Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A korombeli férfiak észre se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombeli férfiak észre se vesznek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, vékony testalkatú, alacsony és talán még egy bányarém se vagyok. A szabadidőmben értelmes dolgokat csinálok. Sose voltam egy bulizós és piás csaj.

A problémám az, hogy valahogy mindig a 40-es és 50-es korú férfiak találnak meg. Akárhol éltem, a panelekben mindig volt 1-2 férfi aki próbálkozott. Pedig egyáltalán nem öltözködöm kihívóan és nem kellettem magamat.

Viszont mikor próbálok nyitni huszon éves férfiaknál, valahogy az az érzésem, hogy észre se vesznek.

Én csinálok valamit rosszul?



2021. máj. 17. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Jobbak az érett ferfiak

29N

2021. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Én is hasonlóan vagyok férfiként, csak engem a ducibb lányok/nők találnak be mindig...30F
2021. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Adj hálát a sorsnak!
2021. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom az látszik rajta, hogy elérhetetlen vagy, így nem próbálkoznak a korod beliek, csak az idősebb korosztály, akik már "több mindent letettek az asztalra".

Van ez így, legyél nyitottabb, barátságosabb.

2021. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Szia.


Szerintem a kor nem számít. Nekem volt fiatalabb, velem egy idős és idősebb barátnőm is. Az idősebbekkel azért is próbálkoztam, mert azt feltételeztem, hogy ők minden bizonnyal érettebbek. Ebben lehet valami, viszont mindegyik annyira sérült volt már, hogy egyszerűen képtelenség volt egy normális kapcsolatot teljesen kialakítani és fenntartani.


A nyitottság és a barátságosság kérdése... azzal mennyiség lesz, de a minőség már megint egy másik kérdés. Tapasztalatból mondom. Ha az egyik részét megoldod, új dolgok fognak megjelenni :)


Szerintem ne görcsölj a témán :)

2021. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Lehet érettebbnek, komolyabbnak tűnsz a korodbelieknél ezért ők nem látnak esélyt nálad. Az idősebbek pedig talán emiatt próbálnak ismerkedni veled.

Milyen korosztállyal ismerkednél szívesen?

31/f

2021. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 VincentLaw ***** válasza:
49%
Üdv a klubban. Hasonlóan vagyok pasiként úgy, mint a #2 írta, kiegészítve még az anyukákkal.
2021. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Örülj neki.
2021. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
77%
Ha küldesz egy képet, ötvenedmagammal megnézzük hogy azért nem próbálkoznak, mert csúnya vagy, vagy azért, mert túl szép vagy és félnek. De valszeg az utóbbi 22f
2021. máj. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Huazonéves férfiak tizenéves lányoknál próbálkoznak mert őket könnyebb lenyűgözni. Hozzád amúgy is egy 30 körüli férfi illik.
2021. máj. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!