Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért futnak bele társkeresőn annyi nem kívánt szexkapcsolatba, mert mindig a saját szintjükön jóval felül választanak?

Figyelt kérdés

Én magamat sportos, átlagos kinézetű férfinak tartom, van akik szerint egész jóképű vagyok (26 éves). (Photofeelerre feltettem 2 képemet és mind a kettő 7,5 feletti eredménnyel zárt 40+ értékelésből) Tinderen gyakorlatilag csak duci, vagy egyáltalán nem szép arcú lányokkal tudok matchelni és ők is flegmák, passzívak. Én ezt így a saját részemről elfogadtam, lassan abba is hagyom ezt a fajta társkeresést, mert időrabló és még megalázó is.



Ma megnéztem egy szerintem nálam sokkal sokkal jóképűbb ismerősöm matcheit, és azt vettem észre, ő ugyan szebb lányokkal matchel mint én, de pasiként azt gondolom ő a felső 5%-ban van kb. Ezzel szemben lányokból meg a felső 40%-ból válogathat, úgy, hogy a felső 15-20% neki sem jön össze egyáltalán. Persze ő kimondja, neki ezek a lányok max szexre jók, mert annyira azért nem szépek, okosak, hogy tartós kapcsolatot összehozzon velük.



(Igen, tudom mindenkinek más az igazi esete, de azért reálisan be lehet lőni, ki az aki nagyon szép, ki az aki az átlagost közelíti, ki az aki meg azt a szintet sem üti meg...)



2021. máj. 17. 21:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
54%
Egy nő gyakorlatilag bármilyen jó pasit megkaphat, ha laza, feltétel nélküli szexről van szó. Viszont ha kapcsolatot szeretne, akkor a realitások talaján kell maradni és egy sokkal kevésbé vonzó férfivel kell beérniük. Na most a társkeresőkön lévő nők ezzel úgy vannak, ha egyszer ekkora választékuk van és elégszer próbálkoznak a legjobban kinéző férfiaknál, akkor előbb vagy utóbb csak kifognak egyet kapcsolatra is. Ez olyan nekik, mint a lottó.
2021. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogom megérteni, ha egy nő nem felel meg a külsőségek miatt kapcsolatra, akkor hogy tudjátok megdugni."


Ezt én sem értem. Én ha valakivel csak szét akarok, akkor pont nem érdekel a jelleme, csak nézzen ki jól, legyen vonzó.

Kapcsolatban pedig az átlagos külsőt is vonzóbbá teszi a megfelelő személyiség.


N

2021. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%

#11: hibázik az elképzelésed.

A párkapcsolathoz rohadt kevés a vonzó külső. Szexre jó egy szép himpeldany, de kapcsolatra nem biztos, hogy kéne. Nem biztos, hogy a vonzó külsőn kívül mást is tud. Persze nem kizárt, de elég ritka a szép, intelligens, szórakoztató és jólelkű ember. Az utolsó háromból nem engedek. Külsőre megfelel az átlagos

.

2021. máj. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
10%

"Hímpéldány."

Állatkertbe jársz?

Vannak nősténypéldányok is??

2021. máj. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
19%
13, a legtöbb nőnek tökéletesen elég a jó külső, minden egyéb hiányosság felett szemet hunynak cserébe. Mindig azzal jöttök, hogy a férfiak a farkukkal gondolkoznak, de ez a fajta felszínesség igazából a nőkre jellemző.
2021. máj. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15%
A nők természete alapból olyan, hogy szeretnek panaszkodni. Ettől függetlenül a kövér nőket leszámítva náluk nem létezik olyan, hogy társkeresési probléma.
2021. máj. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

#10

Miért lenne muszáj? Ja, mert jó nő nem jut, értem.

Én inkább lerendezem magam otthon, minthogy olyan pasival fetrengjek, aki nem vonz.

Ismétlem, ez titeket minősít.

2021. máj. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg a kérdező túl jól értékeli a külsejét. 😅
2021. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
18: Az alsó 80% -nak nincs is matche egyáltalán, tehát nem lehet rossz.
2021. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom, de a tinderen nagyon nagyon különlegesnek kell lenni, már már mondhatni urtavolsagokban mérhetően kell feljebb lenni az átlagtol.


Szoval semmi gond ha nem megy, sajnos az ott fellelhető csodálatos különleges nőkkel kapcsolatot kialakítani nagyon nehéz.

2021. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!