városban. (És még csak akkor kezdődött ez a mizéria). A kint eltöltött idő alatt rájöttem, a németek nem tartanak kulturális szintén sokkal előttünk, pláne a kezdeti adottságaikhoz képest. Pl egy többszobás WGben laktunk. Az egyik török után tudod ki volt a legigénytelenebb? A 3 német. Utána jött a lengyel, magyar, román és a legigényesebb megint egy török volt. Értelmetlen ma ilyen szinten nációkról beszélni. Most munkában szintén velük dolgozom immáron itthonról. Gyorsak. Cserébe összecsapnak mindent. Szakmailag HA előrébb tartanak valamiben, az nagyrészt annak köszönhető, hogy a nagy projekteket maguknál tartották az elmúlt évtizedekben. Ma ez változik, mert gazdaságilag nehezen fenntartható a modell. Ha valamit a nulláról kell felépíteni jobbak és gyorsabbak a magyarok.


Az utcán nagyobb tisztaság van, talán ezt érzem drasztikus különbségnek. Egyébként minden más különbség szorosan kötődik a nemzet anyagi helyzetéhez.

2021. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok az egyetlen, de nekem mindenféle ismerőseim vannak. Elhízott, de így is 3 számmal nagyobb pörköltszaftos trikót hordó igénytelen pasi, meg sportos, jól öltöző pasi is. Szerintem adottságra sok jóképű van a magyar férfiak között, aki nem lustul el, az sokat kihozhat belőle. A gond inkább a gondolkodással van, miszerint a magyar nők a magyar férfiak tulajdonai, konyhában a helyük, kuss a nevük. Meg hogy asszonyt verni, félredugni macsó dolog. Ilyen sok van. De az iskolázottsággal növekszik a nyugatiasabb gondolkodású férfiak aránya is.
2021. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%
Magyar ferfiak azok átlagon aluliak. 25 feletti korban. Fiatal sracok között van azért igényes még akit érdekel a sportos életmód. De azok közt is sok megváltozik 25 éves kora után.
2021. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
24. A csirkemell-rizs szentségén kívül van még érték. Mondjuk a gondolkodás, de ez neked testidegen fogalom.
2021. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
26%
De jó ez a cicaharc! A kövér nők bizonygatják hogy márpedig több a kövér pasi, majd egymást pontozgatják fel.
2021. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
70%
Na kezdődik. Amelyik nő nézi a külsőt, az buta, felszínes. De ha a férfi nézi a nőét, az természetes.
2021. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Rohadt köver vagyok 179/52 🤣🤣
2021. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%
Milyenek a magyar nők? Anyagiasak, alkoholisták, magamutogatóak, bunkó a többsége és allja a viselkedése.
2021. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
56%
Kulsore es belsore is eros atlag ala.
2021. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!