Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért futnak bele társkeresőn annyi nem kívánt szexkapcsolatba, mert mindig a saját szintjükön jóval felül választanak?

Figyelt kérdés

Én magamat sportos, átlagos kinézetű férfinak tartom, van akik szerint egész jóképű vagyok (26 éves). (Photofeelerre feltettem 2 képemet és mind a kettő 7,5 feletti eredménnyel zárt 40+ értékelésből) Tinderen gyakorlatilag csak duci, vagy egyáltalán nem szép arcú lányokkal tudok matchelni és ők is flegmák, passzívak. Én ezt így a saját részemről elfogadtam, lassan abba is hagyom ezt a fajta társkeresést, mert időrabló és még megalázó is.



Ma megnéztem egy szerintem nálam sokkal sokkal jóképűbb ismerősöm matcheit, és azt vettem észre, ő ugyan szebb lányokkal matchel mint én, de pasiként azt gondolom ő a felső 5%-ban van kb. Ezzel szemben lányokból meg a felső 40%-ból válogathat, úgy, hogy a felső 15-20% neki sem jön össze egyáltalán. Persze ő kimondja, neki ezek a lányok max szexre jók, mert annyira azért nem szépek, okosak, hogy tartós kapcsolatot összehozzon velük.



(Igen, tudom mindenkinek más az igazi esete, de azért reálisan be lehet lőni, ki az aki nagyon szép, ki az aki az átlagost közelíti, ki az aki meg azt a szintet sem üti meg...)



2021. máj. 17. 21:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Méghogy csak a Nők fekszinesek
2021. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
vagy megsem vagy olyan jokepu mint gondolod
2021. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Lol... Az meg se fordul a fejedben, hogy a csajok is pont a szex miatt vannak a Tinderen?! Ha van egy ígéretes, jóképű pasi, akiből kinézi az ember, hogy jó lehet vele a szex, mert nem egy őstulok, azt jobbra húzzák, lesz egy jó estéjük, de nem kívánnak feleségül menni az illetőhöz.
2021. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#2 most itt bizonygathatom neked :D


Még egy tapasztalat: randizgattam egy csajjal, aki a vállamon sírta ki, hogy az előző pasi csak szexre használta és csak pár hét/hónap után vallotta be. Aztán megmutatta a férfi képét, és konkrétan lesütött róla, hogy ez nem teljesen véletlen volt így. Amikor a menő és jóképű, 28-30 éves diplomás vállalkozó (szakmát direkt nem írok), akinek a képeiről is süt, hogy ő ezeket tudja magáról, majd megsajnálja a 24 alatti egyetemista leányzót, aki nem mellesleg annyira sem nem szép, sem nem divatos. Persze, csodák vannak. A vicces, hogy a lány is mesélte, hogy neki pl a barátnői óva intették, de ő nem hallgatott rájuk.

2021. máj. 17. 21:35
 5/29 anonim ***** válasza:
72%

TINDER.


Az egy szexpartner kereső. Ott mégis mit várnak?

2021. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#3 #5

Szerintem alapvetően a lányok nagyon kis százaléka keres szexpartnert. (Férfiakból is csak a felső pár százalék egy része)

Az más kérdés, hánynak és mi csúszik be a fent említett okokból :D

2021. máj. 17. 21:38
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

Én mint nő, és egy bizonyos csoportban jelen lévő, ahol látom a korombeli 35+-50ig nőket mint társkeresőket, igen, sokan jóval a szintjük felett próbálnak keresni.

Én is társkeresőztem, de inkább alul, mint felül választottam - és soha nem bántam meg. Nem is kellett heteket várnom, mindig megtaláltam azt az egy normálisat, aki belsőleg nekem elég jó volt. Úgy gondolom, elég reálisan látom a kortársak hibáit, meg eleve a viselkedésüket, ahogy hozzáállnak, szóval nem csoda, hogy nem találnak párt.

2021. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%

Mi az, hogy nem kívánt szexkapcsolat?

De, nagyon is kívánja, azért fekszik le vele. Dönthetne úgy is, hogy hónapokig kéreti magát. Ehelyett viszonylag gyorsan eljutnak az ágyig. Mert ő így akarta. Ennyi.

Azért annyira nem kell sajnálni a nőket, hogy egy tucat náluk jóval helyesebb pasival szexltek egy oltárit.

2021. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem fogom megérteni, ha egy nő nem felel meg a külsőségek miatt kapcsolatra, akkor hogy tudjátok megdugni.

Ha belsőre nem stimmel valami, az más. De ennyire ne legyetek már ösztönlények, hogy a számotokra nem vonzóakat is azért elkapnátok egy körre. Ez titeket minősít, mi akárhogy is választunk alul, vagy felül, bocsi.

2021. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
27%

9#


"ha egy nő nem felel meg a külsőségek miatt kapcsolatra, akkor hogy tudjátok megdugni."


Hát nehezen, de muszáj!

2021. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!