Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők barátzónába mikor tesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők barátzónába mikor tesznek egy férfit?

Figyelt kérdés
Az alábbi szempontok persze akár egyszerre is jelen lehetnek, de jelöljétek be azt ami a leginkább döntő női szempontból.

2021. máj. 9. 19:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
15%
a nőknek csak a külső és a foglalkozás számít (mérnök, orvos, IT-s, stb), ha valamelyikben nem vagy , tuti barátzóna (ha egyezik az értékrendetek).
2021. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
#7 vagyok: nem arról van szó, hogy a kapcsolathoz nem kell megismernem a másikat, mert dehogynem. De ahhoz, hogy valakivel egyáltalán olyan szemléletben kezdjek el beszélgetni, amiből akár később kapcsolat is lehet, ahhoz az kell, hogy eleve úgy közeledjünk egymáshoz. Ha valakit barátként ismerek meg, hogy azt látom rajta, hogy totál közömbös vagyok számára és egyébként nem tart vonzóbbnak egy falilámpánál, akkor én is így állok hozzá, nem is fogok semmit belegondolni a kétértelmű megjegyzéseibe, mert hiszen csak barátilag ugratjuk egymást. Aztán majd jön a döbbent csend, amikor esetleg színt vall (mint ahogyan az történt a múltban). Ha viszont eleve az első találkozásunkkor már azt látom rajta, hogy _úgy_ néz, esetleg másképp közelít, nem csak barátként, akkor még akkor is, amikor egy totál semleges közegben találkoztunk, munka, tanulmányok, akármi során, akkor a fejemben ő úgy él, mint valaki, aki nyitott lenne velem az ismerkedésre, és ennek megfelelően is kezelem akár a megszólalásait, akár a viselkedését. Szóval érted, nem arról van szó, hogy a kapcsolatba már akkor beleugrom, amikor még a nevét se tudom kb a másiknak, hanem egy teljesen semleges közegben, amikor mondjuk először bemutatkozunk, hogyan viszonyul hozzám, ez alapján döntöm el, hogyan fogok én is viszonyulni hozzá. Ha valaki az ismeretségünk elején nem kezdi el jelezni akármilyen módon a vonzalmát, akkor én nem fogom ezt a vonalat követni, hiába tetszik ránézésre vagy tartom jó pasinak, elkönyvelem úgy, hogy én számára nem vagyok egy vonzó célpont és így nem is foglalkozom vele ilyen téren. Akkor már ugyanolyan barát lesz, mint akárki nő, vagy a testvérem, vagy akármi. Nem tudom, át tudtam-e jól adni a gondolatmenetet :D
2021. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
A felsoroltak közül bármelyik lehet. A legtöbb srác, aki nálam barátzónában van, általában külsőre nem jön be, vagy túlságosan feminin a viselkedése tehát csak lányokkal lóg, és totál elfelejtett, vagy eleve meg sem tanult férfiként viselkedni.
2021. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a külső a döntő, de nem egy objektív szépségideálról beszélünk, hanem van valami megmagyarázhatatlan plusz az illetőben, amiért vonzónak tartom. Ezen kívül mindenki a barátzónába kerül, kivéve ha van egy olyan férfias kisugárzása és hangja hogy ha megszólal, egészen lehengerlő.

Szerintem ez másodpercek, max percek kérdése, mire kiderül, így ha elsőre nem történt meg semmilyen vonzalom, utána már nem is nagyon fog.

2021. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%

nalam nincs ilyen baratzonazos hulyeseg. ha valaki nem erdekel ferfikent, nem vonz, szexualisan nem indit be, akkor innentol kezdve nincs szuksegem arra, hog barmi okbol is magam korul tartsam, mikozben o meg nyalcsorgatva, vagyakozva nez ram. van eleg baratom, nem kell meg egy, raadasul olyan, aki csak az alkalmat lesi, mikor hajthat ram. ezen nem baratsagok az esetek tobbsegeben.

vagy szexpartner lesz vagy patkapcsolat vagy semmi.

2021. máj. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a barátzóna nem egyenlő a barátsággal, hanem annyit tesz, hogy (kedves) ismerősként könyveljük el az illetőt, de kapcsolatként szóba se jön.


A kérdésre válaszolva, szerintem az udvarlásnak semmi haszna, ha már kezdetektől nincsen szikra. Hiába udvarol az illető, ha kezdetektől nem tetszik, akkor sohase fog.

2021. máj. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

Barátzóna nem létezik, csak értetlen férfiak... és olyan nők akik esetleg szeretik kihasználni az ilyen férfiak szenvedését, hogy próbálnak "teperni" a csajnál, viszik ide-oda, fizetnek neki egy csomó mindent stb.

Elég sokszor megtapasztaltam ezt haveri körben.

2021. máj. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

kivéve ha van egy olyan férfias kisugárzása és hangja hogy ha megszólal, egészen lehengerlő.


Van ilyen ismerősöm, informatikusként végzett az egyetemen, mármint infó tanárként. Kopasz, nagyfejű, nem vonzó arcú, akkora az orra mint egy kastélykilincs. De olyan hangja van, mint az rtl klubos bemondónak, ügyes, okos, talpraeset és 3. éven az egyetemen olyan csajt szedett fel, amikor 100 ból 99 férfi csak álmodozhat, annyira szép gazdaságis csajt. Mára megházasodtak, németben élnek, szoftverfejlesztő a pasi, a nő meg virágkötő.

2021. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
41%

és olyan nők akik esetleg szeretik kihasználni az ilyen férfiak szenvedését,


Én az olyan nőt, teljesen jogosan és élvzettel téve addig verném, amíg egyetlen foga is marad az álkapcsában.

2021. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Én az olyan nőt, teljesen jogosan és élvzettel téve addig verném, amíg egyetlen foga is marad az álkapcsában."


Pedig hidd el sok ilyen van. De én nem ítélem el őket igazából, hiszen a férfi az ebben az esetben aki nem érti, nem akarja felfogni, hogy csaj nem akar tőle szexuális jellegű kapcsolatot (akár csak alkalmi vagy hosszabb távú párkapcsolatot).

Szóval ha a csaj nemet mond, vagy egyértelműen nem érdeklődik a szexuális közeledés iránt, akkor hagyni kell és tovább kell állni. Mindenki így járna a legjobban.

2021. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!